Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akrobatik Motosiklet Dünya Şampiyonasına Gidiyoruz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc

Motosiklet net Gaziantep Mt olarak 16 mayıs Pazar günü dünya motosiklet akrobatik şampiyonasının yapıldıgı Şanliurfaya gidiyoruz .

Tarihi degerleri kültürel zenginliklerinin yanın da böyle bir organızasyonun olması ayrı bir güzellik Şanliurfa için ögleden sonra 14:00 başliyacak olan organızasyon gece 23:00 kadar devam edecek tabi sadece bu organızasyonda yarişma olmuyacak konserler,halk oyunları gösteriler vs…

Organızatör firma ve valilik ile gerekli görüşmeleri yaptım bizim için önemli olan motor güvenligi ve park sorunu olmuyacak..

Evt arkadaşlar bu şampiyona kaçmaz diger illerden gelecek olan degerli Mt üyeleride benimle irtibata iyi olur.

Buluşma Saati: İpek yolu üzeri dünya tır garaji opet istasyonu (gatem kavşagından 500 mt urfa yoluna dogru)

Hareket Saati: 8:00

Buluşma Yeri : 7:30

Rota: otobandan üzeri direk urfa

Menzi:l 160 km

Seyir: 80-120 km

Yol Durumu: çok güzel asvalt

Hava Durumu: hava acık ve sıcak

Yemek: urfada ciger

2010 yılı Akrobatik Motosiklet Dünya Şampiyonası 15 16 Mayıs tarihleri
    arasında Şanlıurfa’da yapılacak. 30 Bin kişilik GAP Arena stadyumunda, Avrupalı 14 atletin şölen havasında 3 saat sürecek gösterisiyle başlayacak olan yarışma 28 dilde 64 ülkeden naklen yayınlanacak. Şanlıurfa Valiliği’nin girişimleri sonucu merkezi Berlin’de bulunan Uluslararası Motosiklet Federasyonu 2010 yılında yapılacak olan Akrobatik Motosiklet Dünya şampiyonası yarışmasını Şanlıurfa’da yaptırma kararı aldı. Motosiklet Federasyonu ve Organizatör firma Cimanagement arasında mutabakata varılmasının ardından Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan düzenlediği bir basın toplantısıyla, 2010 Akrobatik Motosiklet Dünya Şampiyonasının Şanlıurfa da yapılacağını açıkladı

Şanlıurfa’yı tarih ve kültürel zenginliklerinin yan sıra sportif aktivitelerle de Dünya’ya tanıtmak olduğunu söyledi.

Yarışmaların 2 gün boyunca 28 dilde 64 kanaldan canlı olarak yayınlanacak" dedi.

Almanya Federasyon Temsilcisi Makro Mandhey ise, organizasyonun açılışını 14 atletin katılımıyla mükemmel bir şekilde şölen havasında yapacaklarını ifade ederek, "Motosiklet kullanmak zevkli olduğu kadar tehlikelidir. Federasyon olarak Şanlıurfa’ya temsilcilik açmak istiyoruz. Amacımız organizasyonu yapıp buradan gitmek değil alt yapı oluşturup burada eğitimler vermektir" diye konuştu.

Görüşmek üzere

AYDEMİR
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Orda olmak isterdim. Ama malum okul ve de İstanbulda olmak işi bozuyor.. Gidenlerin güzel bir gün geçireceği kesin..

çok güzel ya, bende orda olmak isterdim,adanada her yerde reklamlarını görüyorum içim gidiyor. artık fotoları burda paylaşırsınız. iyi eğlenceler

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Güzel bir organızasyon da beraber olma dilegi ile.....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Ben katılıyorum Aydemir Şanlıurfa'da görüşmek üzere.Gerek motosikletimin güvenliği gerek maddi konular beni otomobille gitmeye zorunlu kıldı Zira motosikletim gözümün önünde olmazsa ben zevk almam o yarışmadan )
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)