Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]/ 24-Ekim-2010 / Karaburun ve durugöl gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Benimde şimdi geldi aklıma yarın avrupa yakasına geçicem levent bp ye de dikkat edeyim bari neredeymiş sabah sıkıntı yaşamayayım
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    E-5 ten gelirken köprü yolundan yani levent sapağına girip düz devam ettiğinde karşına çıkıyor..
    karşına çıkan ilk benzin istasyonu zaten selim abi ile gelirsiniz ...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    oooo tamamdır artık yarın orayı bulmama gerek yok o zaman... o yoldan sürekli geçiyorum sadece dediğin sapağa girmemiştim artık pazar sabahı orayada girmiş olacaz iyi oldu bu tarif teşekkürler
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo tamamdır artık yarın orayı bulmama gerek yok o zaman... o yoldan sürekli geçiyorum sadece dediğin sapağa girmemiştim artık pazar sabahı orayada girmiş olacaz iyi oldu bu tarif teşekkürler
    rica ederim inş. seninde düzenlediğin gezilerdede birlikte olup gezeriz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:22 ----------

gene bir hatırlatma unutulamaması için ve direk ilk ve son sayfaya bakan konuyu yeni gören arkadaşlar için

buluşma yeri levent BP saat 10:00 olarak değişmiştir....

yattım ben yarın sınavım var B sınıfı ehliyet için erken yatayım sonra sınavda uyuklamayayım... dua edinde geçeyim zor değil ama genede sevmiyorum sınav muhabbetlerini ve kasıyor beni...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Anadolu yakasından gelicek olanlar bana ulaşabilirler.ulaşmak isteyen yazarsa özelden telefonu yollarım.şimdi son durum nedir birde onu bilmeli herkes levent bp demi buluşuyor yoksa karşıdan gelenlermi levent bp de buluşuyor konuya açıklık getirelim.karaburuna ben 3 sefer gittim yolları gayet güzeldi.gazi tarafından ve ya daha ileriden gelecek olan arkadaşlar çağlayana doğru yolu uzatmak istemezlerse Göktürk köyünde benzincide de buluşabiliriz.nasıl isterseniz kolayınıza nasıl gelirse.isterseniz Hastal Askeriyenin ordada buluşulabilir.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    geziye katılacak herkez için buluşma yeri aynıdır hepberaber gideriz abi kopukluk olmasın bu arada seninde gelmen netleşti gelebilmene çok sevindim .. bize öncülük edersin abi şahsen ben ilk defa gidiyorum...,

buluşma yeri levent BP saat 10:00

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    bende gelmeyi düşünüyorum ama henüz belli değil son dakikada belli olucak ama geizde bulunmak sizlerle tanışmak için imkanlarımı zorlıyacam
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-5 ten gelirken köprü yolundan yani levent sapağına girip düz devam ettiğinde karşına çıkıyor..
    karşına çıkan ilk benzin istasyonu zaten selim abi ile gelirsiniz ...
    İlk değil ikinci. Tam o sapağın ortasında benzinimin son damlası da bittiğinde aklıma kazınmıştı. Motoru Levent BP'ye kadar iteceğimi zannederken Zincirlikuyu'da viyadüğün altındaki Shell'i görmüştüm. Tabi ya, orada Şel vardı! Orası olmasa güneşin altında BP'ye kadar 500 metre daha itecektim motoru

Bu arada, benzin aslında köprü girişindeki otobüs durağı hizasında bitmişti. Motoru yatırıp kaldırarak son damlaları musluk borusuna (Adı neydi onun?) eriştirme yöntemiyle köprüyü aşabilmiştim.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    1 :hattat_hasan
    2 :polo34
    3 :innovacı
    4 :COOLFEAR
    5 :mavi prens
    7 :sultanahmet
    8 :Akileos
    9 :Korkut
    9 :Norad
    10:mustafa abi (siteden değil..)
    11:Stubborn
    12:Dalyan+1
    13:BerkToprak
    14:altıncı
    15:motorkafa
    16:arjantinli69

güncel liste katılımcılar lütfen numarasını yollasın bana özelden...

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasan kardeşim, sınav nasıl geçti?

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    selam Hasan,

Bende gelmeyi çok isterdim ama motor ayarlayamadım daha. Bu arada sınavın nasıl geçti ?

Motosikleti
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan kardeşim, sınav nasıl geçti?
    bi ilk yardımdan bize öğretilenler haricinde sorular çıktı pek sanmıyorum ama çakabilrim trafik ve motor zaten bildiğimiz şeylerdi hiç sorun olmadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:12 ----------

Alıntı cabatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam Hasan,

Bende gelmeyi çok isterdim ama motor ayarlayamadım daha. Bu arada sınavın nasıl geçti ?
    gelmek istersen buyur kendin gel yeter motor olmasada birilerinin arkasına binersin kimse yok ben arkama yolcu almam demez maksat muhabbet olsun...

sınav güzel ilk yardım hariç

sana özelden numramı yoluyorum sen çapaya gel pazar sabahı ben senide alır öyle giderim istersen tamam...

Motosikleti
    güncel liste...
    o kadar kişi vardı haftasonu gezi yapn gidelim falan diyen şimdi kimsenin sesi çıkmıyor nerdesin istanbul MT

4 :arjantinli69
    7 :sultanahmet
    16:

geleceklerden COOLFEAR abi aradı işi sebebiyle gelemiyor ne yazıkki ama bugün gezmeye gitmiş karaburun tarafına doğru soğuk diyor ona göre sıkı giyinin gerçi yarın hava güzel bugün 14 c yarın 21 c gözüküyor hadi hayırlısı bakalım...

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Hava çiseliyor inşallah yağış olmaz.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    kymco grant 250
    Arkadaşlar son hava durumu nasıl.İnşallah iyidir.Buluşma saat 10 hareket saati kac olacak.

sultanahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, Suzuki GSX-F 600
    Arkadaşlar son dakika golü dedikleri bu olsa gerek. Yarın çalışıyoruz, maalesef aranızda olamiycam. Hepinize iyi eğlenceler.
    Hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. M.K.ATATÜRK
    Türkçemizin utanılacak birşeyi yok, ya sizin?

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    herşey iyide hareket saatlerini yazmamışsınız kaçta hareket göremedim ben yaşlandımmı yoksa
    Yolver gitsin .

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Normal şartlarda buluşmadan yarım saat sonra da hareket olur..Sanırım gene öyledir..
    10:00 buluşma, 10:30 hareket..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    benim de sabah kaçta yola çıkacağım netleşmedi,
    bi şekil buluşuruz inşallah
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava çiseliyor inşallah yağış olmaz.
    hava yarın yirmi derece ayrıca saat 10.00 kırmızı büyük yazı ile yazmıştım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 ----------

Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel liste...
    o kadar kişi vardı haftasonu gezi yapn gidelim falan diyen şimdi kimsenin sesi çıkmıyor nerdesin istanbul MT

4 :arjantinli69
    7 :kalyon86
    16:

geleceklerden COOLFEAR abi aradı işi sebebiyle gelemiyor ne yazıkki ama bugün gezmeye gitmiş karaburun tarafına doğru soğuk diyor ona göre sıkı giyinin gerçi yarın hava güzel bugün 14 c yarın 21 c gözüküyor hadi hayırlısı bakalım...
    arkadaşlar liste bu şimdilik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda buluşmadan yarım saat sonra da hareket olur..Sanırım gene öyledir..
    10:00 buluşma, 10:30 hareket..
    abi kısmetse 10 buluşup gidecez yarım saat beklemeye gerek yok bence geleceklerde 5 dk. erken gelmeye çalışsın kimse kimseyi beklemesin en iyisi..

hava durumu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Alıntı altıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son hava durumu nasıl.İnşallah iyidir.Buluşma saat 10 hareket saati kac olacak.
    saat 10 buluşuruz sonrasında gideriz abi herkez zamınında gelmeye çalışırsa güzel olur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 ----------

Alıntı sultanahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son dakika golü dedikleri bu olsa gerek. Yarın çalışıyoruz, maalesef aranızda olamiycam. Hepinize iyi eğlenceler.
    bir daha ki sefere inş.... görüşürüz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de sabah kaçta yola çıkacağım netleşmedi,
    bi şekil buluşuruz inşallah
    abi sen öncü olacaksın yaaa yani en azında öyle düşünüyordum ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:12 ----------

evet arkadaşlar gezi için son duyuru

[QUOTEbuluşma yeri levent BP saat 10:00 [/QUOTE]
    görüşmek üzre yarın....

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)