Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

MotoPlus Motosiklet Fuarı 25-28 Şubat 2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sensin tipsizzz
    gelmişim şuraya 40 yılın başı
    tamam tipsizim ama motorun daha tipsiz kabullen bunu...
    bende bayağıdır yokum motoru yarın toplamaya başlıyorum onun gazıyla giriyim dedim mt ye bakım neler var neler yok

herseneki gibi fuar öncesi kahvaltı duzenlenıyormu ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük markaların hepsi bu fuarda yani Motoplusta olacak geçen seneki gibi. Kanuni-mondial ve diğer çan çin çonlar için motoshow'a gidebilirsiniz :D

Bu arada davetiyeler elimize geldi isteyen uğrayıp alabilr.
    Siz böyle çançinçon diyince alıcağım çin malları hakkında dönüp tekrar düşünüorum yapmayın bole abi hele o kanuniyi başa yazmasaydın keşke :D

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar davetiyeleri Kennedy caddesi no:16 yenikapı/aksaraydan alabilrisniz

İsmim Eray,ben orda yoksam dahi benim adımı vererek davetiye alabilirsiniz.Bu sene davetiye rakamı kısıtlı yüksek sayıda almak isteyen arkadaşlar lütfen kusra bakmasınlar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar davetiyeleri Kennedy caddesi no:16 yenikapı/aksaraydan alabilrisniz

İsmim Eray,ben orda yoksam dahi benim adımı vererek davetiye alabilirsiniz.Bu sene davetiye rakamı kısıtlı yüksek sayıda almak isteyen arkadaşlar lütfen kusra bakmasınlar
    Eray Bey bende bende istiyorum davetiye..lütfen yardımcı olun...Eray deyince orada tanıyacaklarmı sizi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray Bey bende bende istiyorum davetiye..lütfen yardımcı olun...Eray deyince orada tanıyacaklarmı sizi...
    Beni söyle.. Seni baş köşeden alsınlar içeri...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hacım ben seni finanse edem birlikte gidelim..Ama içeride yiyeceklere sen sponsor olursun

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni söyle.. Seni baş köşeden alsınlar içeri...
    olm seni İzmir tayfası bile sevmiyor nerden tanısın İstanbullu arkadaşlar...

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım ben seni finanse edem birlikte gidelim..Ama içeride yiyeceklere sen sponsor olursun
    Ya hacı mt standında illaki ıvır zıvır patoş çitos formatında şeyler olur...onlardan otlanmak çok keyifli olurdu...

ayrıca standımızda gönüllü olarakda çalışmak isterim...

en çokda Yamahanın standını merak ediyorum...geberiyorum meraktan ya fiyatlar yeni modeller falan bi züprüz olurmu ambiansı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Var
    Ya hacı mt standında illaki ıvır zıvır patoş çitos formatında şeyler olur...onlardan otlanmak çok keyifli olurdu...

ayrıca standımızda gönüllü olarakda çalışmak isterim...

en çokda Yamahanın standını merak ediyorum...geberiyorum meraktan ya fiyatlar yeni modeller falan bi züprüz olurmu ambiansı...
    boş vir yamaha'yı..2-3 aya kadar mondial'in yeni modelleri geliyor..gel sana ben test sürüşündeyken photographer lık yaptıram..
    ciddiyim ha..

bu arada fuara birlikte gitmezsek küserim, ciddiyim..

Motosikleti
    2010 CBR 600 rr limited edition- 2007 kymco ck125
    arkadaşlar fuarın son gunu yanı pazar gunu gidecek olan war ise buluşup birlikte gidelim

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha R1 45

Motosikleti
    boş vir yamaha'yı..2-3 aya kadar mondial'in yeni modelleri geliyor..gel sana ben test sürüşündeyken photographer lık yaptıram..
    ciddiyim ha..

bu arada fuara birlikte gitmezsek küserim, ciddiyim..
    aman abi mondıal ve çinçonlar yüzünden ne genclerin hayalleri yıkıldı...yeni birkaç modelle göz boyayacaklar belliki...2005 yazında yaşanan kaos karmaşa devam eder herhalde...kim kime dum duma...uçuk fiyatlar..yenen kazıklar...ilk motorum hayaliyle yanan tuutşanlar...hayal kırıklıkları vs...

ama canı çok yanan isim var en azından çoğu kişi artık neyin ne olduğunu öğrendi...usta fuara gitmek nasip olacakmı o da mechul...gecedyim ya...

Motosikleti
    Var
    aman abi mondıal ve çinçonlar yüzünden ne genclerin hayalleri yıkıldı...yeni birkaç modelle göz boyayacaklar belliki...2005 yazında yaşanan kaos karmaşa devam eder herhalde...kim kime dum duma...uçuk fiyatlar..yenen kazıklar...ilk motorum hayaliyle yanan tuutşanlar...hayal kırıklıkları vs...

ama canı çok yanan isim var en azından çoğu kişi artık neyin ne olduğunu öğrendi...usta fuara gitmek nasip olacakmı o da mechul...gecedyim ya...
    Ee 4 gün gececimisin o vakitler?
    Bu arada Mondial'i kendi klasmanında bazı modellerinde 1(bir) numara addederim..Aksini söyleyene kızarım 2 tane sıfır motor aldım Mondial'den ikisi içinde dürüstçe helal diyenlerdenim..

Neyse o mevzuunun yeri bura değil de şu fuar işini çözelim, ayarlayalım..Umarım ayarlarız diyeyim..

insecta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    T.A.
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşilköy'ün dibinde fuar alanı,çok kolay,şehir dışından gelecek olanlar hiçbir zorluk çekmeyecektir,otopark ücretsiz,daha ne
    Tüm Eskişehir Enduro orada olacağız.
    hocam esk.ten herhangi bir organizasyonlamı gideceksiniz yoksa fuar için öncemi gideceksiniz. sanırım eskişehir enduronunda orada bi standı olacak, uğrayıp tanışırız bi kaç esk.li motor kullanıcısı ile...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Selamlar.
    O tarihler arasında bir problem çıkmazsa bende fuarda olacağım.
    Fotoğrafçılık bölümü öğrencisi olarak fuara gelemeyen arkadaşların,fuarı ayağına getirme görevini üstlenebilirim

Not:Mt ailesi ile ilk buluşmam olacak heyecanlıyım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    olm seni İzmir tayfası bile sevmiyor nerden tanısın İstanbullu arkadaşlar...

Sahtekarlığımız alavere dalaveremiz olmadığı için bazıları sevmez , doğrudur...

Ne biliiim...Kanka kanka diyon ya..Bir iyilik yapam dedik... Kime dediysek...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    fuara allah ın izniyle gelecez ama daha bilet temin etme yolunda hiç yol alamadık.... bilet için yardım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    2007 den beri fuardayım her sene bu senede orada olacagım hatta standta görevliyim 3 gün orda olucam..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuara allah ın izniyle gelecez ama daha bilet temin etme yolunda hiç yol alamadık.... bilet için yardım....
    ben bileti dün tekay dan aldım. yenikapı da.oradan alabilirisn bence. oradaki arkadaşa buradan tekrar teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

şimdi motoplus 2010 da mt yi gördüm çok sevindim orada tanışma fırsatı bulucaz inşallah

Motosikleti
    Ee 4 gün gececimisin o vakitler?
    Bu arada Mondial'i kendi klasmanında bazı modellerinde 1(bir) numara addederim..Aksini söyleyene kızarım 2 tane sıfır motor aldım Mondial'den ikisi içinde dürüstçe helal diyenlerdenim..

Neyse o mevzuunun yeri bura değil de şu fuar işini çözelim, ayarlayalım..Umarım ayarlarız diyeyim..
    hacı ben 1.5 yıldır gecedeyim...sabit gece...yok usta bu markadan kaçınmak lazım...yine sen bilin...

ben program yapamam usta...uğrar çıkarım...sonra verdiğim sözlere uyma stresi yaşıyorum...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahtekarlığımız alavere dalaveremiz olmadığı için bazıları sevmez , doğrudur...

Ne biliiim...Kanka kanka diyon ya..Bir iyilik yapam dedik... Kime dediysek...

ya sen kime iyilik yaptığının farkındamısın...ben geçen fuarda 1000 davetiyeyi nereme ne yapacağımı şaşırmıştım...bu sene akıllandım hiç girmiyorum bu işlere... yardımcı olcakmışmış...hadi len çömez sen fuar nedir bilmezken ben moto fuarlarında fink atar manken rontlardım...gençken yani...

Angarada fuar vardıda senmi gitmedin dabi...cehalet buradan kaynaklanıyor...herşeyi bu forumda görüp özeniyosunuz siz Anadolu çocukları...

Alıntı insecta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam esk.ten herhangi bir organizasyonlamı gideceksiniz yoksa fuar için öncemi gideceksiniz. sanırım eskişehir enduronunda orada bi standı olacak, uğrayıp tanışırız bi kaç esk.li motor kullanıcısı ile...
    Biz toplu taşıma aracıyla geleceğiz,Cumartesi gece yolcusu olarak çıkar pazar yapıp döneriz,stilimiz bu
    Standda görevli değilim,görüşmek ümidiyle.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler