Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletciler Canlı Yayında Toplanıyoruz 24 Nisan Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Programi internetten izliyorum su anda.
    Izlemek isteyen arkadaslar asagidaki linkten seyredebilirler.
    http://www.tvizle.web.tr/kanal/379/K...adeniz-TV.html

Gerçi kanalin kendi sitesinden izlemek de mümkün ama bir uygulama yurutmenizi istiyor.
    Bilgisayarini sisirmek istemeyn arkadaslar için verdigim link daha uygun.

Hadi bakalim Ogün....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok süper bi olay emeği geçenlere çok teşekkürler. salona bir çok insan giremeyeceği için aramızdan biri sözcü olsun stüdyo önünde veya burda yalılacak seçimle ; ve bu sözcü arkadaş bizim sorularmımzı iletsin lütfen

soru 1. (herkes yazsın) MEB bağlı sürücü kursları araba sürücü adaylarına ne zaman motosiklet hassasiyetini anlatacak ve hatta her sürücü kursu bir motosiklet eğitimcisi bulundurmak zorunda olsa fenamı olur ... yolunuz açık olsun
    2. ençok yapılan hatalar mtsklt şeridi ihlal ediliyor araba arkadan motonun şeridine dalıp sıkıştırıyor ve mesafe korunmuyor bunlarda başta hatırlatılması lazım .
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı 125cm3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok süper bi olay emeği geçenlere çok teşekkürler. salona bir çok insan giremeyeceği için aramızdan biri sözcü olsun stüdyo önünde veya burda yalılacak seçimle ; ve bu sözcü arkadaş bizim sorularmımzı iletsin lütfen

soru 1. (herkes yazsın) MEB bağlı sürücü kursları araba sürücü adaylarına ne zaman motosiklet hassasiyetini anlatacak ve hatta her sürücü kursu bir motosiklet eğitimcisi bulundurmak zorunda olsa fenamı olur ... yolunuz açık olsun
    2. ençok yapılan hatalar mtsklt şeridi ihlal ediliyor araba arkadan motonun şeridine dalıp sıkıştırıyor ve mesafe korunmuyor bunlarda başta hatırlatılması lazım .
    Arkadaşlar ben seyircilerin içindede olacağımo yüzden herkeze mikrofon uzatım 3 5 dakika konuşma hakkı vereceğiz bol bol dertlerimizi konuşacağız cevap arayacağız stüdyo 300 kişidir bu arada özel bazı isimleri konuk olarak yanıma alacağım tekteker arif'e haberyolladım kıbrıstan java Ali Abi yanımızda olacak bazı site klup sahipleri ama inanın seyircilerimiz daha çok konuşacak Türkiye Bizi dinbleyecek sizleri kesinlikle bekliyorum ....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bugünkü programı biraz izleme fırsatım oldu. Tebrikler Ogün abi güzel gidiyor

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü programı biraz izleme fırsatım oldu. Tebrikler Ogün abi güzel gidiyor
    Erhanm çok fenasın takipdeyiz yani seni seniii canım kardeşim benim sevgiler aman 24 nisanda el ele olalım

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla ben de izledim.
    Hatta yengen çimleri kesmezsem dövmekle tehdit ettigi halde bahçeyle ugrasmayi bosverip seni izledim.
    Ama bir kaç elestirim olacak.
    Gerçi elestiri demeyeyim.
    Bu tür kanalarin bazi zorluklari oldugunu biliyorum.
    Yani mecbur oldugun bazi seylerin oldugunun farkindayim.
    Ama konuguna gereginden fazla anlam yuklemen seyirci açisindan pek tutulacak bisey degil.
    Biraz daha rahat olmalisin.
    Bugün hakimiyeti konuga kaptirdin.
    Gerçi elemanin çok tecrubeli oldugu da rahatligindan belli.
    Ama az daha dikkat et.
    Programi yapan sensin.
    Kasma kendini.

Bir de söyledigin bir karadeniz türküsu vardi.
    Harika soyledin.
    Mumkunse kayitlarina ulasmak isterim.
    Bir diger konuda, yanina uflemeli bir çalgi almakla hayatinin en akillica isini yapmissin.
    Tüm sarkilari zevkle dinledik.
    Televizyon isine nereden bulastigini anlayamiyorum ama sen sarki soylemeye devam etmelisin.
    Bugün Hasan Cihat Örter'den bahsettin.
    Yanlis mi duyuyorum diye kulaklarimi dört açtim.
    Bu adamla kontak kurabildiysen eger, yanindan ayrilmamani tavsiye ederim.
    Paçasina yapis.
    Bu ülkenin müzik açisindan 20 yil önünde giden nadir adamlardan biridir.
    Senin aradigin hazine bu olabilir.
    Basarilarinin devamini dilerim.

Imza:bir dost.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de izledim.
    Hatta yengen çimleri kesmezsem dövmekle tehdit ettigi halde bahçeyle ugrasmayi bosverip seni izledim.
    Ama bir kaç elestirim olacak.
    Gerçi elestiri demeyeyim.
    Bu tür kanalarin bazi zorluklari oldugunu biliyorum.
    Yani mecbur oldugun bazi seylerin oldugunun farkindayim.
    Ama konuguna gereginden fazla anlam yuklemen seyirci açisindan pek tutulacak bisey degil.
    Biraz daha rahat olmalisin.
    Bugün hakimiyeti konuga kaptirdin.
    Gerçi elemanin çok tecrubeli oldugu da rahatligindan belli.
    Ama az daha dikkat et.
    Programi yapan sensin.
    Kasma kendini.

Bir de söyledigin bir karadeniz türküsu vardi.
    Harika soyledin.
    Mumkunse kayitlarina ulasmak isterim.
    Bir diger konuda, yanina uflemeli bir çalgi almakla hayatinin en akillica isini yapmissin.
    Tüm sarkilari zevkle dinledik.
    Televizyon isine nereden bulastigini anlayamiyorum ama sen sarki soylemeye devam etmelisin.
    Bugün Hasan Cihat Örter'den bahsettin.
    Yanlis mi duyuyorum diye kulaklarimi dört açtim.
    Bu adamla kontak kurabildiysen eger, yanindan ayrilmamani tavsiye ederim.
    Paçasina yapis.
    Bu ülkenin müzik açisindan 20 yil önünde giden nadir adamlardan biridir.
    Senin aradigin hazine bu olabilir.
    Basarilarinin devamini dilerim.

Imza:bir dost.
    Sevgili Coq senin her zaman eleştirilerin ve görüşlerine saygı duyuyorum teşekkür ediyorum...
    inşallah tanışmakta kısmet olur dediğin gibi Hasan Cihat Hocanın bir Şarkısına Yakında Klip Çekeceğim muhteşem bir müzik adamı dediklerin tamamıyla doğru hasretle yanaklarında öpüyor bir gün gurbetten dönüp bizlerin yanına geleceğin günü hasretle çekiyorum sevgiler .
    Not: Umarım Ülkemdeki Motosikletci Kardeşlerim içinde birşeyler yapmaya devam ederim eğer onlarda adım atarlarsa ...

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    umarım okandaki gibi olmaz adam 20 dk gibi bişe ayırdı motorculara. ve hiç bir sorun konuşulmadı!
    ikitane dalkavuğu cıkarmış oraya lak lak. dalkavuk lafı az kalır. edepsizler!

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım okandaki gibi olmaz adam 20 dk gibi bişe ayırdı motorculara. ve hiç bir sorun konuşulmadı!
    nerden biliyorsun ordamıydın
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Sevgili Arkadaşlar hiç şüpheniz olmasın herkez dileklerini isteklerini rahat rahat anlatabilecek program bizim Motosikletciliği sıkıntılarımızı dile getireceğiz yeterki katılım çok olsun kalabalık olalım .....
    tabi 300 kişiyi geçmeyelim

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    bende gelmeyi düşünüyorumda şu var abi avrupa yakasındayım ben avrupa yakasındaki arkadaşlar toplanıp gurup olarak gelsek eylenceli olur

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk Göz ağrım Birçok Motosikletle ilgili girişimlerim Şarkılarımın Doğması motosikletciliği daha iyi anlamam Bu nadide site Motosiklet.net Ve üyeleri vesilesiyle oldu...
    Erhan Kardeşim Adminlerimiz hep bana destek oldu yanımda oldu bu günlere geldik bu arada yaklaşık 1 senedir canlı yayınlarım sürmekte sevilen bir prog. oldu şimdide ilk sizlere duyuruyorum ama hiç bir ayırım yapmadan Erhan kardeşim benim şarkımdan atıfta bulunduğu gibi biz kardeşiz motorcuyuz dan yola çıkarak tüm sitelere ve tüm motosikletcilerimize duyurmak istiyorum ve siz değerli kardeşlerimle güzel bir prog sadece motosikletciliğin konuşulacağı ve herkeze mikrofon uzatılacağı bir platform oluşturacağım( sevgili coq keşke yollarımız yakın olsa gelsen senin vefalı dostluğun kardeşliğin bir başkadır ) tüm kardeşlerimi bekliyorum bu büyük bir çıkartma olacak herkeze haber verelim 300 kişi orada olalım konuşalım Türkiye dinlesin sevgilerimle ....
    Arkadaşlarım diğer sitelerimize uzun zamandır girmedim bu duyuruyu ile ilgili sizlerde destek yardımcı olur başka sitelerede yazarsanız beni çok mutlu

edersiniz teşekkür ederim ....

oraya gidecek durumda olamzsakta tv den destekleyeceğiz heb destek tam destek
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelmeyi düşünüyorumda şu var abi avrupa yakasındayım ben avrupa yakasındaki arkadaşlar toplanıp gurup olarak gelsek eylenceli olur
    Evet hep beraber konvoy gelinir yavaş yavaş organize olmak lazım dediğin gibi sevgili regal Nikli arkadaşım her zaman olduğu gibi desteğiniz bizleri mutlu eder ekranda bile olsanız telefon bağlantısıda yaparız olmazsa sevgiler ...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Sevgili arkadaşlar Bu Önemli Günümüzde Bir Motosikletci olan değerli Sanatcı Sinan Erkoç'ta bizlerle olacak hem şarkılarıyla hemde motosikletci duruşuyla görüşleriyle katkı verecek ..

Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    inşallah bir problem olmazsa bende canı gönülden katılmak isterim.belki sesimizi azda olsa duyan birileri olur.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı mevlüttttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah bir problem olmazsa bende canı gönülden katılmak isterim.belki sesimizi azda olsa duyan birileri olur.
    Katılımlarınızı bekliyorum birçok sorunu forumlarda dile getiriyoruz şimdi daha açık bir platform kayıtlarımızıda alacağız gerekirse mercilere yollayacağız seyretmeyenlere seyrettireceğiz

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Güncel tutalım Arkadaşlar ....

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    güzel etkinlik ses getirmesi dileğiyle
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel etkinlik ses getirmesi dileğiyle
    Pazar Günü Türk TV Lerinde Bu formatta prog. çok az o yüzden seyredilme oranlarım çok yüksek stüdyoyu tamamen doldurursak müthiş bir aktiviteyle Herkeze ulaşırız zaten yayın kopyaları alınacak gerektiğinle onlarca kişi olarakpaylaşacağız ve herkeze mikrofon uzatıp duygularını neler yapıması konusunda görüşler alınacakk sıkıntılar konuşulacak umarım bu ciddi paylaşıma motosikletcilerimiz sesimiz duyulmuyor diyen kardeşlerim teşrif ederler ...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT Olarak gitmiştik Okan sözünde durmamıştı ilk motosikletci şarkımıokuyacaktım epey üzülmüştüm şimdi kendi prog. motosikletci kardeşlerim inş. hazır bulunurlar Okan'da artık motosikletci o yüzden şimdi olsa bizleri daha iyi anlar düşüncesindeyim ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)