Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gaziantep de Bir ilk gercekleşiyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Sevgili motosiklet net üyeleri dostlarim yıllardır motosiklete bineriz belki de iyi kullandımızı düşünuruz fakat mutkaka buna rağmen eksiklerimiz vardır kimimiz kendi imkanlariyla kendisini yetiştirmeye çalışmışızdır kimimiz ise bu işi bilen eğitimini almış kişiler tarafın dan eğitilmiştir.

Türk iyenin 6. büyük şehri Gaziantep motosiklet sıralmasın da ilk 6. sıraya girer herhalde motor kültürünün 2004 yılın dan itibaren yavaş yavaş geliştiği kaskın montun koruma ekipmanlarının ne işe yaradığı ve ne kadar önemli olduğunun kaybettiğiz veya kaza yapan arkadaşlarımız dan gördüklerimizle anladık.

Bununla beraber Gaziantep ilinde 103 337 adet motosiklet bulunmakta kayıtlı olan 2010 yılı itibariyle ve her 3 kazadan 1 tanesi motosikletle olan kazalar Gaziantep trafik tescil böyle diyor

Biz de Gaziantep Otomobil ve Motor Sporları Kulübü olarak oturduk düşündük ne yapabiliriz elimizi taşın altına nasıl koya biliriz dedik ( Tabi bunları içki masaların da barlarda yapmadık)

Bu vesileyle bu konuda kendini kanıtlamış sürüş teknikeri sy: Murat DENİZHAN ile irtibada geçerek bize yardımcı olmasını istedik ve kendisiyle anlaşarak Gaziantep de bir ilki gerçekleştirdik.

7/8 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri motosiklet sürüş eğtimi almak isteyen sevgili Gaziantepli dostlarimizi Ortadoğu Fuar Merkezine bekliyoruz…

Bu Güzel şehir Gaziantep için motosiklet konusun da yapılan en güzel iş her ne kadar bazı kulüp,kuruluş,grup, bu işleri lafla yapsada biz Gaziantep Otomobil ve Motor Sporlari Kulübü olarak bu ve buna benzer Organızasyonları sık sık yapmaya çalişacagiz.

Bu Organızasyon kendini

Kulüp sananlara
    Grup sananlara
    Çapına bakmadan konuşanlara
    Kvalye motorcularına
    Kendini motorcu sananlara
    Adamlıkla alakası olmuyanlara
    Yalakalara
    Kısacası motorcuyum diye gecinip de motorculukla alakası olmuyan kişilere bunun adına organızasyon denir
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    motosiklet sürücülerine çok olumlu katkılarda bulunacak,belki de hiç ummadığı bir anda lazım olacak bilgilerle donanacak bu çalışmayı yürekten destekliyor,başta ali kardeşim olmak üzere,katkısı/emeği bulunan tüm arkadaşlarımı kutluyorum.hepinize sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    eğitim şart deriz ya işte fırsat arkadaşlar bu fırsatı kullanalım değerli dostlarımız anteb mt ye böyle bir organızasyonda yanlız bırakmayacağınızdan eminim inşallah pek çok arkadaş bu eğitimden faydalanır bizde dostlarımızın aldığı eğitimden faydalanırız inşallah
    allah emeğinizi boşa cıkarmaz inşallah
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    kolaylıklar diliyorum katkısı olan emeği geçen arkadaşlara teşekkürler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    SUZIKI GSX R 1000 (suzıkı 250 cc kros)atv 250 CC

slm

gaziantep gosk motosiklet komitesi olarak işallah cok guzel şeylere imza atcagımızı düşünüyorum bizlere destek veren herkese cok tesekkur edrim MT OLARAKTA ALİ AYDEMİR KARDEŞİMİZLE güzel şeylere imza attık gaziantep olarak,,işallah bilincli bir motosiklet surucüsü toplumu oluruz yorumlarınız için şimdiden hepinize teşekkür edrim..

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Sizleri yürekten kutlarım,
    basit ve önlenebilir kazalardan kurtulacak nice canlara yol göstereceğiniz için.
    Kolaylıklar diliyorum sevgili Ali.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Bumudur???? BUDUR

Bu muhakkak olması gereken, çok çok önemli etkinliğe emeği geçen herkesi,başta sayın Başkan olmak üzere kutluyoruz.Motosiklet camiasına hizmet yarışında tabiri caizse; adeta lokomotif görevi üstlenmiş Ali AYDEMİR'i de ayrıca şahsım adına tebrik ediyorum.İstediğimiz ve beklediğimiz de bunlardı zaten."Gaziantep tarihinde" Tabirinin kullanılması da gösteriyor ki; bir çok şey için geç bile kalınmıştır.Ama GOSK sayesinde bu eksiklerimizin en kısa zamanda lâyıkıyla tamamlanacağından,hatta fazlasıyla hizmet alacağımızdan kuşkumuz olmadığını önemle belirteyim.Tüm Motosiklet severlerin,bu etkinliğe katılması; Gerek kendi canları ve malları,gerekse ülkemiz trafiğinde bilinçli, sağlıklı araç ve yaya güvenliğini ön planda tutacak fertler yetiştirilmesi açısından çok çok önemlidir. bu nedenle GOSK'a gerek üyelik,gerek etkinliklerine katılım,gerekse karınca kararınca elden gelen her türlü desteği vermeyi,her motosiklet tutkununa bir görev olarak addediyor,bu tür etkinlik ve hizmetlerinizi KARARGAH GARAJ GURUBU olarak,gönülden alkışlıyoruz.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    inşallah orda olacağız. Yapmamız gereken herhangi bişey var mı ? Kayıt vs..

:))))))))))

"""""""""""Bu Organızasyon kendini

Kulüp sananlara
    Grup sananlara
    Kvalye motorcularına
    Yalakalara
    Kısacası motorcuyum diye gecinip de motorculukla alakası olmuyan kişilere bunun adına organızasyon denir

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/88685-gaziantep-de-bir-ilk-gerceklesiyor.html#ixzz1LN9b0aSi"""""""""""""""""" "

Marifet,eline bir zeytin dalı alıp,sahte sahte gülüşlerle,içten pazarlıklı yalakalıklarla,habbeyi kubbe,kubbeyi habbe yapmak değil, artistlik yapmak değil,insan onuruna ve ağzına yakışmayacak laflarla ucuz kabadayılık yapmak değil,İnsanlara tepeden bakıp sonra o insanlardan himmet dilenmek değil...GÖNÜLLERDE SEVGİ VE MUHABBET TOHUMUNDAN AĞAÇ,AĞAÇTAN ORMAN YAPMAKTIR MARİFET...Bak o zaman meyvelerin tadına;Bak o zaman gölgelerin hazzına...(Halâ aleyhimizde söylenen çirkin lafları unutmadık.Hesabını ağır soracağız.Sabır ve metânetimiz, unutmakla karıştırılmasın.) Ali'm döktürmüşsün yine...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Burdan Ali kardeşimi cani gönülden tebrik etmek istiyorum. Gazi Antepin Ali gibi değerli bir motosiklet dosta sahib olduğu için ne kadar şanslı olduğunu düşünmekteyim.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet sürücülerine çok olumlu katkılarda bulunacak,belki de hiç ummadığı bir anda lazım olacak bilgilerle donanacak bu çalışmayı yürekten destekliyor,başta ali kardeşim olmak üzere,katkısı/emeği bulunan tüm arkadaşlarımı kutluyorum.hepinize sevgilerimle.
    Bora abi iyi dileklerin için sonsuz teşekürler..

Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim şart deriz ya işte fırsat arkadaşlar bu fırsatı kullanalım değerli dostlarımız anteb mt ye böyle bir organızasyonda yanlız bırakmayacağınızdan eminim inşallah pek çok arkadaş bu eğitimden faydalanır bizde dostlarımızın aldığı eğitimden faydalanırız inşallah
    allah emeğinizi boşa cıkarmaz inşallah
    Allah razıolsun mustafa ardeşim sizi aramizda görmek bizim için gurur verici...

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolaylıklar diliyorum katkısı olan emeği geçen arkadaşlara teşekkürler
    teşekürler dayı

Alıntı crazy2763 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziantep gosk motosiklet komitesi olarak işallah cok guzel şeylere imza atcagımızı düşünüyorum bizlere destek veren herkese cok tesekkur edrim MT OLARAKTA ALİ AYDEMİR KARDEŞİMİZLE güzel şeylere imza attık gaziantep olarak,,işallah bilincli bir motosiklet surucüsü toplumu oluruz yorumlarınız için şimdiden hepinize teşekkür edrim..
    ibrahim kardeşim inşallah hep birlikte nice güzel organızasyonlar yaparız..

Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizleri yürekten kutlarım,
    basit ve önlenebilir kazalardan kurtulacak nice canlara yol göstereceğiniz için.
    Kolaylıklar diliyorum sevgili Ali.
    Ahmet abi sagol

Alıntı ibalte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu muhakkak olması gereken, çok çok önemli etkinliğe emeği geçen herkesi,başta sayın Başkan olmak üzere kutluyoruz.Motosiklet camiasına hizmet yarışında tabiri caizse; adeta lokomotif görevi üstlenmiş Ali AYDEMİR'i de ayrıca şahsım adına tebrik ediyorum.İstediğimiz ve beklediğimiz de bunlardı zaten."Gaziantep tarihinde" Tabirinin kullanılması da gösteriyor ki; bir çok şey için geç bile kalınmıştır.Ama GOSK sayesinde bu eksiklerimizin en kısa zamanda lâyıkıyla tamamlanacağından,hatta fazlasıyla hizmet alacağımızdan kuşkumuz olmadığını önemle belirteyim.Tüm Motosiklet severlerin,bu etkinliğe katılması; Gerek kendi canları ve malları,gerekse ülkemiz trafiğinde bilinçli, sağlıklı araç ve yaya güvenliğini ön planda tutacak fertler yetiştirilmesi açısından çok çok önemlidir. bu nedenle GOSK'a gerek üyelik,gerek etkinliklerine katılım,gerekse karınca kararınca elden gelen her türlü desteği vermeyi,her motosiklet tutkununa bir görev olarak addediyor,bu tür etkinlik ve hizmetlerinizi KARARGAH GARAJ GURUBU olarak,gönülden alkışlıyoruz.
    Dayı ellerin den öperim senin

Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah orda olacağız. Yapmamız gereken herhangi bişey var mı ? Kayıt vs..
    ibarhim kardeş benimle irtibata gecersen sevinirim..

Kulüp sananlara
    Grup sananlara
    Kvalye motorcularına
    Yalakalara

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/88685-gaziantep-de-bir-ilk-gerceklesiyor.html#ixzz1LN9b0aSi"""""""""""""""""" "

Marifet,eline bir zeytin dalı alıp,sahte sahte gülüşlerle,içten pazarlıklı yalakalıklarla,habbeyi kubbe,kubbeyi habbe yapmak değil, artistlik yapmak değil,insan onuruna ve ağzına yakışmayacak laflarla ucuz kabadayılık yapmak değil,İnsanlara tepeden bakıp sonra o insanlardan himmet dilenmek değil...GÖNÜLLERDE SEVGİ VE MUHABBET TOHUMUNDAN AĞAÇ,AĞAÇTAN ORMAN YAPMAKTIR MARİFET...Bak o zaman meyvelerin tadına;Bak o zaman gölgelerin hazzına...(Halâ aleyhimizde söylenen çirkin lafları unutmadık.Hesabını ağır soracağız.Sabır ve metânetimiz, unutmakla karıştırılmasın.) Ali'm döktürmüşsün yine...
    ustaaaaa

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan Ali kardeşimi cani gönülden tebrik etmek istiyorum. Gazi Antepin Ali gibi değerli bir motosiklet dosta sahib olduğu için ne kadar şanslı olduğunu düşünmekteyim.
    musaffer abi teşekürler sizin gibi abilerimiz destegini almakta güzel...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    valla gazıantepde kı arkadaslarıı egıtmekk bıraz zorr

Motosikleti
    SUZIKI GSX R 1000 (suzıkı 250 cc kros)atv 250 CC
    Alıntı sato87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gazıantepde kı arkadaslarıı egıtmekk bıraz zorr
    slm sato kardeş gazianteptekileri egitmek biraz zor derken ne anlatmak ıstedıgını anlamış deyılım bır gaziantepli olarak bu söz agrıma gıttı bızıde bu camıada bılen bılır tabiri caizse motosiklet aşkıyla dogduk..boyle bır kelımeyı ınan sana yakıştıramadım acaba kac defa gazıantepli motosıkletci arkadaşlarla yol arkadaşlıgı yaptın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

Kulüp sananlara
    Grup sananlara
    Kvalye motorcularına
    Yalakalara

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/88685-gaziantep-de-bir-ilk-gerceklesiyor.html#ixzz1LN9b0aSi""""""""""""""""""

abi inan agzından bal damlıyor duşuncelerımı anlatamıyorum sadece bu yorumu kocaman alkışlıyorum...

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    askerlıgımıı gazıantepde yaptım esım gazıanteplı ve gazıantepde 1 sene kaldım artı orda evım var benım dedıgımı yanlıs anladınız cok kısıyle motor surdum antepde benım demek ıstegım 1 motora antepde 4 5 kısı bınıyor ve kaza yapıyorlar hayattaa kask kullanmazlar ve motoru araba gıbı kullanıyorlar gazıantepdekı hastaneler hep motor kazası sehit kamil devlet hastanesi her aksamm kesınlikle 1 yada 2 kısı kaza yapmıs bır sekılde gelıyorlar 1 motora 5 kısı bınmıs yada 6 kısı neresıne bındmısseler anlamadımm benım demek ıstedıgımm seey buu kesınlıkle yanls anlama kardesım

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    askerlıgımıı gazıantepde yaptım esım gazıanteplı ve gazıantepde 1 sene kaldım artı orda evım var benım dedıgımı yanlıs anladınız cok kısıyle motor surdum antepde benım demek ıstegım 1 motora antepde 4 5 kısı bınıyor ve kaza yapıyorlar hayattaa kask kullanmazlar ve motoru araba gıbı kullanıyorlar gazıantepdekı hastaneler hep motor kazası sehit kamil devlet hastanesi her aksamm kesınlikle 1 yada 2 kısı kaza yapmıs bır sekılde gelıyorlar 1 motora 5 kısı bınmıs yada 6 kısı neresıne bındmısseler anlamadımm benım demek ıstedıgımm seey buu kesınlıkle yanls anlama kardesım
    yok kardeşim sende 5 - 6 kişi daha hiç göremdim ben antepde aynı motora binen eğer kayıklı motorları diyosan o ayrı tabi
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    şehit kamil hastanesinin oraya git görürsün yalanmı solucemm

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    şehit kamil hastanesinin oraya git görürsün yalanmı solucemm
    hastane 5 sokak arkamda acil doktoruda çok samimi tandığım abim daha ben duymadım görmedim 2 kişilik motora 5-6 kişi binildiğini hadi 4 kişi bindiklerini gördüm adamın arabsı yok öne deponun ütüne çocugunu arkayda eşiyle küçük çocuklu binen gördüm ama yokluktan keyfi değil kask konsunda da kesinlikle haklısın
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Öncelikle böyle bir faaliyete öncülük ettiğiniz için tebrik ederim. Bu vesileyle inşallah diğer illerde de bu tür faaliyetler olur. inşallah amacınıza ulaşırsınız.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)