Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosikletleri Fark Edin Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Tüm motosiklet tutkunlarımız'la buluşmak üzere ..
    Sevgili Derkunt abimize ayrıca girişimlerinden dolayı sonsuz teşekkürler.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    ümit ediyorumki bu baslangıc olsun
    inşallah devamını da hep beraber yapalım. bizim insanımız verilen broşürü okumadan buruşturup cöpe atmaz okur dinler idrak eder neden bu insanlar bagırıyor dıye bı dusunur ve uygular.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derkunt Beye teşekkür ediyorum bu etkinliği buraya taşıdığı ve bizimle paylaştığı için.

"ANCAK ŞÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU Kİ BEN BU KONUYU 1 GÜN ÖNCE AÇTIM, AMA MAALESEF HENÜZ MOD LARIMIZ ONAYLAMA TENEZÜLÜNDE BULUNMADIĞI İÇİN AKTİF HALE GELMEDİ"

Önemli olan bunu benim yada başka birinin duyurmuş olması değil, önemli olan böyle bir etkinlikten hep birlikte haberdar olmuş olmamız, ama artık sitede görmeye başladığım şey kullanıcıların ayrımıdır. Neden açtığım konu onaylanmadı henüz dediğimde, hemen onaylamamız mümkün değil sürekli aktif olamadıkları için. Peki bu konu, benden sonra açılmış olmasına rağmen neden benim açtığım konu hiçe sayıldı?
    böyle birşey olduysa gerçekten üzülecek bir durum. yönetim nedne mesajınızı onaylamadı sordunuzmu? merak ettim şimdi vallahi.
    hayırlısı bakalım, ama dediğin gibi önemli olan bu etkinlikte beraber olmamız.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    ya ben goremedım goremedıysem kusura bakmayın ama bulusma yerlerı neresı olucak

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle birşey olduysa gerçekten üzülecek bir durum. yönetim nedne mesajınızı onaylamadı sordunuzmu? merak ettim şimdi vallahi.
    hayırlısı bakalım, ama dediğin gibi önemli olan bu etkinlikte beraber olmamız.
    Bende bilmiyorum ama umarım yanlış anlıyorumdur biri buna cevap yazar hatalıysam bana hata yaptığım yeri gösterir bende aynı hatayı tekrar yapmam. Bakalım verilecek bir cevap varsa verirler diye umuyorum.

Buarada "StoneOfDeath" öyle net bir buluşma saati yok kadıköy meydanında iskelede bildiri dağıtılacak sabahtan akşam üstüne kadar o arada gelip katılmak isteyenler bu zaman aralığında orada olacaklar.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

cihantemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN125
    inşallah oradayız
    cihARN 125 MOtorum Ve Benim Tek İsmimiz

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Güzel girişim, ancak müsadenizle bir eleştiride bulunmak istiyorum. Sonunda "bizi sevin!" diye bitmesi fikrimce itici gelecektir. Belirtmeden edemedim...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hocam sadece bu şiir dahi ulaştığı kişi sayısı fazla olduğu takdirde büyük bir etki bırakacaktır diye umuyorum, inşallah.Emeğinize sağlık.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    öncelikle böyle harika bir organizasyonu düşünen kişilere sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.
    bi aksilik olmadığı sürece orda olacağım
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

peyami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CBF150
    benim motosikletim yok yani henüz yok, daha yeni yeni içime siniyor motor sevgisi, çok güzel bir bilgilendirme hareketi, inşallah bende size yardıma geliceğim.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız bize ne zaman gidilip gidilmeyeceğini söyleyin de ona göre gelelim.
    misal bugün evden çıkarken yağmur tolere edilebilir değerde idi ama kadıköyde resmen sucuk oldum.

giderken beni de al. beraber takılalım.
    Herhalde len sana haber vermeden gidecek değilim herhalde
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel girişim, ancak müsadenizle bir eleştiride bulunmak istiyorum. Sonunda "bizi sevin!" diye bitmesi fikrimce itici gelecektir. Belirtmeden edemedim...
    Bana da itici gelen epey yönü var ama, bu anafikirde etkinlik etkinliktir mantığını güdüyorum..

Zamanında çok etkinlik tertip ettim/ettik ama sonuç FOSSS oldu..

Gene de imkanlarım ölçüsünde katılacağım..

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde len sana haber vermeden gidecek değilim herhalde

Bana da itici gelen epey yönü var ama, bu anafikirde etkinlik etkinliktir mantığını güdüyorum..

Zamanında çok etkinlik tertip ettim/ettik ama sonuç FOSSS oldu..

Gene de imkanlarım ölçüsünde katılacağım..
    Sevgili Dostlarım;

Bu etkinlik 10 kişiyi yada bin kişiyi MOTOSİKLETLERE duyarlı yaparsa ki yapacağına inandiğim için Hitabeden 10.000 adet bastırdım maddi olarak değerini yazmak istemiyorum ama bizler bunu gereken kişilere ulaştıra bilirsek bizim için bir şeyler fark edecektir.

Size bir şey anlatayım;
    İki arkadaş deniz kenarında yürüyorlarmış, deniz lodosnedeni ile binlerce deniz yıldızını kıyıya atmış. Arkadaşlar yürürken biri yazık bunlara demiş ve eğilip birini alıp denize atmış, eğilip almış bit diğerini alıp onuda denize atmış bu böyle bir kaç sefer devam edince arkadaşı bunlar binlerce hepsini atamıyacaksın denize demiş onun için ne fark eder yaptığın bu iş demiş.
    Arkadaşı eğilip bir deniz yıldızı daha alıp arkadaşinin gözüne tutarak "BAK ONUN İÇİN FARK ETTİ O YAŞIYACAK" demiş

Moralınızı bozmayın Bizim içinde fark edecek 2010 daha az motorcu ölecek kazalarda inşallah
    PIAGGIO X8 200 eksi 120 km/h
    Polemik Yok. Sende Kendi Açından Haklısın.

yalnlzkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı Derkunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostlarım;

Bu etkinlik 10 kişiyi yada bin kişiyi MOTOSİKLETLERE duyarlı yaparsa ki yapacağına inandiğim için Hitabeden 10.000 adet bastırdım maddi olarak değerini yazmak istemiyorum ama bizler bunu gereken kişilere ulaştıra bilirsek bizim için bir şeyler fark edecektir.

Size bir şey anlatayım;
    İki arkadaş deniz kenarında yürüyorlarmış, deniz lodosnedeni ile binlerce deniz yıldızını kıyıya atmış. Arkadaşlar yürürken biri yazık bunlara demiş ve eğilip birini alıp denize atmış, eğilip almış bit diğerini alıp onuda denize atmış bu böyle bir kaç sefer devam edince arkadaşı bunlar binlerce hepsini atamıyacaksın denize demiş onun için ne fark eder yaptığın bu iş demiş.
    Arkadaşı eğilip bir deniz yıldızı daha alıp arkadaşinin gözüne tutarak "BAK ONUN İÇİN FARK ETTİ O YAŞIYACAK" demiş

Moralınızı bozmayın Bizim içinde fark edecek 2010 daha az motorcu ölecek kazalarda inşallah
    Kardeşim bu güzel gayretinizde yanınızda olamasak bile yüreğimiz sizinle beraber Allah kolaylık versin

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Sevgili Dostlarım;

Size bir şey anlatayım;

Umarım her şey dediğiniz gibi olur...

Bu forumda daha önce de yazmıştım, benim bir fikrim var. Kulağa biraz tuhaf gelebilir ama son derece ciddiyim. İyi duyurulursa basın-yayında da çok yer tutacağından eminim.

Ticari araç sürücülerine yönelik bir kampanya olsa mesela. İsmi "yolcum olur musun" gibi bir şey olabilir. Ticarici arkadaşları alıp artçı olarak İstanbul trafiğinde bir saat gezdirelim. Nelerle karşılaştığımız görsünler. Meslektaşlarının bize nasıl davrandıklarını bir görsünler. On taksicinin/dolmuşçunun bile bizi anlamasını sağlasak inanın çok şey değişir. Zamanla onlar başkalarını etkileyebilir, belki zamanla zincirleme bir bilinçlenme olur.

(ya da ben çok iyimserim, gezip dolaştıklarıyla kalırlar)
    Ağır metal insanı...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bizim insanlar anlamaz ki..adam maganda güler geçer yada ''aha şunlara bak bide 4 tekerliler diyo sürüngenler der gibi'' diye yanlış analr hepten kıl olurlar.en iyi taktik yolda yakalayıp dövmek =) dayak cennetten çıkmadır =)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sevgili Dostlarım;

Size bir şey anlatayım;

Katılımı gerçekleştirmemin tek sebebi de tam olarak bu zaten..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Sevgili Dostlarım;

Size bir şey anlatayım;

Keske İnsanlar beyinlerini kullanmasini bilselerde sizin bu anlattiklarinizi o brosurlerde okudukdan sonra beyinlerine kazisalar...
    Yasalar boyle oldukca bu olumler coook devam eder...Ama sizi tebrik ediyorum...Elinize emeginize saglik....
    Yuregim sizlerle orda olacak...
    BEn gelemiyorum cunku bende kaza magduruyum artik....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    ellerinize sağlık Allah bu organizasyonda emeği geçen herkezden razı olsun inşaallah ses getirir ben yurtdışında olduğum için katılamıyorum inanın Türkiyede olsam hiç düşünmeden gelirdim ama yayalardan çok bunları şöförlere dağıtmak lazım inşaalah biraz olsun bilinçlenirler.

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerinize sağlık Allah bu organizasyonda emeği geçen herkezden razı olsun inşaallah ses getirir ben yurtdışında olduğum için katılamıyorum inanın Türkiyede olsam hiç düşünmeden gelirdim ama yayalardan çok bunları şöförlere dağıtmak lazım inşaalah biraz olsun bilinçlenirler.
    Sevgili Dostum sende sağol İstanbul veya yurt dışında olan katılamayan arkadaşlar internetten Internet Explorer ile http://www.radyomoto.com/ dan Etkinlik olduğu günlerde etkinliği naklen canlı yayından dinliye bilirler.
    PIAGGIO X8 200 eksi 120 km/h
    Polemik Yok. Sende Kendi Açından Haklısın.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    derkunt abı düşüncenden dolayı tebrik ediyorum,
    motosiklet uğruna bişiyler çabalayanları görmek güzel,
    devlete ait kapalı bır yer olsa aslında bu havada kahve kazanı ayarlanıp çay dağıtılsa hiçte fena olmazdı,

hem katılım daha fazla olurdu,
    havanın soğuk olmasından dolayı azda olsa ısınmak ve içini ısıtmak maksatlı daha fazla amaca ulaşılmış olurdu...

Bu Etkinlik Yazında Olursa Daha Fazla Katılım ve bilinçlendime olabilir...

Tekrar Tebrikler...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler