Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[MT-Denizli]davraz gezisi 29-30-31 ocak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    Yaratıcı Projeleri Ve Planlarıyla Denizli Mt Gençliğinin Herzaman yanındayız ;)
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    massey ferguson
    okay trenle gidemyiz tren yolları bakımda oranın.mehmet abi seri numarası aynı şimdi kargaşa çıkardı ondan bn neden 5.ben nedn 31. sıradayım dıe ondan hepsnınn 1.herkes bir numara yanı
    Kimileri için forum ama benim için bir aile.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Güzel güzel

inşallah sağ salim gidip gelirsiniz...
    üyelik kartıda güzel olmuş elinize sağlık
    20

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kazasız belasız gidin gelin inşallah umduğunuz güzellikte bir gezi olsun.resimlerden bizde bakarız.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    inş ümmet abi kazasız belasız sotunsuz bir gezi olur tabi hazırlıklarımızı tam yapıp yola çıkmamız lazım ki herşey tamam gitsin burdan karda sürüş tecrübesi olan arkadaşlarımızdan tiyolar ve yardımcı açıklmalar bekliyoruz yardım için

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hadi beyler

Motosikleti
    massey ferguson
    haava soguk olmasa bari:D

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Harıka bır gezı planı olmuş işte aydınlatıcı açıklamalarıyla yol guzergahı ücretler hepsi on numara olamuş inşallah arkadaşlar keyıfle gıder eğlenır keyıfle dönersınız tekerınız beyaza düz bassın yolunuz açık olsun iyi eğlenceler bol foto beklıyoruz

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harıka bır gezı planı olmuş işte aydınlatıcı açıklamalarıyla yol guzergahı ücretler hepsi on numara olamuş inşallah arkadaşlar keyıfle gıder eğlenır keyıfle dönersınız tekerınız beyaza düz bassın yolunuz açık olsun iyi eğlenceler bol foto beklıyoruz
    teşekkür ederim abi işte elimden geldiğince aydınlarıcı bilgiler hazırladım işi şansa bırakmaya gerek yok tek sorun lastiklerimiz gibi grünüyor şimdi benimkiler ve çoğumuzun kuru asvalt lastiği ne gibi atraksyonlar yapıp kar haline getirebiliriz yada karda frenleme nasıl olmalı bilgilendiren bir üyemiz varsa çok mutlu oluruz akşam soğuk havada karlı yerde benzin durumu vs nasıl olmalı

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    akşam yolculuğu yapmamaya calışın bır kere yol üzerınde acıl durum noktaları belırleyın tlf. sarzlarınız tam olsun düz asfalt lastiği ile işiniz zor bununla ilgılı stede calışmalar var bakın dıyeceğim ben tembellık yapıp lınk atamadım benzınlerınız fuul olsun zaten hız yapmayacaksınız ama fren mesafenız uzun olmalı bırde disk fren temızleyıcısı yanınızda bulunsun aklıma ilk gelenler ama daha farklı bır seyler bulursam yazarım bırde güzergahınızı bır incelemem lazım ok.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    walla güzergah haritası yukarda işte dedikleriniz gayet mantıklı motorsiklet için zincir varmıdır :S yada karda lastiğe birşey zürmemiz gerekirmi tutma olayı artsın die yha daha doğrusu en nemli olayımız lastik olayı gibi geliyor bana şimdi araştırıcam zaten kar lastiği

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla güzergah haritası yukarda işte dedikleriniz gayet mantıklı motorsiklet için zincir varmıdır :S yada karda lastiğe birşey zürmemiz gerekirmi tutma olayı artsın die yha daha doğrusu en nemli olayımız lastik olayı gibi geliyor bana şimdi araştırıcam zaten kar lastiği
    bu güzergah yolu tek şerıt orman yolumu yoksa otaban mısalı yolmu gercı eski gitmişliğim var o tıp yollar hep tek gdiş geliş orman içinden asfalt yollar ama kar kaplıysa cıdden lastık işinizi cözmelısınız

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    walla yo hakkında aşırı detaylı bi bilgim yok ama arkdaşa bi sorıyım

Motosikleti
    massey ferguson
    tek gidişi tek dönüş asfalt yol.arada çift serit asfalt orman arasında geceıo yaklasık 15 km kadar.kar olmuo ama ayaz oluo

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek gidişi tek dönüş asfalt yol.arada çift serit asfalt orman arasında geceıo yaklasık 15 km kadar.kar olmuo ama ayaz oluo
    tahmın ettiğim yol şekli öncelıkle aklımda iken gurup olarak zor hava ve yol şartlarında ve vereceğiniz molalarla ilave zorunlu molalarıda eklersek karanlık havaya kalmamak için cıkabılecek aksılıklerı düşünerek cıkış saatınızı erken saate alın faydası olacaktır ayaz olan yolda gölgeye kalan yerlere dıkkat edın buzlanma olabılır yolu temızde görsenız bır sonraki km reyı tahmın edebılmek için öncü sectiğiniz arkadaşınız tecrübeli olsun ve sızden cok daha ılerde seyretsın hemen arkasındaikici bır öncü olsun ve yolu onunla takıp edın en arkaya hepiniz dıkatınız yolda olacağından buyuk cc makıne bırakın arkanızdan o gelsın ve gurup mesafenızı acık ara yapın kusuruma bakmayın akıl vermiş gıbı olmuyayım sadece tavsıye kabul edın muhakkak sız daha ıyısını yapacaksınızdır.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    teşekkür ederiz toplu sürüş kurallarına uyuyoruz fakat hemen hemen nerdeyse hiç karda sürüş deneyimimiz olmadığı için ısparataya da kayak yapmaya gitceğimiz için yolda başımıza gelebilcek talihsiz olaylardan korunmaya çalışıyoruz bu arada rotamıza b akıp katılmak isteyen olursa bekleriz tabiki önceden haber vermek kaydıyla :D

Motosikleti
    massey ferguson
    ayıpsın abı.forumda örnek aldıgım kişilerden birisin.gezi fotolarının çoğuna baktım nerdeyse.anlaşılan en önde bn gidiyom.her hafta o yolu gıdıp gelıom yolu bilen ben varım.beyler takip edin :D

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    aga bende 2 tane kask içi telsiz var onların biri sende biri bende olcak yol boyu konuşa konuşa gideriz zate :D

Motosikleti
    massey ferguson
    bilion yanı hacı sürüşümü güvenin bana .Dkusadasından biliiyon iki kişi gitcene kendimi götürmeye razı olan biriyim:D

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıpsın abı.forumda örnek aldıgım kişilerden birisin.gezi fotolarının çoğuna baktım nerdeyse.anlaşılan en önde bn gidiyom.her hafta o yolu gıdıp gelıom yolu bilen ben varım.beyler takip edin :D
    teşekkür ederım kardeşim maksat sızlerden güzel haber ve fotolar alabılmek bu bızı mutlu eder ama özellıkle saatınızı erken sate alın bu önemli ben şimdi olabıldığınce kış şartları vardır durumunu kolluyorum zıhnımde cok kısa mesafe gezılerde bıle aksılık yada ufak kazalar olabılıyor yada arızalar onun için her zaman kötü şartları düşünmelıyız ama içimizide ferah tutmalyız emın olun guzel bır gezı olacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler