Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Işte Izmir Tayfasinin Yilbaşi Gezisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Evet arkadaşlar umulandan daha eğlenceli ve neşeli bir yılbaşı gecesi geçirdik diyebilirim. 12 kişi Festival otelindeydik.

Gece başlayalım isterseniz

Yılbaşı gecesinin masa başındaki sakin ilk dakikaları, hızlı geceye bir hazırlık

Ninja Bedri'nin 100 cc'lik Honda'sıyla ta oralara kadar harçlığından fedakarlık edip gelmesini takdir ettim doğrusu

Eee gece hep böyle oturarak geçecek değil ya, içkinin ve sohbetin etkisiyle millet yavaş yavaş açılıp dans pistinin yolunu tutmaya başlıyor. TAbi önce bayanlar (nede olsa bu dans pisti motor pisti değil )

Ve erkek tayfasından kendini piste ilk atan Cengiz oldu (tabi daha sonra içkiye dayanamayıp kendini ilk odaya atan da o oldu ya neysee )

Tabi kısa bir süre sonra Cengiz'e ben de katıldım ama çok kısa

Sonra da Kenan ile Sacit de pistin yolunu buldu

Ve ondan sonra da alayımız piste döküldük, meğerse ne kadar ihtiyacımız varmış böyle kurtlarımızı dökmeye Bunun için motor kullanmak yeterli değilmiş

Bu arada Ninja Bedri'nin ismini bundan sonra Zıpzıp Bedri diye değişrtirmek lazım. Dans pistinde durmadan zıpladı durdu, sanki altında KLE 500 amortisörü vardı mubareğin

Ve sıra geldi gecenin dansözüne

[img=http://img424.imageshack.us/img424/2713/p10108305ii.jpg]

Gecenin devamını sabahki otelin deniz kıyısı gezimizi makinamda pil bitmesi nedeniyle ben malesef yayınlayamıyorum ama diğer arkadaşlar çektiklerini ekleyebilirler tabi

Öğlen Kuşadası merkezde Okan'ı aldıktan sonra gözümüze gezi için kestirdiğimiz Şirince'nin yolunu tuttuk. Sacit'in arabasından önde giden motorlu arkadaşlarımızın resimlerini çekmek istedim.

Güzel bir yolculuktan sonra Şirince'ye vardık. Yılbaşı ertesi olduğu için sanırım epey hareketli ve kalabalıktı. Yoğun geçen yılbaşı gecesinden sonra dağ köyü ortamında insanın bol oksijen alıp kendine gelmesi için ideal bir yerdi. Kısa bir süre ne yapacağımıza karar vermek için dikildik. Önce çarşıyı gezip sonra beraber gözleme yiyecektik.

Ben Nazan'la şarap satıcılarını gezdim. Her gittiğimiz yerde şarapları tada tada en az yılbaşı gecesindeki kadar içmiş olduk Sonunda vişneli şarapta karar kılıp Şirince hatırası olarak birer şişe aldık.

Ve gözleme-ayran saati

İzmir'e dönme zamanı gelmişti. Aydın otobanına çıktığımızda bizi sis süprizi bekliyordu. Gerçekten 5 mt ileriyi bile görmemizi engelleyecek yoğun bir sis vardı ama motorcu İzmir Tayfası bundan bile zevk almasını bildi Yolun ortalarında çay molası verdik.

Benim makinadan bu kadar arkadaşlar. Umarım yılbaşı gezimizi biraz olsun paylaşabilmişizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet yeni y1l1n ilk mesaj1n1 yaz1yorum su anda herkesin yeni y1l1 kutlu olsun ben yeni y1l1n sabah1na kötü bir kazayla girdim ku_adas1nda merkez de dönü_te motorum spin att1 fakat beni üzerinden atamad1 ve motorla yan bir sekilde kayd1k ben evvelden çok düstüüm için art1k alistim ve dengede durdum neyse hafif bir boya gitti sonra _irinceye doru yola devam ettik gerçekten yolda süper gittik hele o rampalarda ne zevk ald1m fakat dönüste bizim grup önden devam etti otoban girisinde bulusacakt1k fakat otoban girisinde ben kimseyi göremedim ve izmir ayd1n yerine izmir torbal1ya girdim fakat oda ne sisten önümü göremiyorum sa taraf1mda bir bo_ arazi ve batakl1k sisten korkunç görünüyordu üzerim sisten islanmis neyse ben sa salim herkesten evvel varmisim izmir e dehset bir maceraydi tüm kat1lan arkadaslar1ma çok tesekkürler
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Bir günün de vukuatsız geçsin be Bedri.
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    olurmu abi vukuats1z motorculuk asfalt a çok fazla uzak kalmamak laz1m

kardeşim gecmiş olsun ama iyi eğlenmişsiniz gene

Birde dansöz arkadaşa bağlama cekip tayfaya alsaydınız ya diğer eğlenceler daha ucuza gelirdi bir dansöz motorcumuz olurdu hemde benim motorun arkası boş kalmazdı değilmi?

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş bedri 2006 da da asfaltla dost olarak yaşıyacak belli
    çok güzel bir geceydi herkese teşekkürler yeni yılın mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum herkese

bir kaç foto da ben ekliyeyim cep telefonumda olan fotolardan

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım arkadaşlarım,allah içinize sindirsin keşkem yanınızda olsaydık...biz kuvva ile ayvalıktaydık.tabi gönlümüzde sizler vardınız..resimleriniz çok güzel..hep böyle mutlu ve şen kalın..
    eeee bayuramı iple çekiyoruz doğrusu...toplantımızda görüşüp şu marmaris işini konuşalım be dostlar....sevgilerimle

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepinize iyi seneler afiyet şeker olsun yedik içtikleriniz Allah içinize sindirsin daha güzel yerler nasip olsun aranızda olmak isterdim ama olmadı kazasız belasız gidip geldiniz çok sevindim
    selam lar saygılar izmir tayfası

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    evet arkadaşlar bu tayfa yoğun sis testindende geçti artık yollar daha güvenli yolculuklar daha emin sacit kankayada 4 tekeriyle verdiği destekten dolayı teşekkürler gelemeyen tüm dostların yeni yılı kutlu olsun herşey gönlünüzce olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    hakket ne sisti yawww allahtan erkan arabadaydı araba da arkadan geliyodu

Motosikleti
    yav kenan abi dier resimler nerde gümüldür yolundaki falan hadi abi resimleri bekliyoruz

halaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v-strom 2005 transalp 2008
    Selam... ben Lokman, bu gezide Okhan'ın art'çısıydım. Okhan beni gezi için davet ettiğinde önceleri biraz çekingen davrandım. Çünkü hayatımda hiç o tip bi motora binmemiştim. son dakikaya kadar caymak için bahane aradım ama olmadı kendimi ada da buldum..Fena sayılmayacak bir yılbaşı gecesinden sonra ertesi gün guruptaki arkadaşlarla tanışma şansını yakaladım.İşte asıl keyif ondan sora başladı.. yıllardır izmirli olduğum halde hiç bilmediğim Şirince köyünü onların sayesinde gördüm..heyecan dolu dönüş yolculuğunu anlatmama gerek yok .. ama her şey harikaydı sizleri tanıdığım için mutluyum..Yalnız foto lar çok güzel olmasına rağmen benim bulundugum karelerde kendimi görmekte zorluk çektim.. Tek şanssızlıgım bu.. artık fırsat buldukça sizinle olmaktan mutlu olacağım..

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sen katıl bize bak daha nereleri göreceksin gezeceksin bu arada bizde seni tanıdığımıza sevindik ya okan abi nerede peki bu mesajı yazarken yanındamıydı yoksa aloooooooooooo toplantı var hani daha çıkmadınızmı

2006 yılı da izmir tayfası için hep böyle coşkulu ve güzel geçsin...mutlu YILLAR

Motosikleti
    kenan abi şu diğer resimleride yüklede bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler