Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

18 Eylül Pazar Yalovaya gidiyoruz (MT-Kemik Tayfa Yollarda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Evdeyiz 1 saat önce geldim herkese teşekkürler özellikler motoseyyah abimize hürmetler....Katılamayan arkadaşlarada ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.Tabi resim ve videoları bekliyoruz...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    gerçekten şimdiye kadar yapılan gezilerin en iyisidir diyebilirim , serdar beye çok teşekkürler gerçekten içten ve samimi hepimizi karşılayıp,üstün performansı sayesinde epeyce yer gezdik , teşekkürlerimi borç bilirim,, yanlız ben ufak bir aksilik yaşadım dönüşte benim top kase arkamdan uçup gitmiş içinde çekim yaptığım fotograf makinam da gitti, güzel çekimleri malesef burdan yayınlayamadıgımdan üzüldüm gerçi makina için hiç üzülmedim can sagolsun katılma onur veren herkese teşekkürler....
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Çok keyifli bir gezi oldu başta serdar abi olmak üzere emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

sudabatmayanadam

gerçekten şimdiye kadar yapılan gezilerin en iyisidir diyebilirim , serdar beye çok teşekkürler gerçekten içten ve samimi hepimizi karşılayıp,üstün performansı sayesinde epeyce yer gezdik , teşekkürlerimi borç bilirim,, yanlız ben ufak bir aksilik yaşadım dönüşte benim top kase arkamdan uçup gitmiş içinde çekim yaptığım fotograf makinam da gitti, güzel çekimleri malesef burdan yayınlayamadıgımdan üzüldüm gerçi makina için hiç üzülmedim can sagolsun katılma onur veren herkese teşekkürler....
    Abi o çanta seninmiydi akşam herkez merak ediyordu o uçan çanta kimindi diye.

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok keyifli bir gezi oldu başta serdar abi olmak üzere emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

Abi o çanta seninmiydi akşam herkez merak ediyordu o uçan çanta kimindi diye.
    tabiki benimdi, ben sudabatmayanadam tabiki çantamda olacak uçan çanta

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Arkadaşlar, Çok güzel ve zevkli bir geziydi..teşekkürler.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziden mutlu dönmeniz beni de mutlu ediyor.Çanta için üzüldüm. Eğer Delmece yaylasından aşağıya inerken düştüyse gidip muhtar yada köylülere haber verebilirim.Bulan falan olursa mutlaka duyulur orada.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun dostlar..

Şimdi ufaktan resimleri yumurtlayın
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar, Fotolar filmler nirdeeeee.))
    Poturdak

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Fotolar filmler nirdeeeee.))
    Sen neredesin dostum,valla gözüm aramadı dersem yalan olur araba ile ma aile gelir dedim kendimce ama yoktun bi dahaki sefere kaçamaz isen ara beni artçılı da olsa katıl o renkli kişiliğinle
    sağlıcakla

---------- Post added at 09:34 ---------- Previous post was at 09:32 ----------

Senin adına bende üzüldüm

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziden mutlu dönmeniz beni de mutlu ediyor.Çanta için üzüldüm. Eğer Delmece yaylasından aşağıya inerken düştüyse gidip muhtar yada köylülere haber verebilirim.Bulan falan olursa mutlaka duyulur orada.
    sagol,çanta yalova yolu üzerinde düşmüş yani asvalt yolda üzerinden otomobil geçmiş genede alakana çok teşekkürler,

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    selam herkese yahu bende bisürü vidyo var atamıyom ebubekire söhttp://www.facebook.com/media/set/?s...967.1129885178
    yledim benden alıp atacaktı bidaha deniyecem

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    paylaşım topiği açılmadan bir resim ekleyeyim bari diğerlerini oraya atarım

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500

Uploaded with ImageShack.us

- Özer ustaa !!
    - hoop
    - nerde kaldı köfteler !
    - Yoldaa !
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

- Özer ustaa !!
    - hoop
    - nerde kaldı köfteler !
    - Yoldaa !
    YA harika insan nasıl birşeysin sen

Seni tanımak çok güzeldi tüm yaşattıkların için teşekkür ederim.Geziye katılamayan tüm arkadaşlarada selam olsun
    Yakında görüşmek üzere allahın rahmeti üzerine olsun değerli insan

Motosikleti
    http://www.facebook.com/media/set/?s...9885178&type=1

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto .php%3Ffbid%3D2271192255848%26l%3Deb3f2dfbfd&subje ct=19 Eylül 2011

Motosikleti
    BMW R1200CL
    Arkadaşlar sizin gurubunuza ilk kez Yalova gezisinde katıldım, tanıştığımıza çok memnun oldum sizlerle ilk kez görüşmemize rağmen göstermiş olduğunuz sıcakkanlılığa ve ilginize çok teşekkür ederim, sitenize üyeliğimi gerçekleştirdim.Çok güzel bir geziydi özellikle Serdar Abi rehberliğin çok teşekkür ederim.
    1200clgs

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    resimler nerede hadi paylaşın bi yerlere suda batmayan abimin durumu malum ben motorunun kutusu içinde fotoğraf makinesi içinde ve makinenin içindeki resimler içinde ayrı ayrı üzüldüm. Ama sudabatmayan abim hiç güler yüzünü bozmadı. Allah mutluluğunu kalbinden gülüşünü yüzünden eksik etmesin inşalla. gelellim motoseyyah (serdar abim) e abi o ne performanstı Allah razı oşsun sende ne uğraştın bizim için Emeklerin için çoksağol gezinin herhangi bir bölümünü diğerine göre kıyaslayamıyorum hepsi harikaydı bi ara gezdik gezdik sıcaktan uykum geldi abi yaylaya bi çıktık son bahargeldi kendime geldim. o enson yediğim mısırıda unutamı yorum harikaydı farcop abimizide merak ettik ama eski toprak o. yolunu biliyor etiket için tekrar teşekkür ederim. irfan abi poğaça için allah razı olsun. 81 plaka o memleketten getirdiğin elma neydi öyle bea bağımlılık yaptı hala gözüm elma arıyor özer abide yengeden fırça yedi sanırım bi ara gözüm onu aradı bi baktım kayıp saygılar abi gözüm hep metehanı aradı ama gelememiş malesef. cenk sedat ve tayfasınada tşekkür ederim. akşam sedat bi ara peşimden geldi ama sonra ne oldu bilmiyorum buraya bütün gezideki bir birinden kıymetli abilerim kardeşlerim ve arkadaşlarıma tek tek yazmak istiyorum ama şimdi farkettim şimdiden baya bi yazmışım okumatan sıkılırsınız çok uzatmıyım bari. hepinize hoş sohbetiniz için çok teşşekkür ederim Allah mutluluğumuzu birlikteliğimizi ve şu ortamı daim etsin inşallah. turuncu cbr 125 ten hepinize sevgiler saygılar
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı serkont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizin gurubunuza ilk kez Yalova gezisinde katıldım, tanıştığımıza çok memnun oldum sizlerle ilk kez görüşmemize rağmen göstermiş olduğunuz sıcakkanlılığa ve ilginize çok teşekkür ederim, sitenize üyeliğimi gerçekleştirdim.Çok güzel bir geziydi özellikle Serdar Abi rehberliğin çok teşekkür ederim.
    1200clgs
    Hoşgeldin aramıza arkadaşım....
    Bende buzamana kadar ortamı,birlikteliği,arkadaşlığı başka yerlerde aramıştım.Mt ile tanışıncaya kadar yanılmışım ...Mt ile tanışmak,Mt li olmak gerçekten ayrıcalık katıyor insana.Başka yerde bulamadığım samimiyeti,dostluğu,muhabbeti burada buldum ve mutluyum....
    Tekrar hoşgeldin aileye serkont arkadaşım...Dikkat et Mt.bağımlılık yapar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/media/set/?s...9885178&type=1

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto .php%3Ffbid%3D2271192255848%26l%3Deb3f2dfbfd&subje ct=19 Eylül 2011
    ekle ulem beniii taaammı feyizbuktan

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı serkont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200clgs

patron hoş geldin.....

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Çok güzel ve zevkli bir geziydi..teşekkürler.

Yine bekleriz kardeşim.....

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

tabiki benimdi, ben sudabatmayanadam tabiki çantamda olacak uçan çanta
    Abi senin çanta uçmuş denize konmuş oradan akdenize kadar uzanmış,israil karasularına kadar gelmiş orada pakette bomba var diye ordu seferber olmuş sonrası malum.......Geçmiş olsun abim.....

---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler nerede hadi paylaşın bi yerlere suda batmayan abimin durumu malum ben motorunun kutusu içinde fotoğraf makinesi içinde ve makinenin içindeki resimler içinde ayrı ayrı üzüldüm. Ama sudabatmayan abim hiç güler yüzünü bozmadı. Allah mutluluğunu kalbinden gülüşünü yüzünden eksik etmesin inşalla. gelellim motoseyyah (serdar abim) e abi o ne performanstı Allah razı oşsun sende ne uğraştın bizim için Emeklerin için çoksağol gezinin herhangi bir bölümünü diğerine göre kıyaslayamıyorum hepsi harikaydı bi ara gezdik gezdik sıcaktan uykum geldi abi yaylaya bi çıktık son bahargeldi kendime geldim. o enson yediğim mısırıda unutamı yorum harikaydı farcop abimizide merak ettik ama eski toprak o. yolunu biliyor etiket için tekrar teşekkür ederim. irfan abi poğaça için allah razı olsun. 81 plaka o memleketten getirdiğin elma neydi öyle bea bağımlılık yaptı hala gözüm elma arıyor özer abide yengeden fırça yedi sanırım bi ara gözüm onu aradı bi baktım kayıp saygılar abi gözüm hep metehanı aradı ama gelememiş malesef. cenk sedat ve tayfasınada tşekkür ederim. akşam sedat bi ara peşimden geldi ama sonra ne oldu bilmiyorum buraya bütün gezideki bir birinden kıymetli abilerim kardeşlerim ve arkadaşlarıma tek tek yazmak istiyorum ama şimdi farkettim şimdiden baya bi yazmışım okumatan sıkılırsınız çok uzatmıyım bari. hepinize hoş sohbetiniz için çok teşşekkür ederim Allah mutluluğumuzu birlikteliğimizi ve şu ortamı daim etsin inşallah. turuncu cbr 125 ten hepinize sevgiler saygılar
    Tavuk döner istiyoruz ama yağsız olsun.....Cbr bir başka caaanımmmmmmm
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza arkadaşım....
    Bende buzamana kadar ortamı,birlikteliği,arkadaşlığı başka yerlerde aramıştım.Mt ile tanışıncaya kadar yanılmışım ...Mt ile tanışmak,Mt li olmak gerçekten ayrıcalık katıyor insana.Başka yerde bulamadığım samimiyeti,dostluğu,muhabbeti burada buldum ve mutluyum....
    Tekrar hoşgeldin aileye serkont arkadaşım...Dikkat et Mt.bağımlılık yapar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

ekle ulem beniii taaammı feyizbuktan
    ağa fesden yüklüyom ama cok agır
    ama cok dehşet cıkmışsınız malüm ben yokum hep sizi cekmekten olsun mutlu olalım yeter

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)