Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

(mt izmir) teras kafe toplantısı 25/03/2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mayısın yarısından sonra uşak BÜYÜK OTURAK gezimiz var planlamaları sürüyor. bu yılın ilk uzun soluklu gezisi olacak sonrasında durum ne gösterecek bakacağız
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-bulustu.html

Ankara ile görüşmeleri hızlandıralım..... Bir tarih belirleyelim.....
    Üstteki linkten oturakta yaptığımız oturumun fotoları mevcut.... Fikir edinmek isteyenler bakabilir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    mayısın yarısından sonra uşak BÜYÜK OTURAK gezimiz var planlamaları sürüyor. bu yılın ilk uzun soluklu gezisi olacak sonrasında durum ne gösterecek bakacağız
    Merhaba Üstadım,şu ara yoğun bi şekilde motoru değiştirmeye uğraşıyorum,aklımda BMW F 650 GS var ama henüz kesinleşmiş değil,motor işini hallettikten sonra elimden geldiği kadar yapılan gezi ve turlara katılmaya çalışıcam zaman ve mekan farkı gözetmeksizin,yeterki yolculuk yapacağım dostlar olsun.
    İnşallah bir yerlerde karşılaşır veya birlikte biryerlere süreriz.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Bu Arada Unutmayın

Bu arada unutmayın,biliyorsunuz mayısın ilk haftası yanılmıyorsam CCFest festivali kapsamında İzmir-Gümildir denizatı tesislerine gezi var.Tüm Türkiyeden motorcular geliyor.Allah nasip ederse Uşak gezinize katılmayı isterim ama her zamanki gibi baştan konuşup sonradan hüsrana uğramamk adına henüz hi,ç birşey kendi adıma kesinleşmeden kesin bir cevap vermek istemiyorum.Her seferde nazara geliyorum bakalım Ya NASİP herşeyin hayırlısıyla inşallah sizlewrle o gezide bende yer alırım.Dedim ya nazara geliyorum aldığım motorum mağazanın deposunda ayrılmış durumdaydı bugün teslim almayı beklerken aldığım haberle yıkıldım.Depoda motorun kasasının üzerine buzdolabı devrilmiş motorun sol tarafı yok ve buzdolabıda hurdaya çıkmış durumda.Bu nedenle program aksadı Aydındaki şubelerinden sıfır Ramzey bulmuşlar onu getirtiyorlar benim için tek sevindirici haber ise baştan beri istediğim SİYAH renk gelicekmiş bakalım hadi HAYIRLISIç
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    KEŞKE eskiyide verselerdi yaz geldi soğutucu monte edilmiş motor olurdu grubumuzda yollarda rahat eder soğuk su içerdik şaka bir yana geçmiş olsun, ya üzerinde sen varken düşseydi dolap ALLAH korumuş geç olsun güç olmasın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada unutmayın,biliyorsunuz mayısın ilk haftası yanılmıyorsam CCFest festivali kapsamında İzmir-Gümildir denizatı tesislerine gezi var.Tüm Türkiyeden motorcular geliyor.Allah nasip ederse Uşak gezinize katılmayı isterim ama her zamanki gibi baştan konuşup sonradan hüsrana uğramamk adına henüz hi,ç birşey kendi adıma kesinleşmeden kesin bir cevap vermek istemiyorum.Her seferde nazara geliyorum bakalım Ya NASİP herşeyin hayırlısıyla inşallah sizlewrle o gezide bende yer alırım.Dedim ya nazara geliyorum aldığım motorum mağazanın deposunda ayrılmış durumdaydı bugün teslim almayı beklerken aldığım haberle yıkıldım.Depoda motorun kasasının üzerine buzdolabı devrilmiş motorun sol tarafı yok ve buzdolabıda hurdaya çıkmış durumda.Bu nedenle program aksadı Aydındaki şubelerinden sıfır Ramzey bulmuşlar onu getirtiyorlar benim için tek sevindirici haber ise baştan beri istediğim SİYAH renk gelicekmiş bakalım hadi HAYIRLISIç
    Hayırlısı..Vardır bir hayır usta.....

Şimdiden yeni motörün hayırlı olsun.....

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    MT izmirin her gezisine katılmak isterim.Uşak gezisi iyi düşünülmüş doğrusu.

Motosikleti
    KEŞKE eskiyide verselerdi yaz geldi soğutucu monte edilmiş motor olurdu grubumuzda yollarda rahat eder soğuk su içerdik şaka bir yana geçmiş olsun, ya üzerinde sen varken düşseydi dolap ALLAH korumuş geç olsun güç olmasın
    Aynen çok doğru söylediniz.Herşeyde bir hayır vardır.Geç olsun güç olmasın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı..Vardır bir hayır usta.....

Şimdiden yeni motörün hayırlı olsun.....
    Sağol kardeşim cana geleceğine mala gelsin buda sadakamız olsun verilmiş sadakamız varmış.Tek üzüldüğüm canım İzmirimin canı güzel MT_İzmir ekibine bir türlü dahil olamamak.Yeni motor hayırlısıyla sağ salim bir gelsin bir teslim alalım plaka ruhsat da çıksın ondan sonra ilk etapda rodaja başlıyacağız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

Tabikide sadece Uşak gezisi için değil tüm uzun yol gezilerinde ve gidilecek festivallerde bir motorcunun mutlaka yanında bulunması gereken hem motor için hemde kamp konaklamak için tüm takım taklavat ve malzemeleri buradan bizlerle paylaşırmısınız.Hepsini not alacağım.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    AMCA sen yüreğini,motor sevgini,dostluğunu,samimiyetini yanına al gerisi yolda gerekmez zaman içinde katıldığın toplantı,gezilerde ihtiyaçlar kendisi ortaya çıkacaktır. kimisine bir çok fonksiyonlu çakı yeter, kimisi evini sırtına alsa yine rahat etmez MOTORCULUK az yükle çok şey yapabilmektir
    CENGOMOTO

kizilkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    başka cafe toplantısı olacak mı yakın zamanda

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    perşembe günü hava müsait olursa inciraltında semaver yakacağız, hava kötü olursa inciraltı KIR KAHVESİ yada kordon seyir terasları düşünüyoruz. gerekli bilgi aktarımı topik açılarak yada izmir içine yazılarak bildirilecektir
    CENGOMOTO

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Keltoşcum benden habersiz Uşak gezisi olur mu...napim ben sizi şimdi...ayıp değil mi len...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keltoşcum benden habersiz Uşak gezisi olur mu...napim ben sizi şimdi...ayıp değil mi len...
    O 2 sene önceki gezi len....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O 2 sene önceki gezi len....
    pardon keltoşcum yine başka bir yerimle okumuşum konuyu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    gelebileceksen haberdar edelim seni metehan tam baraj gölünün yanındayız tüm MT sevinsin bu gezinin bitiminde olan uşağın içme suyuna olsun
    CENGOMOTO

Motosikleti
    AMCA sen yüreğini,motor sevgini,dostluğunu,samimiyetini yanına al gerisi yolda gerekmez zaman içinde katıldığın toplantı,gezilerde ihtiyaçlar kendisi ortaya çıkacaktır. kimisine bir çok fonksiyonlu çakı yeter, kimisi evini sırtına alsa yine rahat etmez MOTORCULUK az yükle çok şey yapabilmektir
    Hiç şüpheniz olmasın.
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir akşamdı katılan herkese teşekkürler(burada değildim anca yazabiliyorum kusura bakmayın) yeni arkadaşlarla tanıştığıma memnun oldum

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler