Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT İZMİR] 17.08.Cuma Toplantısı + KİŞİSEL AÇIKHAVA SİNEMASINDAYIZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Merhaba arkadaşlar
    uzun zamandır planladığımız sinema etkinliğini bu hafta gerçekleştiriyoruz.

Hep beraber çimenlerin üzerinde limon ağaçlarının arasında açık havada yıldızların altında bize özel tahsis edilmiş olan mekanda film seyredeceğiz.

Dün Forrap ben ve Karmacoma mekana gidip son ayarlamaları yaptık ve bizim çok hoşumuza gitti sizinde beğeneceğinizi biliyorum.

Mekan inciraltı bahçelerarasında ve çok güzel yemekleri var bize de her zaman ki gibi özel fiyatlar uygulayacaklar.

Buluşma Yeri: Beyaz Gül Kır bahçesi
    Mekanın Tarifi:: Konak istikametinden gelenler üçkuyular feribot iskelesinden sola doksan derece dönüş yaparak inciraltı bahçelerarası yönüne doğru ilerlesin. Balçova Palmiye hizasına gelindiğinde sağ taraftan Bahçelerarasına giriş var. Girdiğiniz gibi ikinci mekan

Yine de bulamayan olursa
    0 555 614 65 77 den bana ulaşabilir.

film olarak ghost rider ı düşünmekteyiz ama tekliflere de açığız.

BULUŞMA SAATİ: 20:00
    FİLM BAŞLAMA SAATİ: 21:00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar,bu cuma yani 17 sinde Beyazgül Restoranttayız,çook güzel bir yer.Tam bize göre (umarım diğer gruplarda buraya gelmeye başlamaz da burayı da biz ünlü etmeyiz,kendimize özgü olur ).Gerekli düzenlemeleri wallace ın da dediği gibi dün gidip yaptık.Fiyatlar da gayet güzel,bize özel çok güzel indirimler yine her zaman ki gibi mevcut...

Projeksiyon cihazı vs. de var,film izleyeceğiz.Bende Ghost Rider var dvd ve Türkçe. Farklı ve daha çok istenen bir şey çıkmazsa onu izleyeceğiz(kesinlikle herkesin izlemesi gereken güzel bir film,gerçi zevkler farklıdır...).

Buluşma saatinden sonra bir müddet yemek yiyip sohbet ederiz,ortalama 21:00 gibi de filmi başlatacağız..

İki gün sonra görüşmek üzere
    Hadi elleri görelim

Motosikleti
    şehir efsanesi
    madem fikirlerimizi sormuşsun Ghost rider bu sezonda seyrettiğim en kötü filmdi diyebilirim arkadaşlar(ki fantastik filmeler favorimdir) bence Nicolas Cage in kariyerindeki en kötü filmi.Birkaç görsel efekten başka hiçbir esprisi yok.

Benim teklifim vizyona Çılgın Motorcular olarak giren Wild Hogs

Film komedi ağırlıklı birazda yaşamı sorgulayıcı bi yanı var diyebilirim ayrıca sağlamda bir kadrosu var
    Woody Stevens (John Travolta), Doug Madsen (Tim Allen), Bobby Davis (Martin Lawrence) ve Dudley Frank (William H. Macy)

Anket yapsak murat,forrap nasıl olur
    Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK www.limitustu.org (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti

bu da kabaca çizilmiş bir yol haritası. üçkuyular feribot iskelesinin karşısından girişi gösteriyor ve en son daire içindeki yer beyazgül rest.

mekan Balçova Palmiyelerin arkasında tam inciraltı bahçelerarası tarafında kalıyor.ordan gelen olursa önce Palmiyeye gelmeden sağa girsin, köprünün altından geçsin sağa dönüp hemen 5 metre sonra karşı Bahçelerarsı ayrımından sola girmesi gerekiyor.

Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim teklifim vizyona Çılgın Motorcular olarak giren Wild Hogs

Film komedi ağırlıklı birazda yaşamı sorgulayıcı bi yanı var diyebilirim ayrıca sağlamda bir kadrosu var
    Woody Stevens (John Travolta), Doug Madsen (Tim Allen), Bobby Davis (Martin Lawrence) ve Dudley Frank (William H. Macy)

Anket yapsak murat,forrap nasıl olur

Kardeşim bende Çılgın Motorcular ı izlemedim ve izlemek de isterim. Acaba elimizde bu filmin Türkçe versiyonu olan var mı? Türkçesini bulursak tercihim Rots dan yana

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Ben demokratik hakkımı kullanıyorum çoğunluğa uymak lazım forrap baskı kurmayalım kişiler üzerindee lütfeen popilist olmayalım oynamayalım kameralara (ne alakası varsa)
    Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK www.limitustu.org (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    kamera mı var yine o zaman saçlarımı yaptırayım ben en iyisi

Dün konuştuk rots,wild hogs hakkında da.Onun Türkçesini bulursak o da olur tabi ki.Ben elde olan açısından dedim,wild hogs da olabilir,bende seve sever izlerim

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün konuştuk rots,wild hogs hakkında da.Onun Türkçesini bulursak o da olur tabi ki.Ben elde olan açısından dedim,wild hogs da olabilir,bende seve sever izlerim
    Nedemek kardeşim Mod sun diyee senin dediğin mi olacak, bizimde haklarımız vaar, diktatörlük buu nasıl bi demokrasi anlayışıdır nasıl nasıll...ana adam kabul etmiş yaa murat... abicim adam kedi gibi yaaa dur bi karşı çık demii bi hayır olmaz dee biz ayarladık sana ne deee..Bi fitne fesat sokamadık arayaa ortalığı karıştıramadık...Olsun forrapım film falan bahane

Motosikleti
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben demokratik hakkımı kullanıyorum çoğunluğa uymak lazım forrap baskı kurmayalım kişiler üzerindee lütfeen popilist olmayalım oynamayalım kameralara (ne alakası varsa)
    bana demokrasi demeyin kardeşim demokrasi dedik neler gördük neler halimize baksanıza.( neyse daha fazla sinirlenmeyeyim)

tamam en iyisi hababam sınıfı aqua da var onu seyredelim

bu arada mekanda bizler için canlı müzik de var. yemekte ve film sonrası gönlümüzce eğleniriz.

Rots adam uzlaşmacı napalım. ama belki bu suskunluk saçlarının kesilecek olmasındandır. acaba tüm gücünü forrap da mı saçlarından alıyordu?

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    sinema hemde açık havada süper

işim çıkmazsa 2 kişi olaraktan oradayııııızzzzzzzz
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Muhtemel Chopperider ve ben geleceğiz ...

Yeni topladığım Siyah R2 ile hem de...

"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"

eczaci101,ne yapmışsın yav sen motora öyle (avartarda gözüktüğü kadarıyla).Fotoğrafını koy diyecem ama buluşmaya gelince nasıl olsa canlı olarak göreceğiz.Hadi bakalım,eline sağlık şimdiden

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Haha sonunda tekrar İzmir'deyim Aksilik çıkmazsa bende ordayım.

Ah be Mehmet,nerelerdesin sen Bir geldin bir kayboldun... Denizlide felan heralde dedim ama merak da ettim.İnsan arada sırada yazar Neyse,buluşmaya gel,görüşürüz orada

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Burası ne acaip cinema hiç bölesini görmemiştim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Bu sinema değil aslında,restorant ve onun ufak bir perdeli yeri var,perdesi projeksiyon cihazı vs. si var.Bizde önce birlikte yemek yiyeceğiz,sonra da birlikte film izleyeceğiz.Program bu...
    Canlı müzik vs. de var.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    cuma foçaya gitmeden önce uğrayacağım..görüşmek ümidiyle..manisadan bişey isteyen varmı??
    ==>> SAKALLI <<==

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be Mehmet,nerelerdesin sen Bir geldin bir kayboldun... Denizlide felan heralde dedim ama merak da ettim.İnsan arada sırada yazar Neyse,buluşmaya gel,görüşürüz orada
    Ya aslında aqua center'ada gelecektim.Ama ehliyeti bir gün sonrası alabildim.Sonrada malum sık sık denizli'ye gidip geliyorum.Cuma günü aksilik olmazsa oradayım ;)

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kısmetse cumaya bizde geliyoruz.

sevgiler

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemel Chopperider ve ben geleceğiz ...

Yeni topladığım Siyah R2 ile hem de...

inşallah orda olucaz biz de eczacinin dediği gibi.
    bu arada zealsun da nasıl bi race potansiyeli olduğunu da gözler önüne sericez.
    Alp_tunay hocama duyrulur
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler