Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İznik gölü civarında motocamping yapalım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipteyim forum ahalisi..
    bir sorun olmazsa bayram bana da uyar.
    bir karara bağlayın ama kamp falan hayatımda yapmadığım şeyler. soğuktan da nefret ederim bir de. (ağustosun 40 derece sıcağında bir gülümseme yayılır yüzüme. bu kadar seviyorum sıcağı, kamp benim neyimeyse kış günü.)
    bir sürü ekipman almak gerekecek.
    Karamsar olma bu kadar, soğuk havayıda sevmeye çalış 4 mevsim olan bir ülkede yaşıyoruz
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavi prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 teker
    owww yeee gene kopuş varr benim böcük gitti yerine güzel bi şopar gelsede abe bi gezicik yapsak bea diyodum bende
    Asfalta yakın olmayı seviyorum hatta eğilip öpesim geliyor

Motosikleti
    Hayabusa
    Naptın böcüğü sattın mı ?

Alıntı Burak_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karamsar olma bu kadar, soğuk havayıda sevmeye çalış 4 mevsim olan bir ülkede yaşıyoruz
    yıllardır sıcak denizlere inme gibi bir planım var.
    en kötü ihtimalle sana sarılırım canım, pek bi kanım kaynadı zaten sana.

-------------
    bu arada konuyla alakasız olarak, ayna derdim hala devam ediyor. başıma bela açacak bi gün.
    bugün sökeyim dedim, bir somun gevşetmeyi bile beceremedim. savaş abinin (savaskayan) kriterlerine göre hala moturcu değilim yani.

Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    owww yeee gene kopuş varr benim böcük gitti yerine güzel bi şopar gelsede abe bi gezicik yapsak bea diyodum bende
    müdür hadi hayırlı olsun. sabret biraz gv250 yap bence de.

Motosikleti
    Hayabusa
    [QUOTE=jam session;2191436]yıllardır sıcak denizlere inme gibi bir planım var.
    en kötü ihtimalle sana sarılırım canım, pek bi kanım kaynadı zaten sana.

Sağol kardeşim bende seni çok sevdim kanım kaynadı falan ama sarılma konusunda emin değilim ben

ya o aynada bir sorun görememiştim ben o gün gayet stabilize duruyordu olmadı aynanın bacağının gidona bağlantı yerini gevşetip daha sağa yada görüş açına göre daha sola kaydırıp sık derim, tam görmedim bağlantı yerini ama bi fikir işte

AzRaİL42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Sizler Soğuktan Bahsediyorsunuz Bizde Bayramda ANTALYA-FESLİKAN YAYLASINA Çadır Kurmaya Gece Kalmaya Gitmeyi Planlıyoruz Biraz Doğayla İç İçe Kalmanın Vakti Geldi Yazın Sıcaklardan Dolayı Pek Bir Aktivitemiz Olamıyordu.
    Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.

Sağol kardeşim bende seni çok sevdim kanım kaynadı falan ama sarılma konusunda emin değilim ben
    sırf bu muhabbet için gelirim valla ayaz da olsa. kollarımı açıp koşacağım peşinden. bi tur atarız artık göl etrafında.

ya o aynada bir sorun görememiştim ben o gün gayet stabilize duruyordu olmadı aynanın bacağının gidona bağlantı yerini gevşetip daha sağa yada görüş açına göre daha sola kaydırıp sık derim, tam görmedim bağlantı yerini ama bi fikir işte
    işte o bağlantı aparatındaki somunu gevşetemedim. zorladım biraz, baktım somuna zarar veriyorum, bıraktım. neyse vericem bir ustaya yapsın iki dakika.

mavi prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 teker
    wala bi elemanla anlaştık kaparo aldım yarın büyük ihtimalle satıcam ama regal arıyorum bugün kaçırdıgım regali görseydiniz ben gibi aglardınız ama yapcak bişi yok adam acil sıkışıp 5 aylık regalini yarı fiyatına ilan açıyo ki açılır açılmaz kapılıyo ki ilan ankarada gene kiii herşeye ragmen gaçıp gidip alacaydım ankarada regal bayisini aradım hemen ordan motor alacak olsam nakliye işinde yardımcı olabilir misiniz die hay hay sen motor sahibiyle anlaş görüş gerisi kolay dedi ama motor o ara satılmışdı ühüüh ühüh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:38 ----------

bu arada sagolun arkadaşlar sizi sormalı yahu ben büroya geçtim geçeli pek takip edemiyorum forumu yaw
    Asfalta yakın olmayı seviyorum hatta eğilip öpesim geliyor

(Hiçbir kesin gün ve program olmamasına rağmen)

(tahmini ortalama giderler)
    Uyku tulumu, çadır, mat vs. vs. kampçılık malzemelerine verilecek para 150-200 arası arası

Benzin, yeme içme giderleri 150 lira

hababam sınıfı filmindeki gibi yaşanması muhtemel eğlenceler ve akşam ateşi etrafında muhabbet PAHA BİÇİLEMEZ.

http://www.iznik.gen.tr/001/nasil_gidilir.htm

http://www.orhangazim.net/Content-pid-40.html

http://www.tahsinergun.com/haber_detay.asp?haberID=118

http://www.bisikletliler.org/forum/s...ead.php?t=1473

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun zamandır yapmak istediğim bir gezidir İznik, ancak Bayram tatilinde yapılıyor olması nedeniyle maalesef katılamaycağım. Benim dini bayramlar ile ilgili değerlendirmem belki biraz duygusal olabilir ama aile büyükleri ile birlikte geçirilmesi gerektiğine inandığım için Bayram tatillerini onlardan uzak tatillerle geçirmeyi pek sevmiyorum.

Bu arada kamp meselesine gelince, bu konuda yanınızda olabilseydim destek olurdum ancak bununla ilgili internetten çok faydalı ve işinizi görebilecek bilgiler edinebilirsiniz. Üşümek ıslanmak gibi sıkıntılar yaşamayacağınız yöntemler mevcut. Bunları araştırırsanız ve uygulayabilirseniz yağmurlu ve serin bir havada kamp yapmanın normalden daha keyifli olacağını göreceksiniz

Benim yerimede gezin, bol bol fotoğraf çekin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Arkadaşlar 6-7 kasımda kesin olarak iznik gölündeyim. Bayramda şehir dışında aile ziyaretinde olacağım. Ama bayramdan sonra yine bir gezi olursa ona da gelirim.
    Ben istanbul avrupa yakasındayım. 6-7 kasımda gelmek isteyenler Sabah ortaklaşa uygun olan bir saat belirleyip eskihisar-topçular iskelesinde buluşabiliriz. Ordan sonrası zaten toplu sürüş. Vapur karşıya 30 dakikada geçiyordu galiba. Fiyatı da 8 TL
    Kamp malzemeleri için çadır muhakkak lazım. Ben gençliğime güveniyorum diyen varsa lafım yok tabi Dandik bişeyde olsa kesin edinin bir tane, zira benim çadırım 3 senelik ve en ucuzundan ama uyku tulumunuzun ve matınızın iyi olmasından yanayım. Gece üşütmek fena olur. Yanınızda ateşte su ısıtmak için küçük bir metal kap getirirseniz sıcak su doldurulmuş bir pet şişe sizi uzun süre sıcak tutar. Zaten güneş batıp kamp ateşi yanınca sanmıyorum kimse çadırına gitsin herkes gecenin körüne kadar ateşin başında sohbet muhabbet kıvamında olacak.

FinalCUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bana her tarih uyar...
    Ama ben hala günübirlik olmasından yanayım..
    Çadır neyn ayarlarız ama genede risk almak istemiyorum ..

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana her tarih uyar...
    Ama ben hala günübirlik olmasından yanayım..
    Çadır neyn ayarlarız ama genede risk almak istemiyorum ..
    Selam kardeşim,göl kenarında kamp yapmanın zevki hele bide balık avı olacaksa harika olur.gece soğuk olması önem arzetmez çünkü yakılan ateş,ateşten inmeyecek olan çay,oltalarla uğraşı,tutulan balıkların pişirilip yenmesi ve tüm bu aktiviteler olurken bitmeyecek bir sohbet,üşümek aklına bile gelmez.bence bir tek sakıncası yorgunluk,dönüşte motorda uyumak istersin.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Aleykumselam abicim..

Abi gelirmişsin gibi bir hisse kapıldım..
    inşallah doğrudur?

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır yapmak istediğim bir gezidir İznik, ancak Bayram tatilinde yapılıyor olması nedeniyle maalesef katılamaycağım. Benim dini bayramlar ile ilgili değerlendirmem belki biraz duygusal olabilir ama aile büyükleri ile birlikte geçirilmesi gerektiğine inandığım için Bayram tatillerini onlardan uzak tatillerle geçirmeyi pek sevmiyorum.

Bu arada kamp meselesine gelince, bu konuda yanınızda olabilseydim destek olurdum ancak bununla ilgili internetten çok faydalı ve işinizi görebilecek bilgiler edinebilirsiniz. Üşümek ıslanmak gibi sıkıntılar yaşamayacağınız yöntemler mevcut. Bunları araştırırsanız ve uygulayabilirseniz yağmurlu ve serin bir havada kamp yapmanın normalden daha keyifli olacağını göreceksiniz

Benim yerimede gezin, bol bol fotoğraf çekin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    bende bu fikirdeyim. Bayramdan sonra böyle birşey yapmak isteyen olursa gelirim inş...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    Aleykumselam abicim..

Abi gelirmişsin gibi bir hisse kapıldım..
    inşallah doğrudur?
    iyi organize edebilirsek neden olmasın,

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bu işde oraları bilen..
    Ve kamp işinde biraz daha bilgili siz abilerimize düşüyor..

Motosikleti
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu fikirdeyim. Bayramdan sonra böyle birşey yapmak isteyen olursa gelirim inş...
    Sadık ve Hasan bey kardeşlerim üzülerek fikirlerinize katılamayacağım,soğuğa eyvallah her türlü korunabilirsin ama yağmur kamp için hiç istenmeyen bir durum,hele arazide tam bir eziyet oluyor.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    gördüğüm kadarıyla arkadaşlar bayram gitmek istiyor ona göre bi organize yapsan bizde gelsek mesela

Bu ne yaman çelişkidir ...

Motosikleti
    Bu işde oraları bilen..
    Ve kamp işinde biraz daha bilgili siz abilerimize düşüyor..
    Ünal'cım kamp işine eyvallah'ta bahsi geçen yere hiç gitmedim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)