Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

7 Mart Pazar Büyük Kadirli buluşmasına davet.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    dostlarım ben malesef katılamıyorum,eski amirimin işini halletmek zorundayım emir demiri malesef kesiyor,sizlere iyi eğlenceler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    yakın olsa mutlaka gelmek isterdim, ama gönlüm sizlerle
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    ahmet alınganık yabmak isterdim ama bunu ileriki zamanlarda sana karşı kullanmak adına unutmuyorum aklımın bir köşesine yazıyorum bilesin uygun zamnda hatılatırım sana bizi yani yanı başınızakileri unuttuğunuzu merak etme
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gittik ve geldik. ayğmurdu, serindi, ortam ve karşılama sıcaktı.

dilerim ki; bir daha ülkemizin ve dünyadaki hiç bir ülkenin, şehrin veya ilçenin "kurtulmaya" ihtiyacı olmaz ( yurtta sulh, cihanda sulh )

ancak, organizatörlerden sadece şunu öğrenmek istiyorum ki; nazım geçtiği için soruyorum.

davet edildik...

akdeniz bölesindeki tüm gruplar davet edildi
    akdeniz bölgesinde faliyet gösteren tüm gruplar davet edildi
    ben de kırık bileğimle ameliyatımı erteleyip " MOTOSİKLET.NET MERSİN İL TEMSİLCİSİ olarak gitmem gerektiğini düşünerek yola çıktım ( iyi de yaptım, uzun zamandır görüşemediğim pek çok dostumla görüşme şansı buldum )

ancak;

1- teşekkürrü sadece
    KAHRAMANMARAŞ( MOTOR46 benim de üyesi ve moderatörü olduğum klüptür)
    HAMOK ( HATAY), MER_MOK (MERSİN MOTOSİKLET), SEYYAH RİDERS ( ADANA), A2TEKER( GAZİANTEP), GAZİANTEP MT olarak aldılar.

o halde biz neden oraya davet edildik?

konu plaket değil! teşekkür hiç değil!!... en azından hasret giderdik. ancak, beni bir başka grup altındaymışım gibi hesaplayanlara şaştım kaldım...

çok kırıldım... yaptığım kilometrelere ve motosiklet camiasına verdiğim emeklere acıdım. gördüğüm kadarıyla da Adana MT de oradaydı ( adana MT son dönemlerde akdeniz bölgesindeki en organize/aile gruptur) o da aynı şekildeydi.

görüldüğü üzere;

tek gittim
    tek geldim

" HEP TEK, TAM TEK " benim sloganım olmaya devam edecektir.

özellikle;

ceyhan bölgesinden Mertka ve osmaniyeli ( halil) her zamanki gibi ilgilerinden ve dostluklarından ödün vermedikleri için çok çok çok teşekkür ederim. ( halil, sözünü verdiğin salepi sonra içmeye gelecem )

sitem ettiysem, sevdiğimdendir. bir dahaki organizasyonlarda dikkat edilmesi gerekir diye düşünüyorum.

haaa, bizim de eksiğimiz var mıydı? vardı. ama tek kaldığım için yapamadım. malum, mersin MT vardiyalı çalışan ve içgüveyi olan bir gruptan ibaret ama yanımda birini götürebilseydim, kortej geçişinde güzel bir pankart açmayı düşünmüştüm.

sevgi ve saygılarımla
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    sağlık olsun be sencerim,büyütmeye değmez sen fazla duygusalsın bu konularda seni tanıyorum ama bazan her şey insanların istediği gibi olmuyor,sen elinden geleni yaptınmı tek de olsan katıldınmı yeter,ben gidemedim ona yanıyorum, ha belki benide senin gibi karşılayacaklar ama kim takar, maksat gönüller bir olsun be ciğerim

Motosikleti
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlık olsun be sencerim,büyütmeye değmez sen fazla duygusalsın bu konularda seni tanıyorum ama bazan her şey insanların istediği gibi olmuyor,sen elinden geleni yaptınmı tek de olsan katıldınmı yeter,ben gidemedim ona yanıyorum, ha belki benide senin gibi karşılayacaklar ama kim takar, maksat gönüller bir olsun be ciğerim
    nasılsın cengiz abi. karşılama ve ilgi sımsıcaktı abicim. yanlış anlaşılma olmasın ama ben motosiklet.net mersin mt olarak oradaydım.

neyse, keşke sen de gelseydin abicim, seni de özledim yahu. kaç ay oldu değil mi

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    evet yaf sencerim sağlık olsun başka zaman görşürüz,birincisi motorum bakımda,ikincisi ve en önemlisi eski amirim emir verdi bende kaçamadım ee nede olsa kendileri yarbay olunca bizede başüstüne demek diüşüyor,ama idareten kuzenimin crossunu aldım cuma akşamından ama cumartesi amirim adanaya gelmiş yakalandım,yoksa her türlü ordaydım bu gün akşama doğru saat 16 gibi işin bir kısmını bitirebildim haftaya cumartesi biter inşlallah belkim pazar biryerlere sarkarım

Sevgili Kadirli'li dostlar , sizlere iyi sürüşler dilerim.
    Beni havalanından hatırlayacaksınız, yeni ehliyeti olan ihtiyar adam...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çok teşekür ederim abi iyiki geldin iyiki görüştük bu arada adım mert bende tek gittim tek geldim iyikide gitmişim diyorum hiç yabancılık çekmedim banada halil eşlik etti senleoturup bol bol konuştuk güzel bir gündü umarım seneye daha iyi bir organize ile toplanırız

Motosikleti
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekür ederim abi iyiki geldin iyiki görüştük bu arada adım mert bende tek gittim tek geldim iyikide gitmişim diyorum hiç yabancılık çekmedim banada halil eşlik etti senleoturup bol bol konuştuk güzel bir gündü umarım seneye daha iyi bir organize ile toplanırız
    adını da dostluğunu da biliyorum mert

yine görüşelim

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    tabi abi çok isterim

Motosikleti
    2005 Fazer
    tüm katılan arkadasdlara tşk güzel 1 kutlamaydı
    herkesin yüregine saglık

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler