Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Eyüpte sabah namazı ve Murat abinin kabrini ziyaret

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAHIN izniyle sabah namazda olacaz gelmek isteyen tüm kardeşlerimizi bekleriz ne kadar sevaptır sabah namazı ve eyüp sultanda kılmak ALLAH herkese nasip etsin
    inş. orda olacaz arkadaşım ben seni tanıyamadım ama geçen geziyede gelmişsin ama ben kimsin hatırlayamadım
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. orda olacaz arkadaşım ben seni tanıyamadım ama geçen geziyede gelmişsin ama ben kimsin hatırlayamadım
    Gezidede vardım evet ve Dün kortej sonrasıda şehitlik girişinde konuşmuştuk hafızan kalabalık sanırım dostum neyse sabah namazında tanışırız bi daha Hayırlısı
    Yolver gitsin .

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bu gece saatler geri alınıyormu??? haberleri seyretmedim ama nette alınıyor deniyor..karambolde kaldım şimdi...
    sabah buluşmada sorun olmasın???
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gece saatler geri alınıyormu??? haberleri seyretmedim ama nette alınıyor deniyor..karambolde kaldım şimdi...
    sabah buluşmada sorun olmasın???
    Samet sen saatini geri al aman gözünü sevim sabah sabah güme gitmeyelim

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bende geliyorum blue_box la. bi arkadaşımla. samet abi ile tanışmış olurum samet abiii en çok senin için geliyorm vallahi...
    ordan biz ayrılacağız

Motosikleti
    aldım şimdiden...
    işimi garantiye almayı severim...

Motosikleti
    bn saatle uğraşmıcam arkadaşlar:D
    umarım bi karışıklık olmaz

Motosikleti
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geliyorum blue_box la. bi arkadaşımla. samet abi ile tanışmış olurum samet abiii en çok senin için geliyorm vallahi...
    ordan biz ayrılacağız
    Allah razı olsun kardeşim.ama biz Eyüp Sultan'a gelmiyoruz..Pendikte katılacağız..bilginiz olsun...

Motosikleti
    farkedermi hepside :) aynı :)
    kenisini şahsen tanışıklıgım yok ama
    nedemişler bir fatiha okuki öldüyün zaman
    sanada 1000 fatiha okunsun
    bende yarın sabah 08.00 pendik köprüsünde durakta bekliyor olacam
    DÜŞÜNMEDEN YAŞAYAN İNSAN :bounce:

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun kardeşim.ama biz Eyüp Sultan'a gelmiyoruz..Pendikte katılacağız..bilginiz olsun...
    abi başta sen ordasın eyüptesin diye oraya gelip ayrılacaktım sonra bi arkadaş var oda o tarafa geçicek onunla birlikte gelices. senle tanıştıktan sonra ayrılacağız

Motosikleti
    Alıntı vincero34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenisini şahsen tanışıklıgım yok ama
    nedemişler bir fatiha okuki öldüyün zaman
    sanada 1000 fatiha okunsun
    bende yarın sabah 08.00 pendik köprüsünde durakta bekliyor olacam
    tamamdır kardeşim..bi karışıklığa meydan vermemek için telefonumu not al..sorun olursa ararsın.samet 0 535 302 44 24....

Motosikleti
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi başta sen ordasın eyüptesin diye oraya gelip ayrılacaktım sonra bi arkadaş var oda o tarafa geçicek onunla birlikte gelices. senle tanıştıktan sonra ayrılacağız
    peki.sabah görüşürüz inşallah.....

Motosikleti
    farkedermi hepside :) aynı :)
    inş sabah orda görüşürüz bende kaynarcadan gelecem
    DÜŞÜNMEDEN YAŞAYAN İNSAN :bounce:

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Gene depreştim durun şimdi...Bu cenaze, protesto sırasında ve sonrasında olanlar için benim de ekleyeceklerim var.

Protestonun yapılmasına karşıydım ve bu yüzden de katılmadım bile. Çünkü kimileriniz bilir, Murat protesto olayları için, doğru dürüst hiç bir zaman yapılamadığından, insanları madur etmekten ileri gitmediğini söylerdi hep...Ve gene haklı çıktı.

Cenazeden sonrada kimlerin ne yaptığı umrumda bile değil açıkçası. İster tuvalete gidin, ister aleme...
    Kim bilir belki çok efkarlanıp bir iki tek atmak istemişsinizdir ya da o günün verdiği hüzün sizi boğmuştur çarpışan arabalara binmek istemişsinizdir. Herkesin üzüntü kavramı farklıdır.
    Verdiğiniz helallik, ettiğiniz iyi niyetli tüm dualar bana yetti. Bu yüzden geldiğiniz için de çok teşekkür ediyorum..

Ama bir kaç konuda çok kızgınım! Murat'ı küçük düşürdünüz, O'nu tanımayan insanlara O dahil motorcuları kötü lanse ettirdiniz, tebrik ederim...

En azından 3-4 saatlik süren bu olaylarda adam gibi adam olsaydınızda gerçekten Murat'ı sevenlerin acısına acı eklemeseydiniz. Olamıyorsanızda keşke gelmeseydiniz, eksikliğinizi emin olun ki hiç hissetmeyecektik!

Protestoda "Murat" adı altında, insanların kendini göstermek istercesine hal ve tavırları, muhabbetler, kahkahalar atan yüzler aklımdan hiç gitmeyecek...
    Cenaze ve protesto sırasında yapılan bütün bu şuursuz hareketleri kim olursa olsun hazmedemez, hele ki ölen kişinin yakını iseniz!

Keşke biraz olsun empati kurmayı öğrenmiş olabilseydiniz...
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    motoguzzi
    ben murat abiyi tanimiyorum ama allah rahmet eylesin mekani cennet olsun ;;;

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar saat kaçta Pendik köprüde olacaksınız şimdi?
    Ona göre gelmeyi planlamaktayım ben de..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene depreştim durun şimdi...Bu cenaze, protesto sırasında ve sonrasında olanlar için benim de ekleyeceklerim var.

Protestonun yapılmasına karşıydım ve bu yüzden de katılmadım bile. Çünkü kimileriniz bilir, Murat protesto olayları için, doğru dürüst hiç bir zaman yapılamadığından, insanları madur etmekten ileri gitmediğini söylerdi hep...Ve gene haklı çıktı.

Cenazeden sonrada kimlerin ne yaptığı umrumda bile değil açıkçası. İster tuvalete gidin, ister aleme...
    Kim bilir belki çok efkarlanıp bir iki tek atmak istemişsinizdir ya da o günün verdiği hüzün sizi boğmuştur çarpışan arabalara binmek istemişsinizdir. Herkesin üzüntü kavramı farklıdır.
    Verdiğiniz helallik, ettiğiniz iyi niyetli tüm dualar bana yetti. Bu yüzden geldiğiniz için de çok teşekkür ediyorum..

Ama bir kaç konuda çok kızgınım! Murat'ı küçük düşürdünüz, O'nu tanımayan insanlara O dahil motorcuları kötü lanse ettirdiniz, tebrik ederim...

En azından 3-4 saatlik süren bu olaylarda adam gibi adam olsaydınızda gerçekten Murat'ı sevenlerin acısına acı eklemeseydiniz. Olamıyorsanızda keşke gelmeseydiniz, eksikliğinizi emin olun ki hiç hissetmeyecektik!

Protestoda "Murat" adı altında, insanların kendini göstermek istercesine hal ve tavırları, muhabbetler, kahkahalar atan yüzler aklımdan hiç gitmeyecek...
    Cenaze ve protesto sırasında yapılan bütün bu şuursuz hareketleri kim olursa olsun hazmedemez, hele ki ölen kişinin yakını iseniz!

Keşke biraz olsun empati kurmayı öğrenmiş olabilseydiniz...
    bencede sonuna kadar haklılık payınız var toplanmış olalım baahanesıyle durumun farkında olmayan ama yınede orda bulunan cok insan vardı .Elbette ayıklanamazdı bu durum malesef yaşam şeklımız bu hanı derler ya ateş düştüğü yerı yakar dıye boşuna dememışler bunu ben rahmetlının kendısını tanımazdım asla kişiliğine laf edemem hakkımda yok ama ıtıraf edeyım stede yazıları hoşuma gıtmezdı şimdi doğruları söylerdı lafını esırgemezdı dersenız onada eyvallah analatmak istediğim şu o gün oaradaydım üzüntülüydüm asla kabullenemedım içim içimi yedı onun rahmetli oluşu
    ama bu benım için böyleydı daha yakını tanıyanı içinse daha acı ama hiç tanımayanı içinse bır kaza olayı yıne bılındık sahne acı bır durum ve bu durumu pretesto etmek için burdayızdan başka bır sey değildi
    ben o gun adres bılmeden kalabalığa bıle cekınırcesıne soran ufacık motoru ile canakkaleden gelmış bır motorcu ile tanıştım gülüp eğlenmeye gelmemişti o kadar yolu rahmetlıyıde tanımıyordu ama olayı bılıyordu ve orda olmalıydı gelmesı gereklıydı bir kişi bır kişiydı yinede canınızın sıkılmış olması doğrudur ama hepımız ne olursa olsun orda aye için toplandık ve bu duruma hala üzüntülüyüz ALLAH rahmet eylesın mekanı cennet olsun

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gecemi alıyoduk saatleri ona göre gelelim ya yanlışlık olmasın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saat kaçta Pendik köprüde olacaksınız şimdi?
    Ona göre gelmeyi planlamaktayım ben de..
    Hocam ben 8 diye biliyorum ama samet abi ile irtibata geçebilirsen daha iyi olur numarasını 2-3 mesaj öncesinde yazmıştı, şimdi ben nerden senin hocan oluyorum demezsin inşallah

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gecemi alıyoduk saatleri ona göre gelelim ya yanlışlık olmasın
    Evet 1 saat geri alıcaz

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam emin ağabey
    Çıkarken burdan yazarsan sizi beklerim ben 5 dkkda oradayım zaten
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)