Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmir gezginleri bu çarşamba bornova ozz'dayız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    3-4 sene önce olsa ben de seve seve gelirdim.. 9 Eylul'de öğrenci idim.. Ah İzmir ah.. NE özledim bilseniz.. Bir ara işlerimi ayarlayabilirsem izmir'e geleceğim inşallah.. O zaman sizlerle de tanışma fırsatı buluruz belki.. 6,5 sene Bornova'da oturdum.. Meydan'dan Atatürk Mh.'ne dogru cıkarken ganyan bayisi var sağ tarafta.. Tam onun karşısındaki Öksüz APt. daire 3 de oturuyordum. Ah be ah.. Bu Ozz'un bulunduğu yeri biliyorum da eskiden ismi değişikti.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    3-4 sene önce olsa ben de seve seve gelirdim.. 9 Eylul'de öğrenci idim.. Ah İzmir ah.. NE özledim bilseniz.. Bir ara işlerimi ayarlayabilirsem izmir'e geleceğim inşallah.. O zaman sizlerle de tanışma fırsatı buluruz belki.. 6,5 sene Bornova'da oturdum.. Meydan'dan Atatürk Mh.'ne dogru cıkarken ganyan bayisi var sağ tarafta.. Tam onun karşısındaki Öksüz APt. daire 3 de oturuyordum. Ah be ah.. Bu Ozz'un bulunduğu yeri biliyorum da eskiden ismi değişikti.
    hocam herzaman bekleriz buyur gel.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir gezginleri üyelerini ozz rock cafe de bekliyoruz

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    erkan abi ben kafayı oynatmazsam seni akşam a oynatırım hiç merak etme
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkadaşlar ozz diye ben tutturdum ama malesef gelemiyorum işler çok yoğun bu gün sabahlıyorum anlayacağınız

tiryakim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    Akşama ozz dayız.Kurtlarımızı dökelim.oh oh herkesi dansa bekliyoruz.Yeni üye olan arkadaşa hoşgeldin diyorum grubumuzda kızlar çoğalsın değilmi Gülgün Erkan sen tek takılmassın biliriz ya hadi neyse gelemeyen arkadaşlar çok şey kaybedecek üzgünüm.Bornovalı olarak yeni yerler keşvetmeye devam edeceğim.Hep sizin mutlu olmanız için.Grupumuz monotonluktan hoşlanmıyor hele bir yaz gelsinde tozunu attıracağız güzel Türkiyemin

kusura bakmayın aarkadaşlar ben yazarken sizler hoplayıp zıplamaya başlamışsınızdır size iyi eğlenceler görüşmek üzere

arkadaşlar ooz diye yola çıktık kısmet felix rock bar mış ben kendi sahsıma derim ki; iyi eğlendim iyi güldüm iyi sohbet ettim iyi şakalaştım 3.bira dan sonra masaya çıkacaktım ama 90 kilo yum masa kırılır diye korktum
    pazar gezisi için fikir alış verişinde bulunduk nasip se kemalpaşa kırgız çiftliği ben katılamıyorum fakat katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler
    ayrıca toplum içind çok dikkat ederim ama 3 bira dan sonra sürçü lisan edip edip yanlış bir şey konuştuysam aff ola iyi geceler .

Motosikleti
    evet gerçekten çok eğlendim akşam canlı rock müzik dinlemek çok başka bir zevk herkese şiddetle tavsiye ederim fakat ben ortalıkta kurt falan göremedim herkes kurtlarını evde döktü heralde

Egelİm Kurtlar Sen Gİttİkten Sonra Ortaya Çikti

tiryakim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    Akşam bence Güzel geçti ama oynamak pek mümkün olmadı.Çünkü oynayan yoktu Gülgün arkadaşımla yerimizde bol bol kafa salladık okadar Gençlik genelde şehir dışında olduğu için ozz boştu umarım başka zaman yine gideriz Çağtay senin yokluğun çok belliydi.Dikatine bir daha olmasın.Hafta sonu gezimize herkesi bekliyoruz.Biraz da at binelim. Piyade akşam sen de hiç fena değildin.Geziye gelemediğin için üzüldüm inşallah bidahaki sefere sen de olursun.

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    valla bırakın dünkü yokluğumu pazar günkü gezi bile tehlikeye girdi cumartesi pazar mesai görünüyor şuanda dua edinde değişsin ya hazır havalarda güzelleşmişken ne güzel gezerdik artık kısmet bakalım bensiz nasıl boğazınızdan geçecek sucuklar merak ediyorum ayırın bari

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Ozz'da başladık ama daha hareketli olduğunu görüp yan taraftak Felix'e geçtik, arkadaşlar buranın ismini unuttuğu için gittiğimiz yerin ismini pek yazmamışlar anlaşılan Rock müzik dinlemek bize çok değişik ve çok iyi geldi doğrusu Arasıra gerekiyormuş..

Bu arada resimler yolda

cruisegirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaslar...
    dun gece gercekten çok guzeldı...aranıza katıldıgıma çok memnun oldum...
    bundan sonra kı etkınlıklerde gorusmek uzere..........

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hadi iyisiniz yine
    Zarlarınız hep 7:7 gelsin
    Katılamadım ama fotoları bekliyorum
    Sevgili Çağatay sucuk konusunda üzülme derim. Eminim senin için sucuklar kargoya verilebilir.
    Elbet bizim de bir gün ehliyetimiz olacak. Biz de çıkacağız asfalta

_volki_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gezi ile ilgili yorumları bugün tarıktan aldım gerçekten çok iyi eğlenmişsiniz kutlarım
    [url]www.clubbir.com[/url]
    [url]www.teknocu.com[/url]

katja_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evt tiryakinin dediği gibi bol bol kafa salladık ama güzel eğlenceliydi. bi dahaki sefere tavernaya falanmı gitsekde kurtlarımızı döksek

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Alıntı katja_ adlı üyeden alıntı
    evt tiryakinin dediği gibi bol bol kafa salladık ama güzel eğlenceliydi. bi dahaki sefere tavernaya falanmı gitsekde kurtlarımızı döksek
    bidaha ki sefer "eller havaya" ya gidelim bu hafta kafa sallandı bidaha eller sallansın hiçbir yerimiz pas tutmasın değil mi?????????

Motosikleti
    erkan abi resimlerrrrrrrrr nerdeeeeeeeee

taverna işine katılıyorum taverna iyi dir iyi göbek atılır.......
    selam ve saygı hepinize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler