Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bayramın ikinci günü 17 Kasım Çarşamba İznik gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende tarih kestirip konu açmayı düşünüyordum ama açmışsınız.bayram dolayısı ve akraba ziyaretinden ötürü benim için uygun zaman bayramın son günü 19 Kasım'dı.sizlere hayırlı yolculuklar kazasız belasız.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Agridia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Selam, yarın Eskihisar iskelesinde saat 09.00'da olacağım. Bu arada adım Gökhan.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tarih kestirip konu açmayı düşünüyordum ama açmışsınız.bayram dolayısı ve akraba ziyaretinden ötürü benim için uygun zaman bayramın son günü 19 Kasım'dı.sizlere hayırlı yolculuklar kazasız belasız.
    Bence de 2.gün erken oldu,son gün katılımın daha fazla olacağını düşünüyordum,bizde başka zaman gideriz inşallah,Bu arada hayırlı bayramlar.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Tamer kardeşim sende aç konunu, cuma da gideriz
    br haftada aynı yerden iki gezi konusu yasağı varsa ben seni takip ediyorum zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:06 ----------

GÜNCEL LİSTE

1) Overcloud
    2) polo34
    3) fatih uysal
    4) mehmet tufan
    5) Agridia
    6) ..................

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    siz konu başlığını açın, bende gelirim
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Tamer abiye ve İlhan abiye katılıyorum ..
    Bayramın 2.günü benim içinde erken oldu ...
    Bayramın son günü ...Hatta bayramdan sonraki cumartesi pazar çok daha güzel olur...

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer abiye ve İlhan abiye katılıyorum ..
    Bayramın 2.günü benim içinde erken oldu ...
    Bayramın son günü ...Hatta bayramdan sonraki cumartesi pazar çok daha güzel olur...
    Ünal'cım günaydın ve hayırlı bayramlar.Cumartesi belki olabilir de Pazar günü bayram dönüşü olacağından trafik bizim için çok riskli olur.En ideali Cuma günü gibi gözüküyor,hem de bi köy camisine Cuma Namazı baskını yaparız.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Cumartesi olsun o zaman...Fazla uzaklaşmadan..
    Siz bilirsiniz tabii..
    Abilerim ne der...?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cumartesi bana uymayabilir, şu an cuma müsaitim ...

yarın izniğe gazlıyoruz orası ayrı, katılımları bekliyoruz ...

Motosikleti
    gt250comet
    istanbuldan gelenler saat kaç gibi topçularda olursunuz? geliş sakaryadan dönüş sizinle istanbula olcak benimde

Motosikleti
    XL650V Transalp
    saat 9:00'da eskihisar'da gişelerde buluşuyoruz, 9:15'te feribota binsek 45dk yol sürer 10:00'da karşıya geçmiş oluruz.

istersen bana numaranı özel mesaj olarak at ben feribota bindiğimizde sana haber veririm.

GÜNCEL LİSTE

1) Overcloud
    2) polo34
    3) fatih uysal
    4) mehmet tufan
    5) Agridia
    6) ..................
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Gelmek istiyorum .Fakat 90km/h. üzeri seyirleri pek sevmiyorum. Hız konusunda bir açıklama yaparsanız kararımı ona göre veririm. İyi Bayramlar...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    90km'nin üzerine çıkmayız zaten. grup halinde olacağımız için seyir hızımızda 80 - 90 arası olur. orhangazi'yi geçip iznik yoluna saptığımız zaman zaten gezmeye odaklanacağımız için yavaş gideriz diye düşünyorum. sonuçta bütün gün bizim, acelemiz yok

GÜNCEL LİSTE

1) Overcloud
    2) polo34
    3) fatih uysal
    4) mehmet tufan
    5) Agridia
    6) ..................

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmek istiyorum .Fakat 90km/h. üzeri seyirleri pek sevmiyorum. Hız konusunda bir açıklama yaparsanız kararımı ona göre veririm. İyi Bayramlar...
    kimseyi geride, yarı yolda bırakmayız, bu açıdan için rahat olsun, yarışmaya hız denemesi yapmaya gitmiyoruz, Allah'ın izniyle hep beraber gidip gezip döneceğiz, ...

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Sevgili arkadaşlar, rotanız çok güzel ama İznik Gölü'nün güney kısmındaki yolun (Sölöz) oldukça virajlı ve nispeten yavaş bir güzergah olduğunu hatırlatayım.

Eğer bu güzergahı kullanacaksanız, zaman tasarrufu açısından Pendik-Yalova hızlı feribotunu (08:15) kullanmanız daha iyi olacaktır. (Aksi halde İznik'e düşündüğünüzden daha geç bir saatte varabilirsiniz; dönüş güzergahı da bir noktada gün batımına kalabilir. Yalakdere yolunda gece sürüşü yapmak istemezsiniz! )

Riski azaltmak ve Yalakdere yolunun keyfini çıkartmak için güzergahı tersten de gidebilirsiniz.

Ben yine de her durumda hızlı feribotu kullanmanızı öneririm.
    Ağır metal insanı...

Agridia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İznik cevresini erken katetmeye ve rahatça yol yapmaya da varım. saat 09. 00 eskihisar buluşması, saat 08.00'a Pendik İdo iskelesine alınırsa kabulüm. ekip lideri ve katılımcı arkadaslar, saat 24.00 a kadar degisiklige karar verecek mi ? köfte dısında yayın ızgara alternatifide düşünülebilir. doğru balık nerede yenebilir ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 ----------

nargile icerken iphone hayvanından bir link buldum.
    http://arsiv.ntvmsnbc.com/modules/rota/iznik.asp
    yayın, sazan, köfteye dair bilgiyi paylaşayım. gelemeyenler icinde yeriz, meşrubat içer, gezeriz.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimseyi geride, yarı yolda bırakmayız, bu açıdan için rahat olsun, yarışmaya hız denemesi yapmaya gitmiyoruz, Allah'ın izniyle hep beraber gidip gezip döneceğiz, ...
    Teşekkür ederim. Bende geliyorum. Buluşma yerine daha önce gitmedim. Levent BP'de buluşacaksanız oradan size katılmak bana daha uygun. Olmazsa Topçular yada Pendik'e (son karara göre neresi olursa) gelirim. Gece buluşma bilgilerini tekrar kontrol ederim. Görüşmek üzere...

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    ailemle istanbula gidecek olmasam çok isterdim katılmayı :(((
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    bayram süresince ankarada aile ziyaretideyim, yoksa kaçmazdı bu gezi. Zaten iznik gölü diye canım gidiyordu. Ama bayramdan sonraki haftasonu herhangi bir yere giden olursa benide listeye doğrudan ekleyebilir.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Bende geliyorum. Buluşma yerine daha önce gitmedim. Levent BP'de buluşacaksanız oradan size katılmak bana daha uygun. Olmazsa Topçular yada Pendik'e (son karara göre neresi olursa) gelirim. Gece buluşma bilgilerini tekrar kontrol ederim. Görüşmek üzere...
    GÜNCEL LİSTE

1) Overcloud
    2) polo34
    3) fatih uysal
    4) mehmet tufan
    5) Agridia
    6) Acemi60
    7) ...........

en kolay, risksiz tüm gezi düzenlemelerini kabul ediyorum, nasıl isterseniz öyle olsun, zorlu yollara girmemize gerekte yok bana bütün günü motorla beraber olmak, otobandan gitmek yetiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:05 ----------

Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riski azaltmak ve Yalakdere yolunun keyfini çıkartmak için güzergahı tersten de gidebilirsiniz.
    önce karamürsel sonra yalakdere istikametinden mi gitmek kolay olur diyorsunuz? o bölge zorlu ise önce oradan geçmek lazım, akşama doğru yemek sonrası yorgunluk da basarsa oralar çekilmez olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 ----------

gölün yukarısındaki yol nasıl? orhangazi-çakırlı-çarkıca-iznik yani solöz'ü bypass yapsak?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)