Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Etkinliğe katılma durumum

Katılımcı sayısı
32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet katılacağım

9 28.13%
  • Hayır katılamayacağım

13 40.63%
  • Namaz sonrasında kahvaltıya katılabilirim

5 15.63%
  • Gülmekten katılacağım (mete_han'a özel şık lütfen başkası oy vermesin )

5 15.63%

Süleymaniye buluşması 18.04.2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba degil mete audi
    Geçersin Sıratdan Srad 750 ile...Haşa Allahın işine karışmak gibi olmasında abi malı mülkü bir garibana bağışlayıp hak yoluna girsene...Yahu sen kapitalistsin ne işin var şeriat yolunda...paraların faizde cayır cayır tahvilin var...paranın faizini bana ver o günahını ben sırtlayım...bir elin yağdaaa bir elin baldaaa namazınıda kılar iki dünyayıda garantilersin...vay babuşşş...

Allahın sevdiği kulsun...bizi sabırla ölçüyor...

Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol!" Öyleyse sen de, madde ve mânâ yoksulunun elinden tut ki diyor Mevlana...forumda haykırıyorum zordayım diye...haydi Agam büyüklüğünü göster bir el at bana...10.000 liraya ihtiyacım var...sana her ay düzenli 500 lira ödeyebilirim...Allah rızası için tabi...kart batağına düştüm...bi çare...

pmden yazsam uyanık dersin altında fesatlık ararsın...ortaya yazayım ki samimi olsun...yapabiliyorsan tabi...yapamıyorsanda canın sağolsun...ama bana maaşlıyım bende sizin gibi deme de...en nefret ettiğin kişi benimdir mesele düşmanına yardımcı olabilmekte...

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi işin kolayına kaçmak yok ne kadar meşakkatli olursa o kadar güzel oluyo sende turist kafilesini deveyle gezdir o zaman
    Valla Hacı Kapadokyada devey biniyorlar turistler...ama çok rahatsız bir hayvanmış...biz yine modern zaman makinalarını tercih edelim...Yüce İslam teknoloji nimetlerinden faydalanmamızı hayatı kolaylaştıran herşeyi kullanmamızı tavsiye eder bildiğim kadarıyla...

emin murattan bahsediyorsan o kiliseye gidecek o da dua için degil beleş şarap için
    Hristiyan olmak var anasını satayım...ibadet yok oh mis...Pazardan pazara yalandan kiliseye git...bir halt ye günah çıkar ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçersin Sıratdan Srad 750 ile...Haşa Allahın işine karışmak gibi olmasında abi malı mülkü bir garibana bağışlayıp hak yoluna girsene...Yahu sen kapitalistsin ne işin var şeriat yolunda...paraların faizde cayır cayır tahvilin var...paranın faizini bana ver o günahını ben sırtlayım...bir elin yağdaaa bir elin baldaaa namazınıda kılar iki dünyayıda garantilersin...vay babuşşş...

Allahın sevdiği kulsun...bizi sabırla ölçüyor...

Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol!" Öyleyse sen de, madde ve mânâ yoksulunun elinden tut ki diyor Mevlana...forumda haykırıyorum zordayım diye...haydi Agam büyüklüğünü göster bir el at bana...10.000 liraya ihtiyacım var...sana her ay düzenli 500 lira ödeyebilirim...Allah rızası için tabi...kart batağına düştüm...bi çare...

pmden yazsam uyanık dersin altında fesatlık ararsın...ortaya yazayım ki samimi olsun...yapabiliyorsan tabi...yapamıyorsanda canın sağolsun...ama bana maaşlıyım bende sizin gibi deme de...en nefret ettiğin kişi benimdir mesele düşmanına yardımcı olabilmekte...

Valla Hacı Kapadokyada devey biniyorlar turistler...ama çok rahatsız bir hayvanmış...biz yine modern zaman makinalarını tercih edelim...Yüce İslam teknoloji nimetlerinden faydalanmamızı hayatı kolaylaştıran herşeyi kullanmamızı tavsiye eder bildiğim kadarıyla...

Hristiyan olmak var anasını satayım...ibadet yok oh mis...Pazardan pazara yalandan kiliseye git...bir halt ye günah çıkar ...
    ben zekatımı veriyorum yardıma muhtac olmak ayrı şey bittinmi motorunu saat zekat verilecek insanlar katogorisine girmiyorsun zaten fitre desen olurda zekat sana olmaz he neden diye sorma yüce google sor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmam aye olsun ben de gelmessem arap olayım....
    ben onun arkasında nanaz kılmam zaten gecen sefer arkasında duruyorum diye imam payladı bana birşey olursa yerime gece bilcekmisin diye biliyorum imammın arkasındaki kişi onun yerine gece bilmeli ama orası boş kalmıştı
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Askon

berktoprak

geliyoruz.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    tövbe de bre panda

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Emin sabah namazından sonra kaçta ve tam olarak nerede buluşulacak kesin bir yer söyle de ona göre hereket edelim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

cami imamı ile görüştüm namazı ben kıldırcam
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin sabah namazından sonra kaçta ve tam olarak nerede buluşulacak kesin bir yer söyle de ona göre hereket edelim.
    abi daha belli değil hava güzel olursa süleymaniye avlusundaki yerlerde oturabiliriz yada soğuk olursa aşağıda seyidoğlu var orayada gidebiliriz arayın beni boyayın beni 0535 469 99 63
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şarapla abdest oluyomu hacım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:59 ----------

bu arada aldığımız son bilgilere göre süleymaniye tadilattaymış namazı dışarda kurulan çadırda kılıyolarmış? halis abi sen karar ver

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    [QUOTE=emin_arikoglu;2032569]abi daha belli değil hava güzel olursa süleymaniye avlusundaki yerlerde oturabiliriz yada soğuk olursa aşağıda seyidoğlu var orayada gidebiliriz arayın beni boyayın beni 0535 469 99 63

Tamam emünn lenn namaz sonrası 6-6 bucuk olursa ben patlarım vallla heee o saat de

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelecegim emin hava güzel olur yagmur olmazsa motorla yoksa audi ile gelirim
    Benidemi alacaksın yoksa
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Emın nıyet oraya oldu olsun artık bence
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Pazar sabahı görüşmek dileğiyle...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

ben zekatımı veriyorum yardıma muhtac olmak ayrı şey bittinmi motorunu saat zekat verilecek insanlar katogorisine girmiyorsun zaten fitre desen olurda zekat sana olmaz he neden diye sorma yüce google sor [COLOR="Silver"]

:
    Hacı aga yardıma muhtac değilim...hatları karıştırdın...babayın hayrına para ver demedim....müsaitsen borc vericen...geri almak kaydıyla...

tövbe de bre panda
    tövbe tövbe yoldan siz çıkarttınız beni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi daha belli değil hava güzel olursa süleymaniye avlusundaki yerlerde oturabiliriz yada soğuk olursa aşağıda seyidoğlu var orayada gidebiliriz arayın beni boyayın beni 0535 469 99 63
    Tamam emünn lenn namaz sonrası 6-6 bucuk olursa ben patlarım vallla heee o saat de
    tmm abi
    Emın nıyet oraya oldu olsun artık bence
    tmm abi
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar sabahı görüşmek dileğiyle...
    tmm abi
    Hacı aga yardıma muhtac değilim...hatları karıştırdın...babayın hayrına para ver demedim....müsaitsen borc vericen...geri almak kaydıyla...

tövbe tövbe yoldan siz çıkarttınız beni...
    salavat getir bre panda densizi abi kahvaltıya gel bari?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Her ne kadar seninle hep didişsekte böyle sıkıntı içersinde olmana üzüldüm, rabbim inşallah işlerini rast getirir.

Emincim sabah nerde buluşuluo ordan nereye gidiliyo, uyanır uyanmaz gelmeye çalışçam ona göre şeyedim, sabah yağmur olmazsa ordayım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Olm 6 ay öncesi paraları köprüden savuruyodun...
    İşte 25-30 bin limitim var diye bağırıyodun...

Rüya mıydı lam...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Sakın yelleneyim falan deme halis abi dunden hazır
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Emincim sabah nerde buluşuluo ordan nereye gidiliyo, uyanır uyanmaz gelmeye çalışçam ona göre şeyedim, sabah yağmur olmazsa ordayım.
    Derler ya ...Namazda gözün yok ki kulağın ezanda olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Panik yok, namazı kıldırdıktan sonra en yakın kliseye beleş şarab içmeye götürcem sizi.

Panik yok, namazı kıldırdıktan sonra en yakın kliseye beleş şarab içmeye götürcem sizi.
    Ondan sonrada dolapderede ki APİK te çorba içmeye gitmek lazım olur ama kendinize gelebilmeniz icin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ondan sonrada dolapderede ki APİK te çorba içmeye gitmek lazım olur ama kendinize gelebilmeniz icin
    Dolapderedeki çorbacı olsa olsa uyuştu satar, cemaatimi götürmem oralara.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler