Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546

5. Geleneksel Motosiklet.NeT Yuvacık Gezisi - 29 Mayıs 2011 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı deli mavili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın babaçi bey aksaray dan almıştım niğde aksaray deil laleli aksayar heeee karıştırma sakın
    evet gezi gerçekten çok güzel oldu
    alırım anahtarını
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat ettimde dönüş çok zevkli oldu diyenlerin hepsi bizim dönüş gurubundan
    ben tek dondum ama cok zevkliydi. kapattim gazi apaci style 2. kopru toplukonuta.

acemiyim ya kapattim derken sonuna kadar actim yani

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tek dondum ama cok zevkliydi. kapattim gazi apaci style 2. kopru toplukonuta.
    sen istisnasın :D bence keşke 10 dakka daha oyalansaymışsın sende resim çekinirdin bizle
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    sen istisnasın :D bence keşke 10 dakka daha oyalansaymışsın sende resim çekinirdin bizle
    siz 1 saat dediniz ya cok fazla oyalanmak istemedim acikcasi arkadasa gitmem lazimdi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel şeyleri kaçırdım ama çarşamba gecesi bir kaza geçirdim yeni yeni kendime geldim.
    Allah nasip ederse seneye.
    Yüce abi ve Tünal abi Yeni montlarınız gözümden kaçmadı harika yakışmış.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

acemiyim ya kapattim derken sonuna kadar actim yani
    Senden 20 dk sonra bizde çıktık yola. Bizim motorlarda denk olunca herkes çok keyif aldı.
    Bu arada yeni cbr 125'ler eskilere göre daha atik ve yokuş yukarı hızını daha iyi koruyabiliyor. Yokuş aşşağı Onur'un arkasından gidebiliyorum. Yokuş yukarı ben hafiften yavaşlarken o devam edebiliyor. Onur 2 kez cidden takıldım peşine ama sen daha hızlıydın.
    Onur'un gişe çıkışınca polisi görünce bir kalkışı varki hiç sorma.

Motosikleti
    yetersiz ehliyet cezasi koyardi tabi adama :D

Motosikleti
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden 20 dk sonra bizde çıktık yola. Bizim motorlarda denk olunca herkes çok keyif aldı.
    Bu arada yeni cbr 125'ler eskilere göre daha atik ve yokuş yukarı hızını daha iyi koruyabiliyor. Yokuş aşşağı Onur'un arkasından gidebiliyorum. Yokuş yukarı ben hafiften yavaşlarken o devam edebiliyor. Onur 2 kez cidden takıldım peşine ama sen daha hızlıydın.
    heheheheheh besmele görmüş şeytana döndüm ilerde durayım dedim durdum camoka anlamadı duracağımı bastı 1. köprüye gitti biz 2. köprüden geldik o kısmı hariç herşey güzeldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

bu arada ahmet dönüşte sizi geçtikten sonra sürekli yetişmeniz için gaz kesiyordum itiraf etmeliyim

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    Hocam seyrettim video yu, resimdeki tayyare sr-71 blacbird dunya uzerinde bugune kadar uretilmis olan en hizli ucak o 3.5 mach ve ustu ucuyo o ucak 4000kmh yakindir bana sattircaksiniz fazer i valla ama hocalarimiz der surat karada felaket havada selamet getirir. ama yinede Cbf 1000 yada r6 ile ilgileniyorum hayirlisi bakalim.

Cbr1100xx,Onur , serdar tesekkur ederim herzaman gorusuruz ben yesilkoydeyim numaram 533 718 16 89 istediginiz zaman arayabilirsiniz.

Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Cbr 125 fikrine katılıyorum gerçekden yeni kasalar fark yaratmış. Ahmet sana sordum 1 denmi gidicez diye ewet deyince bende girdim sonra beni ekdiniz...
    Alacağınız olsun.

Motosikleti
    Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam seyrettim video yu, resimdeki tayyare sr-71 blacbird dunya uzerinde bugune kadar uretilmis olan en hizli ucak o 3.5 mach ve ustu ucuyo o ucak 4000kmh yakindir bana sattircaksiniz fazer i valla ama hocalarimiz der surat karada felaket havada selamet getirir. ama yinede Cbf 1000 yada r6 ile ilgileniyorum hayirlisi bakalim.

Cbr1100xx,Onur , serdar tesekkur ederim herzaman gorusuruz ben yesilkoydeyim numaram 533 718 16 89 istediginiz zaman arayabilirsiniz.
    abi ben sana mutlaka uğrayacağım. aklında olsun bende şişli taksim bebek ağırlıkta oralardayım yolunuz düşerse mutlaka haber verin numaramı almayan arkadaşlarım varsa 532 433 50 53

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırım anahtarını
    patron sensin abi ne demek anahtar senin kulun olsun
    uzun zamandır görmeyeli genç olmuşsun
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    heheheheheh besmele görmüş şeytana döndüm ilerde durayım dedim durdum camoka anlamadı duracağımı bastı 1. köprüye gitti biz 2. köprüden geldik o kısmı hariç herşey güzeldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

bu arada ahmet dönüşte sizi geçtikten sonra sürekli yetişmeniz için gaz kesiyordum itiraf etmeliyim
    Hadi lem o kadar da değil ben 2 kez peşine takıldım onların sonunda da aramızda pek fark yoktu yavaşlayıp habipli ile camuka abileri bekledik hatırla. Diğerlerinde de biz 100-110 giderken sen 120-130 ile geçip ilerde yavaşlıyodun hepsi bu.
    Bu arada benim dönüşte az kalsın benzinim bitiyordu. Göstergeye bir baktım kırmızının altına düşmüş. 13 km öyle gidip hadımköy çıkışından çıktım benzin alıp tekrar otobana girdim. Depo 38 tl'lik aldı vallahi çok az benzinim kalmıştı.

Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sağol Bora abi inşallah. en kısa zmanda bi uçuşunda artçı olarak geliriz abi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Camuka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 fikrine katılıyorum gerçekden yeni kasalar fark yaratmış. Ahmet sana sordum 1 denmi gidicez diye ewet deyince bende girdim sonra beni ekdiniz...
    Alacağınız olsun.
    Abi benim gibi adama sorulur mu o soru. Vallahii o an karıştırdım. Çok özür dilerim. Sen yol ayrımına girmeyince arkandan tam yetişmeye çalışırken onur kornaya bastı bende fsm'ye döndüm. Ama sen bizden önce geçmişsin Avrupa'ya.

Motosikleti
    Hadi lem o kadar da değil ben 2 kez peşine takıldım onların sonunda da aramızda pek fark yoktu yavaşlayıp habipli ile camuka abileri bekledik hatırla. Diğerlerinde de biz 100-110 giderken sen 120-130 ile geçip ilerde yavaşlıyodun hepsi bu.
    Bu arada benim dönüşte az kalsın benzinim bitiyordu. Göstergeye bir baktım kırmızının altına düşmüş. 13 km öyle gidip hadımköy çıkışından çıktım benzin alıp tekrar otobana girdim. Depo 38 tl'lik aldı vallahi çok az benzinim kalmıştı.
    evet 120 130la geçtim ama unutma benim motor 140 yapıyor

Hot_Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000FA
    resimlerle videoları sabırsızlıkla bekliyorum

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende çok istiyordum ama işlerimin yoğunluğundan imkan yoktu 100cc lik cub ile ybr 125 lere bir tokat atayımda görsünler inşallah birdağaki seneye

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    evet 120 130la geçtim ama unutma benim motor 140 yapıyor
    Benim 150 görmüşlüğüm var hemde 2 kere Şaka filan yeni kasa iyi gidiyor. Sana yetişmek için depodaki çantaya son gücümle yapışıyordum.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  burdan devam ediyoruz arkadaşlar http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2364778
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)