Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Katılacak mısınız?

Katılımcı sayısı
7. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

3 42.86%
  • Hayır

4 57.14%

1 agustos 2010 - özgür yunuslar - haydi desteğe!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Silverwing
    Merhaba arkadaşlar,
    Aşağıda HAYTAP tarafından düzenlenecek etkinlikle ilgili bir duyuruyu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Motorlarımızla destek vermeye ne dersiniz?

Hepinizi orada görmek isteriz.
    Sevgiler
    Bahadır

MERHABA ;

Yunus gösteri merkezlerinde tutsak tutulan yunuslar ve tüm deniz memelilerinin ait oldukları yerin engin denizler olduğu, yapılan uygulamaların hem uluslararası sözleşmelere hem 5199 sayılı yasaya aykırı, aynı zamanda da bir insanlık ayıbı olduğu mesajımızı 11 temmuz pazar günü tüm ülkede eş zamanlı olarak yaptığımız Özgür Yunuslar Özgür Dalgıçlar etkinliğimiz ile kamuoyuna duyurmaya çalışmıştık..

O gün yaptıkları dalışları yunuslara adayan tüm dalgıçlara çok çok teşekkür ediyoruz. Etkinlike katılıp fotoğraf çeken ve bize yollayan tüm arkadaşların fotoğraflarını SUALTI Gazetesi'nde yayınlıyoruz. Konuyla ilgili basında yer alan haberlerden bir kaç linki aşağıda paylaşıyorum..

Etkinliğimizin İstanbul ayağını 1 Ağustos Pazar günü Suadiye sahilinde (Princess Otel karsisi) saat 11:00-14:00 arasında gerçekleştireceğiz.. Basın bildirisini 12.00 - 12.30 gibi okumayı düşünüyoruz... Bu kez biraz daha geniş kapsamlı bir etkinlik planlıyoruz: amatör telsizciler dünyanin dört bir yanina iyonosferden yansıyan mesajları gönderirken, bisikletçiler, yelkenciler, motorcular da bizimle olacak, Türkiye'nin en aktif stk'lari bize destek verecek ... Havada, karada ve suda, tüm tutsak hayvanlara ses vereceğiz!

''Biz de varız'' diyen, denizlerin, deniz canlilarinin özgürlügüne ve doganin korunmasina destek olmak isteyen herkes, o gün Suadiye'de bizlerle olacak.. (Detaylar netlestikce bilgilendirecegiz herkesi)

1 Ağustos pazar günü Suadiye sahiline herkes davetlidir. Sevgiler...

Ege Sakin
    SUALTI Gazetesi editörü
    HAYTAP İstanbul temsilcisi
    www.sualtigazetesi.com
    www.haytap.org

egesakin@sualtigazetesi.com
    0555 495 44 28

oykuyagci@hotmail.com
    0532 385 55 75

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv-650
    koy 'u VE JAPONLARIN O KATLİAMINI seyrettikten sonra bu konuya duyarsız kalacak bir motosiklet tutkunu tanımıyorum..motosikletli polislere neden yunus diyoruz,yoksa bizlerle yunuslar arasında bir felsefe bağımı var...KESİNLİKLE ORDA OLUCAM...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:07 ----------

VEEEEEE BUYRUN SEYREDİNN... http://video.ntvmsnbc.com/the-cove.html

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Yunus lara özgürlük adına atılan her adım bence kutsaldır.(Yunusları ne kadar sevdiğimi yıllardı boynumda taşıdığım kolyem sölesin...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

Paylaşım için saol…

Motosikleti
    Honda Silverwing
    Arkadaşlar,
    Duyarlılığınız için teşekkürler.
    Greenpeace, WWF, Doğa Derneği gibi bir çok çevre örgütü tam destek verecek yarın.
    Motosiklet özgürlüktür, doğa sevgisidir, hepinizi motorlarınızla bekliyoruz.
    Sevgiler
    Bahadır

Basın duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://haytap.org/index.php/20100726...diye-sahilinde

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    bu etkinlige sadece ben katıldım herhalde, bizden pek kimseyi göremedim
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu etkinlige sadece ben katıldım herhalde, bizden pek kimseyi göremedim
    abı selam adına yakışır katılım olmuş tebrık ederım

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Ben bu topiği nasıl kaçırdım yavf

Şehitlik için gösterilen düşük duyarlılık tablosundan sonra yunuslar için olan duyarsızlığa hiç şaşırmadım.Yunusları bilemem fakat bu ülkede insan olarak yaşayıp farkında olmadan hapsolmuş,özgürlügü elinden alınmış,eziyet çeken,sömürülen o kadar çok insan varki.Asgari ücret zerzavatıyla kıstırılmış,sosyal güvensizlik yasalarıyla yakalanmış,mezarda emeklilik sınırlamasıyla prangalanmış,kendisi için asla uygulanmayan adalet kapsamına alınmış can çekişen bir dolu insan merhemi olsa yunuslar şöyle dursun önce kel başlarına sürecekler merhemi ama o da yasak.Şehitlikde polisin''marşınızı okuyun hemen dağılın ''repligi de insanımızın insanlığına geçmişe olan saygısına yani kendi degerlerine bile sahip çıkmasınabile izin vermeyecek şekilde esir alınmış bir halde oldugu ve bu halktan yunuslar için fedakarlık beklenmesi biraz abes kaçmıyormu?Bu halkdan insanca duygular beklemeyin çünki insanca yaşayamıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler