Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

MT İZMİR TAYFASI 21/01/06 Saat 19:00da Göztepe Mymoon Da Toplaniyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu haftaki toplantı nerede maymoon mu terasmı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sanırım teras cafede olacak aksi bir fikir olmazsa tabiii

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar yine ortamı gerdiğimiz ortaya çıkıyor burdaki msj okuyunca sizlerden problemlerinizi ve tartışmalarınızı bu topic e yazmanızı istemiyorum toplantı yaptığımız yerlerde tartışırsınız ve problemlerinizi çözersiniz ve bundan sonra şu an için en az 1 ay grup toplamamaya karar verdim bundan sonra kim topic açarsa ona giderim ayrım yapmam sizlerde aynen böyle davranın bence herkes kendi bilir
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar taraflar belli olmuştur,bundan sonra ben sadece izmir gezginlerinin toplantılarına katılacağım,diğer grup taki arkadaşların hiç bir toplan tı gezi gibi olaylarına katılmayacağım,diğer grup taki hiç bir olay hiç bir gelişme arkamdan ve ya arkamızdaN söylenen hiç bir söz hiç bir fikir beni ve bizleri ilğilendirmemektedir ve tarafımdan kesinlikle muhatap alınmamaktadır,kötü söz söyleyene ve dinleyenlere aittir
    diğer gruba tavsiyem ve ricam artık bizlerle uğraşmamaları bizi diğer site lerde takip etmemeleri dir.
    saygılarımla

Epey bir zamandır bu tartışmaları izliyorumda bi anlam veremiyorum. Önceden izmirde toplanan üyeler yoktu. 2-3 derken çok katılımlı grup oluşturdunuz. Şimdide bölünüyosunuz. Kalabalığın olduğu yerde herkesin aynı şeyi yapmasını beklemek yapmayanlarada ayırımcı gözüyle bakmak ne kadar doğrudur. İsteyen istediği kişiyle istediği yere gidebilir. Bence ayrı grup oluşturulacağına ayrı gezi programları oluşturulursa ve toplantı günüde kim kiminle nereye gitmek istiyorsa ona karar verirse daha iyi olur diye düşünüyorum... Sanırım toplantı günlerinde sadece bi kişi konuşup herkes onu dinlemiyordur. Herkes kendisine yakın hissettiği kişilerle gruplaşıyordur tahmin ediyorum. Toplantı gününüzü farklı günlerde yapmanızın hiç gereği yok bence.

Not: Bu yazdıklarım her iki gruba yöneliktir. Gezgin arkadaşların başlığı altında yazmam tamamen tesadüftür. Sadece bir fikir verebilmek için yazılmıştır.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sevgili aythakan zaten bizde bu fikrine aynen katılıyoruz ve şahsi düşüncelerimiz bu yöndedir ancak.........!! izmir tayfası adı altındaki izmirli motosiklet severler aynı zamandada birbirini seven ve beraber olmaktan hoşnut olan insanlardır seninde dediğin gibi 2-3 derken 30 a yakın sayıda motosikletçi arkadaşımızın bulunduğu bir gurubumuz oldu.. gurup içerisinde bir takım anlaşmazlıklar fikir ayrılıkları olması gayet doğal ve normal ancak bu çatışmaya döner ve birtakım gereksiz ve anlamsız tavırlara döner ve kişilere yönelik bilinçli hareketlerde bulunup sonrada kendini daha farklı göstermeye çalışarak tüm kabahati bütün guruba yıkmak ve kendi şahsi fikirlerini ve tavrını sanki diğer insanlarda aynını düşünüyomuş gibi başkaları adına konuşarakta sürdürmek bizi yeterince rahatsız etti ve artık bezdirdi...... gelmek isteyene kapımız açık buyrun gelin dedik hoş geldin dedik karşıladık gitmek isteyene gitme diyemeyiz ama gidecek olansa lütfen sessiz sedasız biran evel gitsin bizim yapacak daha çok işimiz var..... !!!

Gelelim işin farklı bir boyutuna.......
    Gezgin motorcu.com adlı bir motosiklet sitesi daha var ve ben kendimde bu siteye üyeyim ancak aktif değilim çok nadir girip göz gezdiririm yaklaşık 3 ay evel üye olmama rağmen mesaj sayımda 15 i bulmamıştır.... şimdi bu anlamda benim ve diğer arkadaşlarımın tepkisi şudur... Motosiklet.net sitesinde bu siteye üye olan insanların bir araya geldiği ve bu site üyesi olan bir kişinin sadece bu sitede açmış olduğu toplantı duyurusu başlığına tüm üyeler geliyorda içimizden bir kaç kişi Gezgin motorcu kimliği altında ortalıkta dolanıp motosiklet netin toplantısına gelip ( hemde hiç sevmedikleri ve rahatsızlık duydukları kişilerin içine ) fotoğraflar çekip bu fotoğrafları başka sitede yayınlayarak oluşturduğumuz kalabalıktan rant mı sağlamaya çalışıyolar????

sitenin adminine şirin gözükmeyemi çalışıyolar yoksa???? Motosiklet.net sitesi toplantısını başka siteye yayınlayarak kendi toplantılarıymış gibi göstermek bu ilk toplantımızdı demek ve içinde bizlerin olduğu resimleri siteye basmak nekadar doğru ??? üstelikte motosiklet.net sitesinin forumuna girip biz sizlerle olmak istemiyoruz sizlerle aynı resim karelerinde olmak istemiyoruz o yüzden bu resimleri bu siteye basmayacağız demek ne kadar doğru ve bu ne perhiz bu ne lahana turşusu??? yeter artık bu tip konularla insanların yeterince canı sıkıldı bu tip olayların tekrarında daha da sert tavır ve cevaplar vereceğim bu da böyle biline

elimde o akşamki Motosiklet.net İzmir tayfası Toplantımızdan birkaç resim var cep telefonumdan çektiğim o resimleri bu forum sayfasına aktarıcam ve bu başlığı artık kilitliyorum sanırım amacına ulaştı artık amaç dışına çıkıp kimseye pirim yapma fırsatı doğmasın herkese saygılar .........

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Bu başlık amacına ulaşmıştır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler