Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İSTANBUL] Büyükçekmece ve Çevresindekiler Akşam Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Güzel bir akşam daha
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cygnus rs
    Sağ salim vardınızmı eve ?

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    vardık vardık rampalar görkemle aliyi biraz yordu ama

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Foto warmı foto ?

Motosikleti
    honda cbf 150
    gençler gelemedim. cok uyuz oldum. son anda hiç hesapta olmayan bi mevzu oldu. haftaya aranızdayım insallah

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    bizde bekliyoruz ama, bendekiler biraz kötü çok çekmedim.ama prof.makinayla çekilmiş fotolar var arkadaş koyar herhalde..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mctago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vardık vardık rampalar görkemle aliyi biraz yordu ama
    yaw bu zincir gereksiz bişe zaten motor hafifledi valla niye koymuşlarkine
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    rampalarda hafiflemio ama hiç hafif demedin

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Beyler katılan herkeze koyu sohbetinden dolayı teşekkür ediyorum...

Yanlız size bir haberim var... buluşmadan ayrıldıktan sonra tam gürpınar rampasının çıkışına yakın yerde durduk zincir peglere vuruntu yapmaya başlamıştı

Hemen yağladık ettik..rampadan sola döndük ve beykent e doğru ilerlemeye başladık o esnada hala daha vuruntu devam ediyordu bir ara birden sert ses geldi durdum zincir yerindeydi.. sonra devam ettim 2 vites 20-30 ile tam plazanın oraya geldiğimizde avcılara gdicek tayfanın beni beklediğini gördüm durdum..

Kalktık az ilerleyip fox citydeki ışıkları geçicektimki göbeğe varmadan plazanın önünde taaaakkkk sesiyle zincir büsbütün yere serildi.. arka tekere sıkışır zannettim birden hazırlamıştım kendimi ama en iyisi oldu...iyiki bu durumu fark edip yavaş gidiyordumki daha kötü bir olaya meğil vermeden atlattık..AMAAA

asıl macera şimdi başlıyor..bir anda motoru nasıl götürücez düşüncesi sardı bizi...neyse çevreden çekme halatı aradık hiç bir yerde yokk pizza satan lara benzincilere sorduk yok yok..

neyse sonra bir yerden bir ip bulduk allah razı olsun brandadan söküpte verdiler...

fakat motorun başına geldiğimizde ipin tehlikeli olduğunu düşündük ve aklıma bir fikir gelmişti daha önce uygulamıştıkta....

benim motora ali bindi ve sol arka artçı pegini açtık ben alinin motora bindim ve benim açık olan artçı pegine sağ ayağım ile arkadan ittirmek suretiyle bastım .. beykentten avcılar a kadar o şekilde ittim ve o şekilde götürdük.. eve 600 700 mere kalmışkende benim bacak iflas ettii... artık motoru ittiremez oldum bacağım katlanıyordu..
    ip le çekmeyi denedik pek sağlıklı olmadı açıkçası 100 metre anca çekebildik..
    geriye kaldı dik yokuşlu metreler... ali önde ben arkada yeri geldi taylan arkadan destekleyerek motru yukarıya doğru ittire ittire çıakrdık eve kadar ama kan ter içinde kaldık...

zaten beykentten beri ittirdiğim bacağım tutmuyorken iyice iflas etti.. ara ara dinlensekte... çok yorucu bir son oldu....

bacaklarımı hissetmiyorum şuanda..heleki sağ bacağım yok gibi bastığım an boşa gidiyor bacağım...

beni bekleyen yolda durduğumda çaba gösteren tüm duyarlı arkadaş çevrem sizlere minnettarım.. teşekkür ediyorum herbirinize...!

Motorum bu akşam alide kalıcak.. naz etti illa arkadaşında kalıcakmış anlıycağınız eve gelmedi bizim velet napalım bu akşamlıkta böyle olsun herkeze iyi geceler... bizim akşam böyle geçti işte.. bakalım yarın ne olucak....

fotolar taylanda rezilliğimin fotosu :D bu arada elim ayağım bacağım tutmuyo ....yemiş kadar oldum bu gece :D
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    bizde beklıyoruz cok uzak bide ruzgar sebebıyle ben gelmedim.

inş baska zaman daha guzel bi hawada görusuruz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mctago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rampalarda hafiflemio ama hiç hafif demedin
    o kadarda olsun
    @bygrm
    en son bıraktım ikisini garaja başladılar hemen sohbete
    motorcu dediğin motorunu bırakmaz ne koşulda olursa olsun getirir ,orada motoru kitleyip bırakabilirdikte ama ben gidonsuz 10km sürdüm motoru zincirsizde süreriz yeterki küçükte olsa götürebilme ihtimali olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    gecmış olsun kardeşim allah beterlerinden saklasın.

üzüldüm yorucu bi gün olmuş

Kopmasının sebebi ne peki bi kanıya varabildin mi ?

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Görkem akşamda konuşmuştuk zincir debriyaj vakti geldi diye bak demekki vakti geçmiş

Geçmiş olsun bu arada keşke beni arasaydnız bende çekmek için halat var

Fotoları yarın yüklücek mehmet 110 tane falan foto varmış tanesi 3 mb olsa ohooo

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem akşamda konuşmuştuk zincir debriyaj vakti geldi diye bak demekki vakti geçmiş

Fotoları yarın yüklücek mehmet 110 tane falan foto varmış tanesi 3 mb olsa ohooo
    bekliyoruz )

Motosikleti
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmış olsun kardeşim allah beterlerinden saklasın.

üzüldüm yorucu bi gün olmuş

Kopmasının sebebi ne peki bi kanıya varabildin mi ?
    şimdi durumu şöyle özetliyim ... eminönününden zincir aldım fakat 2 bakla eskikti bizim motorlara göre.. bu yüzden 2 takım zincir aldım birinden diğerine ekleme yapıldı 2 bakla... bu iki bakladan ekleme yapılan kısım sağlıklı olmamış.... bakla sıkıştı muhtemelen ve tak tak ayak peglerine vurmya başladı yada içindeki pimi kayınca yapısı bozuldu herneyse...sonuç itibari ile ek olan kısımdan zincir yere serildi.. :/ durum bu ve bu bakımlı bir zincir... bakımsız olsa siz düşünün..:/

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yarın mehmetin tek işi o zaten bu arada çekme alatıyla zaten çekemedik çok dengesiz oldu en iyi yöntem itmekti..

bu arada beylikdüzünde inanılmaz bir kaza olmuştu bir toyota corolla paramparçaydı.. önü ve arka sağ yoktu yanında biz geçerken..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi durumu şöyle özetliyim ... eminönününden zincir aldım fakat 2 bakla eskikti bizim motorlara göre.. bu yüzden 2 takım zincir aldım birinden diğerine ekleme yapıldı 2 bakla... bu iki bakladan ekleme yapılan kısım sağlıklı olmamış.... bakla sıkıştı muhtemelen ve tak tak ayak peglerine vurmya başladı yada içindeki pimi kayınca yapısı bozuldu herneyse...sonuç itibari ile ek olan kısımdan zincir yere serildi.. :/ durum bu ve bu bakımlı bir zincir... bakımsız olsa siz düşünün..:/

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

yarın mehmetin tek işi o zaten bu arada çekme alatıyla zaten çekemedik çok dengesiz oldu en iyi yöntem itmekti..

bu arada beylikdüzünde inanılmaz bir kaza olmuştu bir toyota corolla paramparçaydı.. önü ve arka sağ yoktu yanında biz geçerken..
    bizim siteye de çekerdik arasaydınız ya..siz macera aramışsınız
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Demekki ek yapmıyoruz.

Gecmiş olsun kardeş tekrar. Daha kötu seylerde olabilirdi ama tecruben sayesinde sadece yere sermekle kurtarmışsın burda bi başarı benım gözumde.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laz varmıydı aramızda hiç kimsenin aklına bile gelmedi valla

Motosikleti
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beinm aklıma taaaa eve geldikten sonra geldi :D ama geldi yaniii.. fakat artık çok geçtiii...

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Valla bizim sitede olurdu yani direk realin oraya getirirdik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)