Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

MotoPlus Motosiklet Fuarı 25-28 Şubat 2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    MotoPlus 2010 Çekilişinde Ödül Kazananlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crosla fuarın ilk günü toprak diye bir çocuk gösteri yapmıştı, yine aynı kişiyse sana yaptıgı şeyi söyliyim ileri git arka kaldır geri git ön kaldır başka bi numara yok.
    Babası ‘Tek Teker Arif' lakaplı motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu ile çeşitli gösterilere katılan ilköğretim 7'nci sınıf öğrencisi Toprak Razgatlıoğlu, Türkiye Pist Şampiyonası'nda 2008 yılında 80 cc Türkiye Şampiyonu olurken, geçen yıl da C sınıfında 1'incilik aldı.
    Alanya'da yaşayan Toprak, geçen hafta İstanbul'da 60 bin 846 kişinin katıldığı MotoPlus Fuarı'ndaki gösterileriyle de nefes kesti.
    Yurt dışına açılarak, ünlü motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu gibi uluslararası arenada başarılı olmayı hedefleyen Toprak, motor sporlarında sadece bir dalda yetinmek istemiyor.
    Toprak , süpermotor, pist, motokros ve şov alanında da birincilik hedefliyor.
    Motosiklet tutkunlarına seslenen Toprak, Herkes benim gibi şov yapmayı denemesin. Deneyenler de kask ve elbiselerini mutlaka giysin.
    Trafiğe açık alanlarda yapmasınlar ve kurallara uysunlar.

Benden daha iyi yapıyor
    Arif Razgatlıoğlu ise, oğluyla gurur duyduğunu belirterek, “Tehlikeli bir spor ama hayatımı bu spora adadım. Bendeki yetenek çocuğuma da bulaştı. Şu anda bu işi benden daha iyi yapıyor diyebilirim. Aldı başını gidiyor.
    Bundan sonra çok daha iyi işler başaracağına inanıyorum” dedi.
    Razgatlıoğlu, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Süleyman Memnun’un, Toprak’ın yarışlara katılması için tam destek verdiğini söyledi. Razgatlıoğlu, “Federasyon başkanımızın verdiği desteğin ardından birçok firma Toprak ile anlaşıp sponsor olmak içim teklifte bulundu. Bu firma temsilcileri ile sponsorluk konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Toprak’a en iyi desteği verecek olan firma ile anlaşma yapacağız” dedi.

Not: Başka bir siteden "BUICK" isimli üyeden alıntıdır.
    Lütfen, kendi değerlerimizi küçümsemeyelim.
    Sofuoğlu kardeşlerin en küçüğü şuan dünya listelerinin en üstünde. Hepimiz gurur duyuyoruz ama kendisi şöyle diyor; buraya gelinceye kadar bana destek olan hiçbir kamu-özel kuruluş ve birileri yoktu" işte mesele budur arkadaş.
    selamlar.
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Motosikleti
    cbr 125
    fuarda 600 rr fiyatları kaçtan satılıyor gören varmıı önümüzdeki fuara gıtmeyı dusunuyorumm

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler