Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

01.10.2010 Büyükçekmece gölü gezisi + mangal

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    [B]cuma günü büyükçekmece gölünce gezi ve mangal yapacağız gelmek isteyenlere duyurulur. Geçen haftaki sazlıbosna gölü gezimiz çok hoş oldu. Gönül ister ki uzak yerlere gidelim kamp yapalım ama herkesin işi sebebiyle vakti ve maddiyatı müsait olmuyor onun için istanbuldan uzak olmadan ve gidene kadar yorulmayacağımız güzel bir yeri; büyükçekmeceyi seçtik bu hafta.

arkadaşlar buluşma noktası bahçeli evler carrefour sa yeni yapılan yer.
    (arka cephesinde buluşacağız E-5 tarafında. E-5 ten bahçelievler yan yola girilecek gold competer ve metroportu geçergeçmez ilk sağdan girilecek bilmeyenlere duyurulur..) sabahtan 9 da buluşacağız ordan hareket edilecek..

Gezi alanından bir kaç kare...

listeye eklersiniz isminizi size zahmet
    1:hattat_hasan
    2:innovacı
    3:finalcut
    4:jagadam
    5:innovacı 2 (innovacının misafiri)
    6:?
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    istanbulda olsaydım kesin gelirdim ,mangallı piknikli şeyleri seviyorum bu arada motorunuzu güle güle kullanın,kazasız belasız gidip gelin iyi eğlenceler
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    iş güç nanay galiba hep cuma gidiyorsunuz nasıl oluyor

iyi muhabbetler...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Göl kenarında Wattabe doğa sporları merkezi vardı, kapandı ama güzel mekandı...Karaağaç köyünde ki at ve köpek çiftliği de(K9 int.) güzel yerdir, tavsiye ederim...Büyükçekmece"nin her yeri güzeldir,tek geçerim...

Göl kenarına giderken Çatalca yolu üzerinde Ahmediye köyünden sağ sapağa girerek giderseniz(Hazerfan Havaalanına giden yol) daha iyi olur...Çekmece içinden giderseniz yol iski arıtmadan sonra çok bozuk...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Metrobüs yolundan gidiceksiniz sanırım.
    O yol çok tehlikeli değilmi?
    Birde en yoğun saatte çıkıcaksınız hocam
    Ataköy çıkışıdaki dolmuş şöförlerine dikkat edin.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda olsaydım kesin gelirdim ,mangallı piknikli şeyleri seviyorum bu arada motorunuzu güle güle kullanın,kazasız belasız gidip gelin iyi eğlenceler
    Allah razı olsun abi çok teşekkür ederim sen ve senin gibi biri iki abinin tavsiyeleri sebebiyle innovayı seçtim ve çok memnunum iki hafta önce yalovaya gittik iki kişi hiç üzmedi 3500 km ye geldik innova ile yakıtı süper... ayrıca istanbula elbet yolun düşer olmazsa biz geliriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş güç nanay galiba hep cuma gidiyorsunuz nasıl oluyor

iyi muhabbetler...
    abi gelenlerin bir kısmı güvenlik görevlisi tatilleri hafta arası hep benimde öyle bir arkadaş var oda gazetede çalışıyor biri gelecek listeye yazmadı daha ismini oda polis izin günü hiç belli oluyor ama hafta sonuna pek denk gelmiyor... koşullar öyle gerektiriyor yani
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    yahu birader şu gezileri niye iş gününe denk getiriyorsunuz. geçen hafta da cuma günü gittiniz. olmuyor böyle. hafta sonu yapın biz de nasiplenelim.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göl kenarında Wattabe doğa sporları merkezi vardı, kapandı ama güzel mekandı...Karaağaç köyünde ki at ve köpek çiftliği de(K9 int.) güzel yerdir, tavsiye ederim...Büyükçekmece"nin her yeri güzeldir,tek geçerim...

Göl kenarına giderken Çatalca yolu üzerinde Ahmediye köyünden sağ sapağa girerek giderseniz(Hazerfan Havaalanına giden yol) daha iyi olur...Çekmece içinden giderseniz yol iski arıtmadan sonra çok bozuk...
    bu söylediklerine göre güzergahı belirleyeceğiz inş. çok teşekkür ederim oraları iyi bilirim 90 lı yıllarda çocukluğum oralarda geçti. yaz tatillerinde oraya giderdik 3 ay kalırdık küçükken hep bisikletle gittiğim yerler 3 sene öncede motorla iskiye kadar gidip geri gelmiştim zaten foto var.. yol bozuk dediğin yerler iskiden sonra başlıyor demek bizde ordan geze geze gideriz artık biryerlere oraları bahsettiğin köyü falan pek bilmiyoruz ama sorun yok maksak bilmediğimiz yerleri gezmez zaten..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

çok teşekkür ederim bayadır gitmiyoruz dolanalım bakalım neler gelmiş neler gitmiş oralardan oraları çok seviyorum ama aslında burnumuzun dibinde ve bilmiyoruz.. öğrenecez artık fotoları paylaşırız akşama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:19 ----------

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu birader şu gezileri niye iş gününe denk getiriyorsunuz. geçen hafta da cuma günü gittiniz. olmuyor böyle. hafta sonu yapın biz de nasiplenelim.
    abi şuan gelenler 6 kişiden 4tanesi haftasonu çalışıyor ne yapabiliriz bende haftasonu çalışıyorum.. hafta sonu sizin hafta arası bizim olmasın mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    çok güzel bir plan eline sağlık kardeşim ama ben bu haftada affımı isteyeceğim gündüz vardiyasındayım

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metrobüs yolundan gidiceksiniz sanırım.
    O yol çok tehlikeli değilmi?
    Birde en yoğun saatte çıkıcaksınız hocam
    Ataköy çıkışıdaki dolmuş şöförlerine dikkat edin.
    tavsiyelerin için teşekkür ederim sinan abi... evet E-5 doğrultusunda gidecez ama o istikamet sabah saatlerinde tersi yöne topkapı tarafına yoğun olur o yolu sürekli kullanan biriyim ben.. inş. sorunsuz gider geliriz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:24 ----------

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir plan eline sağlık kardeşim ama ben bu haftada affımı isteyeceğim gündüz vardiyasındayım
    abi sen rahat ol ya.. haftaya acısını çıkarırız

Motosikleti
    Dragstar XVS650
    E5 ten giderken eski M.Sinan köprülerini geçtikten sonra sağa Çatalca sapağına girin...Çatalca istikametinde bir 15-20 km gidince Ahmediye köyü var(Çatalca gişelerin orası)...Ahmediye den tam çıkışta viyadüğe girmeden sağa doğru girip yolu takip ederseniz yol kalitesi açısından daha kaliteli yolculuk olur...Balık tutanların olduğu yerlerde güzel mangal yapabilecek mekanlar bulabilirsiniz...Sizden ricam izmarit bile bırakmayın...B.Çekmece gölü çevresi kuş türleri ve diğer türler yönünden hayatın olduğu bir yer,aman diyeyim...

Not:Çatalca yolu çift yön,kamyon çok var...Dikkatli olun,sollamaya çıkmayın...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ünal nerde Ünal, hala yazmamış çok şaşırdım....
    Size iyi eğlenceler arkadaşlar, dikkatli gidin gelin.
    O yollar çok rüzgarlı ve E5 Sinan' ın dediği gibi pek motorculara göre bir yol değil aman dikkat diyim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    E5 ten giderken eski M.Sinan köprülerini geçtikten sonra sağa Çatalca sapağına girin...Çatalca istikametinde bir 15-20 km gidince Ahmediye köyü var(Çatalca gişelerin orası)...Ahmediye den tam çıkışta viyadüğe girmeden sağa doğru girip yolu takip ederseniz yol kalitesi açısından daha kaliteli yolculuk olur...Balık tutanların olduğu yerlerde güzel mangal yapabilecek mekanlar bulabilirsiniz...Sizden ricam izmarit bile bırakmayın...B.Çekmece gölü çevresi kuş türleri ve diğer türler yönünden hayatın olduğu bir yer,aman diyeyim...

Not:Çatalca yolu çift yön,kamyon çok var...Dikkatli olun,sollamaya çıkmayın...
    biz yani ben o güzergahtan değil göl kenarını takip ederek o park vardıya mimarsinan köprüsünü izleyerek iski doğrultusunda bütün göl etrafında dolaşmayı palanlıyorum.. Ama ne olur bilmiyorum gezi rotamızı gelecek arkadaşların fikriyle değiştirebiliriz tabi sonuçta bende katılımcıyım herkes gibi ve herkes nasıl memnun olacaksa bende ayak uydururum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size iyi eğlenceler arkadaşlar, dikkatli gidin gelin.
    O yollar çok rüzgarlı ve E5 Sinan' ın dediği gibi pek motorculara göre bir yol değil aman dikkat diyim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    eyvallah abi teşekkürler ünal abi uyanmamıştır... evet o yolu iyi bilirim çok gidip geldim çapada oturuyorum ben bizim evden 35 km her çukuru bile ezberledim.. hadda bir keresinde nasıl bir mallığıma denk geldiyse bilmiyorum ama bisikletle gittik iki arkadaş tabi pişman olduk

eyvallah abi teşekkürler ünal abi uyanmamıştır... evet o yolu iyi bilirim çok gidip geldim çapada oturuyorum ben bizim evden 35 km her çukuru bile ezberledim.. hadda bir keresinde nasıl bir mallığıma denk geldiyse bilmiyorum ama bisikletle gittik iki arkadaş tabi pişman olduk
    Estağfurullah senden yana sıkıntı yok zatende malum geçen Cuma yaşananlar. Onlar için söyledim ben. Dikkatli olmakta fayda

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    geçen cuma ne yaşandı sadık hocam büyük bir şey olduda benmi kaçırdım acaba

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen cuma ne yaşandı sadık hocam büyük bir şey olduda benmi kaçırdım acaba
    Kardeş senin sayende olmadı çok şükür

Bende diyorumki o yollar çok rüzgarlı ve yeni başlayan daha az tecrübesi olan arkadaşlar için ve hatta eskiler için bile zaman zaman sıkıntı olabilecek yollar. Bizde şifaen ağız alışkanlığı dikkat edin diyoruz. Yoksa herkes efendi ve zıpır adam yok grupta. Kimse egosuyla gelmiyor bu gruba başka gezilere gelen arkadaşlar gibi ...

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Kardeş senin sayende olmadı çok şükür

Bende diyorumki o yollar çok rüzgarlı ve yeni başlayan daha az tecrübesi olan arkadaşlar için ve hatta eskiler için bile zaman zaman sıkıntı olabilecek yollar. Bizde şifaen ağız alışkanlığı dikkat edin diyoruz. Yoksa herkes efendi ve zıpır adam yok grupta. Kimse egosuyla gelmiyor bu gruba başka gezilere gelen arkadaşlar gibi ...

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    eyvallah hocam yok bende arkadan geldim ya yolda ön tarafta kavgamı çıktı deyip üzülmüştüm neyse ki sorun yokmuş çok saol cevabın için

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    _______

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Büyükçekmece gölü su havzasıdır, atlı polisler ve iski görevlileri sürekli devriye gezer ve KESİNLİKLE MANGAL YAKTIRMAZLAR.Balık avlayanlara filan ses çıkartmıyorlar ama aslında göle 200 metreden fazla sokulmak da yasak. Büyükçekmece e-5 tarafında mangalbaşı lokantalarında sorun olmaz. Sonra canınız sıkılmasın.

Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyükçekmece gölü su havzasıdır, atlı polisler ve iski görevlileri sürekli devriye gezer ve KESİNLİKLE MANGAL YAKTIRMAZLAR.Balık avlayanlara filan ses çıkartmıyorlar ama aslında göle 200 metreden fazla sokulmak da yasak. Büyükçekmece e-5 tarafında mangalbaşı lokantalarında sorun olmaz. Sonra canınız sıkılmasın.
    Bir yılbaşı gecesi ata binen roman bir vatandaş dışında şimdiye kadar bir tane atlı polis görmedim...200m den fazla sokulmak bir kenara çok daha yakın mesafede binalar bile var(Gerçi kamulaştırma konusu ama hala kullanılıyor.).
    E5 tarafındaki lokantalar yıkıldı...
    Her ne kadar hoşuma gitmesede haftasonları mangal yakan 300-500 kişi oluyordur.Arkadaşların canını sıkacak bir durum olmaz ama dediğim gibi izmarit dahi bırakmasınlar,oluşum ve özellik açısından dünya da sayılı önemi olan bir yer...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)