Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

[MT İSTANBUL] Büyükçekmece ve Çevresindekiler Akşam Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur_m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smokehead in sesi güzel biraz daha tok görünebilirlik açısından çok faydalı ve abartı bi ses yok sanırım
    ama şimdi şöyle bişede var o kadar ses oldumu makina uzaması lazım
    @jonturka
    aynalı vizörümle kör sinek gibi gidiyodum dün gece onun için tankslapping i nerede yaşadığımızı tarif edemiyicem ama aynı yerde yakalanmadık görkemin tank slapping e girdiği yeri gördüm ben arkasındaydım sağa kaçma fırsatım oldu ama ben öyle bi yerde tank slapping e girdimdi aklım gitti desem yeridir 3şeritli otobanda en soldayken motorun kontrolden çıkmasıyla en sağa kadar bariyerlere kadar geldim bariyerlere yaklaşmamla tank slapping bitti kontrolü ele aldım. 155yada 160km hızla girdim tank slappingden çıktığımda 120küsürdü hızım.tank slapping bitmeseydi ben düşecek yer bile kestirmiştim gözüme
    bariyerlerden atlayıp o büyük oluklarıda aşabilirsem çimlik vardı oraya doğru yuvarlanırım dedim
    bu düşüş planını cidden takdir ettim Alicim ben normal yolda normal seyir halinde giderken bile bu tarz planlar yapıyorum =) motor üstündeyken her zaman bir kaçış planı olmalı insanın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alinin tank slapper a girdiği yeri az çok tahmin edebiliyorumm... tank slapperı yaşadığımız yer otoban dı e-5 te hiç tank slapper yaşamadık. ben tank slapperı avcılara yaklaşırken yaşadım tam esenkent bahçeşehir köprüsünü gördüğüm sırada bir anda asvaltta bir dalgalanma oldu motor ilk alçaldı ardından yükseldi ve ön teker boşta kalıp yere düştüğünde tank slapper başladı çok alıştığım şekilde tank slapper yaşadım şiddetliydi fakat çok yaşadığımdan korkutmadı.. tank slapper bittiğinde direk dönüp arkaya baktım acaba arkamdan gelenler ne durumda diye..? neyseki az ilerde durduk.. böyleydii işte...
    arka frene dokundun mu :D
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Fotoları ve videoları isterik
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @jonturka
    aynalı vizörümle kör sinek gibi gidiyodum dün gece onun için tankslapping i nerede yaşadığımızı tarif edemiyicem ama aynı yerde yakalanmadık görkemin tank slapping e girdiği yeri gördüm ben arkasındaydım sağa kaçma fırsatım oldu ama ben öyle bi yerde tank slapping e girdimdi aklım gitti desem yeridir 3şeritli otobanda en soldayken motorun kontrolden çıkmasıyla en sağa kadar bariyerlere kadar geldim bariyerlere yaklaşmamla tank slapping bitti kontrolü ele aldım. 155yada 160km hızla girdim tank slappingden çıktığımda 120küsürdü hızım.tank slapping bitmeseydi ben düşecek yer bile kestirmiştim gözüme
    bariyerlerden atlayıp o büyük oluklarıda aşabilirsem çimlik vardı oraya doğru yuvarlanırım dedim
    çok fena hayal edebiliyorum..keşke düşeceğimiz yerde hep çim olsa bünyeye 1-2 ay yetecek korku verir bu tank slapping.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    ahımı aldınız olum gece ondan çevirdi polis sizi
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu düşüş planını cidden takdir ettim Alicim ben normal yolda normal seyir halinde giderken bile bu tarz planlar yapıyorum =) motor üstündeyken her zaman bir kaçış planı olmalı insanın...
    aynen ilk defa tank slapping bu uzun kadar sürdü durum böyle olunca bende artık düşmeden toplayabileceğimi düşünmüyodum
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok fena hayal edebiliyorum..keşke düşeceğimiz yerde hep çim olsa bünyeye 1-2 ay yetecek korku verir bu tank slapping.
    adrenalin patlaması ve o heyecan falan çok iyi oluyo ama ya bende arka fren olmadığından arka freni hafif sıkıp tankslapping i durdurma imkanımda yok
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    dokunmaya gerek kalmadan bitti zaten... otobanda düz olduğunda düz engebeyi anlaman çok zor oluyor.. önümde giden kimmse yoktu ilk bozuk kısma giren bendim..çıktığımda dokunmaya gerek kalmadan tak tak tak tak yapıp bitmişti...benim düşüncem o sıra arkadan gelenlerdi...

alinin yaşadığı tank slapperın şiddetinide size şöyle özetliyim durduğuuzda farın arkasını kapatan kapaklar yerinden çıkmıştı onları tekrar yerine oturttum
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    cygnus rs
    Fotoraf ve videolar nerde merak ettik iyice

Motosikleti
    st gt250r 2011
    dokunmaya gerek kalmadan bitti zaten... otobanda düz olduğunda düz engebeyi anlaman çok zor oluyor.. önümde giden kimmse yoktu ilk bozuk kısma giren bendim..çıktığımda dokunmaya gerek kalmadan tak tak tak tak yapıp bitmişti...benim düşüncem o sıra arkadan gelenlerdi...

alinin yaşadığı tank slapperın şiddetinide size şöyle özetliyim durduğuuzda farın arkasını kapatan kapaklar yerinden çıkmıştı onları tekrar yerine oturttum
    ikinizi de geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Motosikleti
    sağolasnn
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    fotolar videolar gelse de şenlense ortalık..iyice kasvetledik ortamı
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar videolar gelse de şenlense ortalık..iyice kasvetledik ortamı
    Felon yap bir atraksiyon haydi =) herkes heyecanla bekliyor...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimler ve Video
    Bende olanları ekledim kalanlarıda akşama erdem abiden alabilirsem eklerim

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2420112
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja

ninja her türlü tokatlar
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

.RocknRoLLa. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KızlaaaaR Selam

Katılan herkeze teşekkür Ederiz.

Git geL 200 km yol yapmışım apış aram acıyo !
    :D seni anlıyorum. 2 güne geçer
    Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! !

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    evet dediklerine harfiyen katılıyorum...dedikerlimiz ola daha kaliteli bir makina olurdu tank slapper olayıda rake açısı ve amortisörlerden kaynaklanıyor.... test i başarılı tamamlamamız güzel... yanlız yeşil olan daha çok gidiyo gibime geldi...
    siyah ninja 10000km bakımı geldi performans düşük ama ilk defa 180km gördüm bu güne kadar ara sıra cıkalım gazlamaya 200kdranının silmem lazım
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja her türlü tokatlar
    Baba büyüksün :D ama 2011 ST le de denemek lazım çünkü aynı ninjanın geçtiği şekilde onlarda beni geçebiliyor düzde malum debriyaj balataları daha sıfır..
    siyah ninja 10000km bakımı geldi performans düşük ama ilk defa 180km gördüm bu güne kadar ara sıra cıkalım gazlamaya 200kdranının silmem lazım
    benimde en az 190 ı silmem lazım benimde bakım geldi.. bugün baktım motorda yağ yok nerdeyse :D +aldığımdan beri havafiltresi değişmedi sağlam bakım yaptıktan sonra ara ara gazlamalara tabiki çıkarız...hep 600 1000 ler çıkıcak diye bir kaide yok yani..
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    GT250R
    Bizede lazım bi 6. vites

Motosikleti
    Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizede lazım bi 6. vites
    aynenn aynenn lazım yaa... devir uzadıkça beygir düşüyor zaten...
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    GT250R
    Görkem, avcılar sahilde araçlar için ücret verip girdiğin bi yer var. büyük bi park. bi kaç kere gitmiştim oraya. Akşamları çıkıyoruz dediğin yer tam orasımı ? Saat kaç gibi çıkıyosunuz ? yolum düşerse yada can sıkıntısı v.s. uğrarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

aynenn aynenn lazım yaa... devir uzadıkça beygir düşüyor zaten...
    Bir kaç sene sonraki modellerde 6. vites olayına el atacaklar gibime geliyor. Sonuçta 250 segmentinde rekabetin olduğu markalar belli. Eksik olarak görülüp yeni bi teknoloji ile arttırım olabilir diye düşünüyorum. Ama hangi model hangi sene tahmini zor. Baksana 5 yıl sonra anca arka kuyruğu değiştirdiler

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)