Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Bayramın ikinci günü 17 Kasım Çarşamba İznik gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kgs var, kullanırsın canın sağolsun bayramda otoyollar ücretsiz olması lazım ...08:00 levent bp sana uyuyor galiba ama konuyu açan arkadaşımızın durumu onaylaması lazım, ayıp olur ona o karar versin ...
    tamamdır hocam nasip kısmet olursa hava şartları el verirse 7 20 de buradan gaz açarım pendiğe.. sanırım 8 00 a yakın bir saatte oralarda olurum.. biri bana telefonunu verirse sıkıntı yaşamadan gideriz işallah..
    What goes around, Comes back arround...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa yollar ücret ise ben direk 2. kopruden pendiğe giderim.. ama ne kadar zamanda giderim bilmiyorum bide tam nerde pendik iskelesi onuda bilmiyorum ama sahildeyse sorun yok bulurum
    ikinci köprüden yolu çok uzatmış olursun. eğer pendikte nereye gelmen gerektiğini bilmiyorsan direk selimler ile levent bp'de buluş onlarla gel bu tarafa

ya da birinci kopru gişelerinde buluşun, daha rahat olur belki
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    BURGMAN
    1. kopru gişelerinde buluşalım ozaman ustalar.. hemen köprüyü geçince gayet uygundur benim için... sanırım 7 40 civarı orada olurum..

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezin bakalım, motorsuzluk kötü şey gerçekten de
    Engin, bahara acayip rotalar planlıyorum. Sen motoru ayarladığında feci toz toprak olacaz, ona göre... Şimdi yalnız başıma giremiyorum aklım kalıyor zaten.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:25 ----------

1. kopru gişelerinde buluşalım ozaman ustalar.. hemen köprüyü geçince gayet uygundur benim için... sanırım 7 40 civarı orada olurum..
    Arkadaşlar, Pendik-Yalova feribotunun tam 8:15'te kalktığı ve bir sonraki feribotun 9:30'da olduğu biliniyor değil mi?

Ayrıca, normalde kalkıştan bir 15 dk. önce orada olmanız gerekiyor. Yani 8:15'e binecekseniz 8:00 gibi orada olun derim. Yine de siz bilirsiniz tabii.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    selim ile şimdi telefonla konustum.

birinci köprü gişelerini geçmeden sağda bir polis merkezi var, metrobüslerin geçiş yaptığı gişelerin orda.

orda gişeleri geçmeden önce buluşursunuz, 07:30 gibi ordan yola çıkarsanız rahatlıkla yetişirsiniz
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    tamamdır, 1. köprü gişeleri çıkışında sağda 07.40 da görüşürüz, 0555 709 70 90 selim ...

Motosikleti
    BURGMAN
    selim abi biraz gaza basarsam 7 30 da orada olabilrim diye düşünüyorum..
    isterseniz buçuk yapalım en aksi 40 olsun.. ki mecidiyeköyde trafik falan olmayacağı için yapıştırır gelirim 'bence..'

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ne kadar erken gelirsen o kadar iyi olur, görüşürüz ...

Bulut, Selim Hocam yine olmadı!..
    Aslında ikinci gün de izinliydim ama son anda iptal oldu iznim.
    4. gün izinliyim, bir organizasyon daha istiyoruz.
    İyi eğlenceler size.

Motosikleti
    BURGMAN
    ya arkadaşlar çok özür diliyorum yarın çok önemli bi misafirimiz geliyormuş evde bulunmam gerekiyor öğleden sonra.. akrabalar ve bayram saçmalıkları işte bilirsiniz.. :( geziden çok nişanlımı görmek istiyordum oda yalan oldu, umarım kimsenin kalbini kırmıyorumdur, tekrar çok özür dilerim :(

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Gezin bakalım, motorsuzluk kötü şey gerçekten de
    engincim henüz artçı denemem olmadı, ilk kurbanım olmanı istemediğim için teklif edemedim, kusura bakma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

ya arkadaşlar çok özür diliyorum yarın çok önemli bi misafirimiz geliyormuş evde bulunmam gerekiyor öğleden sonra.. akrabalar ve bayram saçmalıkları işte bilirsiniz.. :( geziden çok nişanlımı görmek istiyordum oda yalan oldu, umarım kimsenin kalbini kırmıyorumdur, tekrar çok özür dilerim :(
    kısmet değilmiş, bir daha ki sefere inşallah ...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    kısmet değilmiş, sağlık olsun.

hepimiz buradayız, başka bir sefer hepbirlikte yine gideriz

bu arada iznik'te gorulcek yerlerin ve tavsiye edilen restoranların listesini çıkardım yazıcıdan. sıra haritaya gelmişti ki kartüş bitti :S

Selim eğer çıktı alma şansın varsa haritanın bi çıktısını alabilirsen sevinirim yolda gerekebilir.

bendeki haritada sadece ilçeler nokta olarak gorunuyor çok komik oldu

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ye kürküm ye dünyası naparsın motorun yoksa artık evine çekilicen, tv'nin karşında çayını içicen şaka bir yana bizim konuda zırt pırt arıza çıkıyor, bakalım ne olacak transalp mi arıyorsun hala? şu f650'ler çok az yakıyormuş, 3.4-4lt arasını tutturmak mümkünmüş, bir sürü f650 var, daha kolay bulursun, titreşimi mondiden daha azdır heralde ...
    Görürüm ben seni enduro yollarında..Bekle hele şu kış geçsin

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi benim motora birlikte sığabilecek olsak seve seve sizi artçı olarak alırdım
    Teşekkür ederim..Biliyorum zaten bu konuda rica etsem seve seve yardım edecek senin gibi arkadaşlarım var, eyvallah..
    Ama ben ölüm kalım meselesi olmadığı müddetçe ne artçı almaya ne de artçı olarak binmeye sıcak bakmıyorum..
    Zaten ficudum da risk arzeder ikili sürüşlerde

Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin, bahara acayip rotalar planlıyorum. Sen motoru ayarladığında feci toz toprak olacaz, ona göre... Şimdi yalnız başıma giremiyorum aklım kalıyor zaten.
    Yap bakalım Emre..Zaten alayım motoru, bir çift de push to talk özellikli telsiz alacağım..Birini sana hediye edeceğim..O zaman seninle ayağımızı yere basmadan tarladan tarlaya koşacağız ıssızlarda..Arada anca portakal, şeftali ve su için dururuz o kadar

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Yap bakalım Emre..Zaten alayım motoru, bir çift de push to talk özellikli telsiz alacağım..Birini sana hediye edeceğim..O zaman seninle ayağımızı yere basmadan tarladan tarlaya koşacağız ıssızlarda..Arada anca portakal, şeftali ve su için dururuz o kadar
    Bende bende...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bende...
    Elbette
    G.tü yere uzak motor al ama o vakte kadar sende

Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar selam.

çok keyifli bir gezi yaptık. Emrello ile sabah feribotta karşılaştık ve sonrasında öğle yemeğini birlikte yedik.

fotoğrafları 1 saate kadar yüklerim, az önce içeri adım attım.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Elbette
    G.tü yere uzak motor al ama o vakte kadar sende

nuri bilge ceylan'dan ekonomik bir dram: mayış sıkıntısı...

en kısa zaman bahara olur hocam.....

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bende...
    aynısından,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.

çok keyifli bir gezi yaptık. Emrello ile sabah feribotta karşılaştık ve sonrasında öğle yemeğini birlikte yedik.

fotoğrafları 1 saate kadar yüklerim, az önce içeri adım attım.
    Sorunsuz ve zevkli geçmesine sevindim,umarım tekrarında ben de olurum.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bende sağ salim eve ulaştım.Bana göre harika bir geziydi.Teşekkürler.Fotoğraflar 1 saate kadar hazır olur.

Motosikleti
    CBF250
    Aranızda olmayı çok isterdim
    Kısmetse 1 aya kadar motorumu alacağım, bir daha ki gezinizde katılacağım inş...
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)