Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

5. Geleneksel Motosiklet.NeT Yuvacık Gezisi - 29 Mayıs 2011 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    avrupa yakasında bugun bıraz çiseledi yagmur hani bugunn hava yagmurluydu ne kadar salladılar metorolaji :D su ann sadece hava kapalı ama yagmur falann yok

Yarın Boynerin Önünde Buluşlmak Üzere Siyah Choper Kara Kaçann :D qwe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    tedbiren yağmurluğunuzu alın derim...
    içimde bir his var fena yağacak:D

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağ'da yağmur 3 saattir ara ara şiddetli yağıyor. Yarın yağmaz inşallah. Yağmurluklarım da köyde kalmış zaten.
    bakalım o yağmur yarın ne tarafa gidecek
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    abi üstümüzden gelicekmiş :D:D:D tünele girsek bile yine yağıcakmıs :D qweqwe

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    geri sayım basladı yarın görüşmek üzere

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi pazar sabahı yol açık olur merak etme ..shell kgs dolumu için bilmiyorum inşallah sıkıntı yaşamazsın
    Risk almayıp gidip yüklettim kgsyi güzel bir şekilde de ıslandım.
    Polo34 abi bulutların ardı kesilmiyor vallahi.Ama kendi gözlemlerimi söyleyeyim burdaki bulutlar İstanbul'u teğet geçicek

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gişelerde durmayacaksın terminalde bekleyeceğiz oradan gruba dahil olacağız ;))
    ozaman direk terminale gidiyorum, o yandaki kapıdan giriyorum. olurda bulamazsan sizi nasıl ulaşabilirim?
    Karadeniz - Giresun.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    bu gün saat 14:00 civarı arnavut köy e gittim bahça şehir tarafındakine orta şekerli bi yağış vardı 1 saat sonra su anda olduğum yer olan anadolu yakasına döndüm yağış falan yok hoş mahmut beyde falanda yoktu.
    yarın çok sert bir yağmur olmazsa kesin geliyorum .
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bol bol resim çekmeyi unutmayın Ben yarın o saatlerde sınavda olucam motor olsa sınav çıkışı gelicektim ama seneye artık :=)
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

YsFB 39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc Gitti...
    Gezi ile sorumlu ilgili adminin dikkatine. Üzülerek belirtmek isterim ki yarın geziye katılamayacağım. motorumdaki sorunu halledemedim. pazartesine yada artık ne zamana olursa. dipgazda dahi 50km yi geçmiyor. motorun çekişinde falan problem yok ama hız yapmıyor. bu yüzden dolayı yola çıkamayacağım ve size katılamayacağım. siz ve arkadaşlara iyi eğlenceler sorunsuz sürüşler dilerim.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı YsFB 39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi ile sorumlu ilgili adminin dikkatine. Üzülerek belirtmek isterim ki yarın geziye katılamayacağım. motorumdaki sorunu halledemedim. pazartesine yada artık ne zamana olursa. dipgazda dahi 50km yi geçmiyor. motorun çekişinde falan problem yok ama hız yapmıyor. bu yüzden dolayı yola çıkamayacağım ve size katılamayacağım. siz ve arkadaşlara iyi eğlenceler sorunsuz sürüşler dilerim.
    dostum bu sorun için motorun hava filtesinden gelen tırtıklı horuma dikkatlice bak yırtılmış olabilir. genelde bu sorun bu yüzden olur. bu saatten sonra parça bulamayacagın için elektrik bantıyla sar üstüne bi kat ta koli bandı çek yırtıklardan hava kaçağı kalmasın. sonra düzelir. inş sorun budur da basit ve masrafsızca halledersin.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu sorun için motorun hava filtesinden gelen tırtıklı horuma dikkatlice bak yırtılmış olabilir. genelde bu sorun bu yüzden olur. bu saatten sonra parça bulamayacagın için elektrik bantıyla sar üstüne bi kat ta koli bandı çek yırtıklardan hava kaçağı kalmasın. sonra düzelir. inş sorun budur da basit ve masrafsızca halledersin.
    sağol dostum kontrol ederim. ustaya gittiğimde hava filtresi debriyaj yada karbüratör den dedi. hava filtresini değiştirdim bugün gittim. bugünde diyo kranktan galiba. daha önce kranı komple değiştirdim arızasını biliyorum bu yüzden adama güvenmedim. krantan olduğu zaman yokuş bile çıkmıyordu. inşallah dediğin gibi ufak bir sorundur. teşekkür ediyorum..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı YsFB 39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol dostum kontrol ederim. ustaya gittiğimde hava filtresi debriyaj yada karbüratör den dedi. hava filtresini değiştirdim bugün gittim. bugünde diyo kranktan galiba. daha önce kranı komple değiştirdim arızasını biliyorum bu yüzden adama güvenmedim. krantan olduğu zaman yokuş bile çıkmıyordu. inşallah dediğin gibi ufak bir sorundur. teşekkür ediyorum..

hava filtresi ve karburatör arızası gibi ama muhtemelen dediğim sorun oluşmuştur. o kalın hortum zamanla parçalanıyor,siyah ve tırtıklı oldugu için de baktıgında üzerindeki yarıklar belli olmuyor,bi el feneriyle dikkatlice bak, inşallah halleder gelirsin yarın
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    inşallah. şimdi bakayim fazla karanlık olmadan.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar,

Yarın yağmur olasılığı çok düşük görünmekte. Birçok hava tahmini sitesinden kontrol ettim ve bugünden daha iyi bir hava olacak. sabah biraz kapalı uyanacağız ama öğleye doğru bulutlar tırmanacak, yükselecek.

Yarın görüşürük
    Poturdak

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Arkadaşlar tesis için sayı belirticem birazdan, burada hava öğleden sonra açtı sadece bulutlu. gelicekoılan arkadaşlar lütfen daha dikkatli gelelim yollara dikkat genede.

carpe diem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR Fireblade
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar vermiş olduğum linklerdeki hava durumu takibim sürüyor ve yağış olmadığı görülüyor
    hatta bugün ist.da %20 yağış olasılığı vardı ve kısa süreli bi yağmur geçişi oldu
    gezide bir erteleme düşünmedim açıkcası büyük bir çoğunluk katılacaktır geziye
    gelmek istemeyen başka işleri olan arkadaşlarımızda okuyorum ve görüyorum ki yağmuru bahane edip ertelenme talepleri gelmiş merak etmesinler başka bir gezide aramızda olabilirler
    bu arada işlerim dolayısıyla gündüzleri giremiyorum siteye şimdi yazabiliyorum
    sonuç itibariyle pazar günü allahın izniyle yuvacık yolunda olacağım kimler peşimde bakalım
    peşindeyim devam

Arkadaşlar yarın 22 derece bulutlu YAĞIŞ OLASILIĞI % 0

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

http://turkish.wunderground.com/cgi-...?query=kocaeli
    Ben hayatımı her seferinde ÇEYREK MİL yaşarım...
    Drift Religion

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    sımdıı bende benzın aldım fulladımm gereklı hazırlıklarımı yaptım yarın gorusmekk uzere arkadaslar saygılar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete han kardeş gel gel sende tanışırız epeydir yazılarını okuyoruz bende benim oğlanı bırakıyom evde mecburen yapacak bişe yok
    Dostum beni işe çağırdı patron pazar günü için...yani babaçi ve newçeri sağolsun beddua edince pazarımda yalan oldu...hatta bu gece 12 de havalimanında olacağım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yok
    listenin son haline dokunmadan katılacağımı bildirmek isterim. Yalnız Gölcük'ten geleceğim, nerede ve kaçta grubu yakalamak lazım, Yuvacık yolunda mola düşünüyor mu grup?

buarada, Gölcük'ten takip ettiğim kadarıyla bugün sabahtan başlayan yağmur 8-12 arası arasıra hızını arttırarak öğlen civarı dindi. Şuan hava gayet güzel, umarım yarın da güzel geçecek. Geçmese de problem değil, gelişe bişey yapamam ama dönüşte yağmurda dönmek istemeyen arkadaşları imkan dahilinde misafir ederiz bizim bekâr evinde
    Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır!

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)