Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

05.03.2006 Antalya Korkuteli Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım toplantı ve buluşmalarımıza katılırsan bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ne yapman gerektiğini sen anlayıncaya kadar sana anlatırlar. Bir arkadaşımız mondialin fren sistemini hondanınkiyle değiştirmiş ve çok memnun olduğunu belirtmişti. Sana yardımcı olacaktır.
    ewt bahsi geçen arkadaşın (zeda3000)eskiden mondial 125 lık scooter modeli wardı ve honda fren sistemiyle değiştirdikten sonra frenleri gerçekten mükemmeldi zeda3000 arkadasımızdan yeterli bilgiyi alabılırsın bu konuda kendısı suanda keeway superlite modelıne bınıyor ayrıca WD-40 kullanıyordu mondial warken we halen kullanıyor sık sık bunun yararlarını istersen kendisine sorabilirsin ayrıca eger antalyadaysan WD-40 ı ondan isteyip deneyebilirsin bu arada motor kullanma deneyiminde sana hepimiz yardımcı oluruz sevgiler saygılar
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Arkadaşlar güzel bir gezi olmuş. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    dostum o benim mondial olayini cozen sana ozelden mesaj attim bir bakiver lutfen
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    biri WD-40 mı dedi
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Motosikleti
    mondial 150zc
    slm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bu aralar bi gezi organizasyon flan warmı hani kafaları dağıtsak biraz iii olur iş güç millet bunalımda walla yaparsanız öle bişiler katırlırm....

hepinize iii sürüşler

selam arkadaşlar bende dün bi tane sky jet f5 aldım ama memnun değilim üzerinde oynamalar yapmam gerekior artı motor açılcak falan filan kısacası aranızda sky jet f5 kullanıcısı warmı

biraz yardım ve görüşleri gerekiorda tşk şimdiden

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    walla taaa 2 sene olmuş ama guzel olmuş gezı kutlarım herkesı

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    ewt bncede guselolmuş da artık pek takılan yk herhalde mt antalyaya.biz grubu yeniden toparladık sizlerde gelirseniz aramıza çok güsel olur bnce...Her hafta cumartesi günü saat 19:00da selekler çarşısında toplanıyourz.ordan istege göre gezıyoruz cafe fln işte bekleriz hepinizi
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBR 125 R
    Antalya ekibi artık toplanmıyormu. Gezi yapacaksanız hemen geleyim. :D haber edin. toplanın haydi. birbirinizden beklemeyin. muhtaç oldugunuz kudret damarlarınızda. aranıza yeni katıldım beyler bayanlar. misafirim dahaa.
    [B][COLOR="#000080"]Doğrudur oldu benimde hatalarım, ama ben[COLOR="#000000"] aşkı[/COLOR] kimseye [COLOR="#696969"]satmadım[/COLOR]...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler