Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 Eylül Pazar Yalovaya gidiyoruz (MT-Kemik Tayfa Yollarda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz dur olm yaaa azcık sürtsünler resim resim diye videoyu patlatayımda beyi,nleri dönsün azcık
    Maşallah Oguz Kadrajı Kaplamış,boşuna demiyorum Kapı gibi Adam
    eee gördük buraları seneeeeler önce başka varmı

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    cektigim vidyolardan biri daha http://www.facebook.com/photo.php?v=2271560185046 izleyim bakim vidyo 2

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulem o barnaklarını yerim ben senin eline koluna sağlık yalnız son resimde biraz işin kolyanına mı kaçtın yoksa resmi tamamlamak için acelemi ettin ?

dost acı söyler gusura galma sen bu linke bi göz gezdiriver

http://www.motosiklet.net/forum/konu...ismalarim.html
    Yawwhu..... ben ne bilem ulem senin picasso olduğunu ,gelmişim üstadın karşısında Bob Rossluk taslıyorum
    Geliriz bir araya boyaşırık felen işte

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bikerem bizimkinde yüzen insanlar var seninkinde yok bizimkiler tam boy çıkmış seninki yarım şelalenin tamamı nirdeee sıçanlar mı yedi

sizde az eski kaşar peyniri değilsiniz hani , varya agam öperim ellerinden

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yawwhu..... ben ne bilem ulem senin picasso olduğunu ,gelmişim üstadın karşısında Bob Rossluk taslıyorum
    Geliriz bir araya boyaşırık felen işte
    tamam agam ara beni boya beni
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti

Motosikleti

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON

Tek başınamı gitmiştin yoksa çift başınamı....????
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek başınamı gitmiştin yoksa çift başınamı....????
    Tünal abi o adamda yengen vizesi var
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar dönüş yolunda karanlığa kaldık.asfaltta kocaman çamurlu bir çukurada girdik
    artçımla beraber.sonrasında mıcırlı toz toprak yollara daldık yanımdan araba geçiyor toz duman
    göremiyorum duramıyorum mıcır dursam düşecem.arkadaşlar uzadı gitti.dedim bunlar uzadı yavaş çekim
    moduna girdim,girdiğimiz çukurun şokunu atlatmak için yolda şurup molası da verdik.tin tin
    topçular iskelesine vardık.baktım bir sürü motor bekliyor ya dedim seferlermi iptal.
    vardım yanlarına alkış alkış..meğerse beni bekliyorlarmış nerde kaldı bu diye
    şaşırdım utandım HERKESE BURADAN TEŞEKKÜR EDİYORUM VE ÖZÜR DİLİYORUM

Motosikleti
    daha saga sola kaybolsanda buluruz ağam seni tel yazdık alo de yeter insanları merakta bırakma başına birşeymi geldi diye telaşlanıyorduk
    allaha şükür sag salim vardın yanımıza

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    olma mı be ya olma mı , biraz sevgi bir de resim ekliyeyim bari...

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim vize süreli .....

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olma mı be ya olma mı , biraz sevgi bir de resim ekliyeyim bari...

yıkıl karşımdan xx adına seni kınıyorum....bir daha yengeye vereceğim makinayı o kullansın....Hayırlı işler iyidir kardeşim allah herzaman yanınızda olsun allaha emanet olun yeğenimizde gözlerinden öper yanaklarından ısırırız ailecek ....

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizden tek tek özür diliyorum, gelmeyi çok istiyordum fakat pazar sabahı
    müthiş bir boğaz ağrısıyla uyandım Ateşte cabası. Önceki gece hiçbirşeyim yoktu.
    Unnamed arkadaşımla geceden konuştuğumuzda da bişeyim yoktu.
    Unnamed arkadaşım senden de ayrıca özür dilerim, seni arayacaktım sabah fakat
    kafamı hiç kaldıramadım. Çok güzel bir gezi olmuştur eminim, tekerinize yüreğinize sağlık.
    Çok üzgünüm gerçekten Şu an nasıl huzursuz olduğumu size anlatamam.

Geçmiş olsun yakışıklı unnamed ile konuş bence....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum .Pazar günkü Yalova gezisinde bize rehperlik eden Serdar kardeşime geziyi düzenleyen Tünal kardeşime çokteşekkür ederim .Ayrıca gezide tanıştığım kardeşlerime sevgilerimi sunuyorum Gerçekten çok güzel bir geziydi herşey bir yana dostluk kardeşlik güzeldi sizleri tanımaktan mutlu oldum .Gezinin güzel geçmesine yardımcı olan resim ve video çekimi yapan tüm genç kardeşlerime teşekkür ederim .On parmağında on marifet olan İrfan kardeşime Pohaça ları için Adapazarlı kardeşime elmaları için teşekkür ederim yine başka bir gezide buluşmak dileğiyle hoşçakalın sağlıklı kalın

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum .Pazar günkü Yalova gezisinde bize rehperlik eden Serdar kardeşime geziyi düzenleyen Tünal kardeşime çokteşekkür ederim .Ayrıca gezide tanıştığım kardeşlerime sevgilerimi sunuyorum Gerçekten çok güzel bir geziydi herşey bir yana dostluk kardeşlik güzeldi sizleri tanımaktan mutlu oldum .Gezinin güzel geçmesine yardımcı olan resim ve video çekimi yapan tüm genç kardeşlerime teşekkür ederim .On parmağında on marifet olan İrfan kardeşime Pohaça ları için Adapazarlı kardeşime elmaları için teşekkür ederim yine başka bir gezide buluşmak dileğiyle hoşçakalın sağlıklı kalın
    abi bende seninle tanışıp sohbet etme fırsatı bulduğum için sana ve mt ye teşekkür ederim selametle güzel insan tekerine taş değmesin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mm

tamer agamda vize sorunu olmaz her zaman ful vizelidir bilginize

---------- Post added at 08:37 ---------- Previous post was at 08:33 ----------

Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster

afiyet şeker olsun nadir abi lafı bile olmaz ...

---------- Post added at 08:41 ---------- Previous post was at 08:37 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim vize süreli .....

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

yıkıl karşımdan xx adına seni kınıyorum....bir daha yengeye vereceğim makinayı o kullansın....Hayırlı işler iyidir kardeşim allah herzaman yanınızda olsun allaha emanet olun yeğenimizde gözlerinden öper yanaklarından ısırırız ailecek ....

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

Geçmiş olsun yakışıklı unnamed ile konuş bence....
    ben oğuza küstüm tünal abi o güzelim kocaman yaylada bi tur vermedi motürünle bineyim bi bakayım huyuna suyuna alla alla yaaa belki ondan alcam kardeşim demi ama

---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dönüş yolunda karanlığa kaldık.asfaltta kocaman çamurlu bir çukurada girdik
    artçımla beraber.sonrasında mıcırlı toz toprak yollara daldık yanımdan araba geçiyor toz duman
    göremiyorum duramıyorum mıcır dursam düşecem.arkadaşlar uzadı gitti.dedim bunlar uzadı yavaş çekim
    moduna girdim,girdiğimiz çukurun şokunu atlatmak için yolda şurup molası da verdik.tin tin
    topçular iskelesine vardık.baktım bir sürü motor bekliyor ya dedim seferlermi iptal.
    vardım yanlarına alkış alkış..meğerse beni bekliyorlarmış nerde kaldı bu diye
    şaşırdım utandım HERKESE BURADAN TEŞEKKÜR EDİYORUM VE ÖZÜR DİLİYORUM

valla merrak ettik seni faruk abi yau artık motürleri kenara çekip stop ettik, ,sen yoksun, suda batmayan agamın çantası düşmüş bir kaç arkadaş daha nerdeydi katırmı depti ne oldu acep diye karıştı bi an ortalık neyse ufak tefek aksilikler dışında güzel gündü ,

bu arada çıkarmaların için teşekkür ederim ama halen motürün neresine yapıştıracağıma karar veremedim bu arada sana şurup borcum olsun

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Sevgili dostlar;
    Güzel bir gezi ve birlekteliği sorunsuz (minik-tefekler hariç) bitirdiğimiz için çok mutlu oldum .Şahsıma arkadaşlar lütftmiş methiye etmişler ama bu evsahipliğini aramızdan kim olsa belki de daha iyisini yapardı.
    Geziden sonra biirikmiş olan işlerimi tamamlamak için (şöyle bi girip çıkmak dışında) MT ye pek giremedim.
    Tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.Kalabalık katılımlı Bir grup gezisini Allaha şükür minimum sorunla bitirdik.

Tünal ;arkadaşları iyi toparladın ,Seni seviyorlar bunlar yahu!! Allah sevenlerini artırsın.
    Yüreği zengin adam İrfan hep birşeyler vermek zorundamısın,poğaçaların güzeldi ziyadesi olsun video emeğin için de ayrıca teşekkürler.
    Fatih elmalar için teşekkürler.
    Cenk videolarını seyrettim emeğine sağlık.
    Farcob damla çıkartmaların beklediğimden den güzel çıktı teşekkür ederim.
    Tek tek arkadaşların isimlerini mazur görün saymayacağım ama saygı ve sevginin harmanladığı geziden arda kalan ''bir hoş anı'' umarım sadece anı olarak kalmaz, dostluklar daim olur.
    Bu arada Ünal (fınalCut) bol bol fotoğraf çekip kamera kaydı yapmıştın bekiyoruz onları.
    Hoşçakalın Allaha emanet olun.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    Arkadaslar gercekten guzel bi gezi olmus, pazar malesef ucusum oldugu icin aranizda olamadim insallah bi dahaki sefere olursa katilmaya calisicam saglicakli kalin.

Motosikleti
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar;
    Güzel bir gezi ve birlekteliği sorunsuz (minik-tefekler hariç) bitirdiğimiz için çok mutlu oldum .Şahsıma arkadaşlar lütftmiş methiye etmişler ama bu evsahipliğini aramızdan kim olsa belki de daha iyisini yapardı.
    Geziden sonra biirikmiş olan işlerimi tamamlamak için (şöyle bi girip çıkmak dışında) MT ye pek giremedim.
    Tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.Kalabalık katılımlı Bir grup gezisini Allaha şükür minimum sorunla bitirdik.

Tünal ;arkadaşları iyi toparladın ,Seni seviyorlar bunlar yahu!! Allah sevenlerini artırsın.
    Yüreği zengin adam İrfan hep birşeyler vermek zorundamısın,poğaçaların güzeldi ziyadesi olsun video emeğin için de ayrıca teşekkürler.
    Fatih elmalar için teşekkürler.
    Cenk videolarını seyrettim emeğine sağlık.
    Farcob damla çıkartmaların beklediğimden den güzel çıktı teşekkür ederim.
    Tek tek arkadaşların isimlerini mazur görün saymayacağım ama saygı ve sevginin harmanladığı geziden arda kalan ''bir hoş anı'' umarım sadece anı olarak kalmaz, dostluklar daim olur.
    Bu arada Ünal (fınalCut) bol bol fotoğraf çekip kamera kaydı yapmıştın bekiyoruz onları.
    Hoşçakalın Allaha emanet olun.
    güzel insanlar için insanın gözü bir şey görmez serdar abi ama dostlukların daimliği konusu aldı götürdü beni şimdi afiyet şeker olsun

yalnız bi ara çıkardım millet mıymıylandı dedim siz birazdan dağlara vurunca görürsünüz temiz hava o biçim zati ama şelalede acıkınca yavaş yavaş arkadaşlar piranhalar gibin saldırdılar poğaçalara bende yazık o kadar poğaça bayatlayıp ziyan olacak ısraf olacak diye geçirdim aklımdan ki zorlada olsa yedirirdim dostlarıma , tıkardım boğazlarına

ayrıca f54 (fatihim ) senin kaybolan elma çuvalını buldum kanka yengen çatır çatır geveliyo evde teşekkür ederim dostum elmalar için

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gercekten guzel bi gezi olmus, pazar malesef ucusum oldugu icin aranizda olamadim insallah bi dahaki sefere olursa katilmaya calisicam saglicakli kalin.
    kaptanım ,komserim şekspirim bi sen eksiktin yani hani belediye otobosu felan olsa durdururduk alırdık senide ......

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    arkadaşlar şuana kadar derleyebildiğim bütün fotoğraflar burada yeni gelecek resimleride bulduk ça ekleyeceğim
    http://www.facebook.com/groups/24763...5152373&type=1
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuana kadar derleyebildiğim bütün fotoğraflar burada yeni gelecek resimleride bulduk ça ekleyeceğim
    http://www.facebook.com/groups/24763...5152373&type=1
    şimdi sana bişey sölücem ulem feysimiz yoooooooookkkkkkk , onuy sıkacam ümüğünü bak demedi deme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)