Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Motosikletleri Fark Edin Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    derkunt abi sizin ve diğer arkadaşların emeğine sağlık... son 10 dk oradaydım ama bayağı çalışmışım inş. haftaya daha uzun süre sizlerle birlikte olmayı istiyorum
    HAYATLA DALAŞMA :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Sultans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derkunt abi sizin ve diğer arkadaşların emeğine sağlık... son 10 dk oradaydım ama bayağı çalışmışım inş. haftaya daha uzun süre sizlerle birlikte olmayı istiyorum
    İnşallah Önümüzdeki hafta yani 2 - 3 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar günleri 12 den 17 ye kadar Hava yağmazsa ordayız. Kadıköy İskele Meydanı Haldun Taner Sahnesi önündeki Cam ağacının altındayız. Bu topikten duyrulacaktır. Topiki takip edin gelmek istiyenler.

Motosiklet.net e bu etkinliğe verdikleri destek için çok çok teşekkür ederiz. Sağolun dostlar iyiki varsınız.
    PIAGGIO X8 200 eksi 120 km/h
    Polemik Yok. Sende Kendi Açından Haklısın.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    2010 da görüşmek üzere derkunt abi
    HAYATLA DALAŞMA :)

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Sultans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 da görüşmek üzere derkunt abi
    HERKESE MUTLU YILLAR. Tüm motorcuların 2010 dada tekeri düz bassın.

Etkinlik için 4 haftalık müsade alındi. Hava şartları müsait olduğu "Yağış olmayan haftalarda" yapılacak. Hava müsait olursa 4 haftada bu etkinliği yapıcaz. HİTABEMİZİ DAĞITACĞIZ......

1. Etkinlik Haftamız 26 ve 27 Aralık 2009 Cumartesi ve Pazar Saat: 10:00 dan 18:00 Başarı ile TAMAMLANDI
    2. Etkinlik Haftamız 02 ve 03 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 12:00 dan 17:00 YAPILACAK
    3. Etkinlik Haftamız 09 ve 10 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 12:00 dan 17:00
    4. Etkinlik Haftamız 16 ve 17 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 12:00 dan 17:00

Bu Haftalardan hangisinde müsaitseniz yanımızda olun. Birlikten Güç Doğar. Birlik beraberliğimizi Gösterelim.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bugün gidilecek midir acaba?

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gidilecek midir acaba?
    Ben saat: 12:00 dan beri burdayım kimse yok çok ruzgar var o nedenle bende şimdi saat: 14:00 itibari ile eve dönüyorum.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı Derkunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben saat: 12:00 dan beri burdayım kimse yok çok ruzgar var o nedenle bende şimdi saat: 14:00 itibari ile eve dönüyorum.
    Motorum serviste olduğu için bu hafta üzülerek katılamıyorum. Servis geçici bir motor verdi ancak ruhsat vermediği için uzun bir yola çıkmak korkutuyor beni.
    İnşallah haftaya pazar günü katılacağım.

3. Etkinlik Haftamız 09 ve 10 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 12:00 dan 17:00
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Bu güm saat:12:00 dan 14:00 kadar iki saat Haldun Taner Sahnesinin önünde bekledim. Kimsecikler gelmedi havada açtı ama biraz rüzgar vardı cadırı tek başıma kuramıyacağım için bende iki saat bekledim tek bir allahın kulu gelmedi. Bende Saat 14:00 de eve gitmek için oradan ayrıldım. Tüm Motosikler Kullanıcısı Arkadaşların Bu "YOLLARDA ÖLMEK İSTEMİYORUZ MOTOSİKLETLERİ FARK EDİN" Etkinliğine gösterdiği ilgi ve alakaya Teşekkür ederim sağolun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 ----------

Bence ilkin Tüm Motosiklet kullanıcılarına "KENDİNİZİ FARK EDİN" Etkinliği yapılması lazım.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Derkunt abicim beni sakın yanlış anlama ama bu mevsimde bu etkinlik seçiminin de
    pek doğru olmadığı da aşikar hem bizim kitlemize ters bir mevsim olması hemde
    halkın bu soğukta orada durup ne oluyor diye bakma olasılığı bile çok zayıf iken;
    kanımca kimseye serzenişte bulunmamak lazım.Daha uygun bir mevsim de bu etkinlik
    olsa idi hem katılım en üst seviyede olur hemde istenen kitleye ulaşmış olurduk.
    Ben dün öğleden sonra oradan geçtim yoktunuz ama o hava da orada olmamanıza da şaşırmadım
    doğrusu bu öğleden sonra kadıköy de olucam bir bakarım size orda olursanız görüşürüz.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    üstad seni bilmem ama ben etkinliğin ciddi katılımlar ile devam etmesini beklemiyordum.

umarız bu hafta da orada olursun da iki lafın belini kırarız artık geçen sefer pek kalamadık.

hava tahminlerine göre yağmur görünmüyor ama soğuk ve kapalı bir gün olacak gibi.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad seni bilmem ama ben etkinliğin ciddi katılımlar ile devam etmesini beklemiyordum.

umarız bu hafta da orada olursun da iki lafın belini kırarız artık geçen sefer pek kalamadık.

hava tahminlerine göre yağmur görünmüyor ama soğuk ve kapalı bir gün olacak gibi.
    İnşallah öyle olur yarın yani 09.01.2010 Cumartesi Etkinliğimiz yapılacaktır. Katılımın eb üst düzeyde olması gerekmektedir, nedeni basına haber verildi ve geleceklerini teyit ettiler. "ANADOLU AJANSI, DOĞAN HABER AJANSI, İHLAS HABER AJANSI ve CIHAN HABER AJANSI" vasıtası ile tüm medyaya bilgi geçildi. Basın gelirde MOTORCU ARKADAŞLAR gelmezse çok ayıp olur.
    Yarın havada müsait katılın bu biz MOTOSİKLETÇİLER için bir etkinlik.
    Basın saat 14:30 da Kadıköy İskelesi Haldun Taner Sahnesi önünde olacak onun için geliş saatiniz önemli.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    benim vijdanım rahat
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Var
    Bugün akşamüstü bir uğradık..Bir kaç foto..

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Sevgili Arkadaşlarım;

Siz motorcu kardeşlerimiz bu etkinliğe gerektiği kadar önem göstemesenizde, Basının ilgi ve alakasını çekmeyi başardık. Bu etkinliğe destek veren 15 - 20 kişilik arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Dünkü etkinliğimiz Basında yerini buldu ve bu günkü Cumhuriyet Gazetesinde (10.01.2010 tarihli) nushasında Etkinliğimiz resimli olarak verildi.
    Link:

http://www.cumhuriyet.com.tr/?kn=7&hn=106652

Sevgili dostlarım etkinliğe katılamaya arkadaşlar bu haberi okuyup haber hakkında, haberin altında yorum yapın, habere oy verin en azından bu şekilde bir destek olun.

Motosikleti
    Var
    Sevgili Arkadaşlarım;

Siz motorcu kardeşlerimiz bu etkinliğe gerektiği kadar önem göstemesenizde, Basının ilgi ve alakasını çekmeyi başardık. Bu etkinliğe destek veren 15 - 20 kişilik arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Dünkü etkinliğimiz Basında yerini buldu ve bu günkü Cumhuriyet Gazetesinde (10.01.2010 tarihli) nushasında Etkinliğimiz resimli olarak verildi.
    Link:

http://www.cumhuriyet.com.tr/?kn=7&hn=106652

Sevgili dostlarım etkinliğe katılamaya arkadaşlar bu haberi okuyup haber hakkında, haberin altında yorum yapın, habere oy verin en azından bu şekilde bir destek olun.
    Oylamamı ve yorumumu yazdım..Diğer yorum ekleyen kişilere uygun cevapları vermeliyiz..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

üstad daha fazla kalıp basın açıklamasını bekleyemediğim için kusura bakma.
    işin aslını söylemek gerekirse insanları olduklarından dolayı eleştirmek pek meşrebimde yoktur fakat bu şekilde bir organizasyonun neden bu kadar sahipsiz kaldığını da anlamakta zorlanıyorum.
    orada 6-7 motor ve 8-10 kişi gördüm. isteyen katılır istemeyen katılmaz bunu yadırgamam. lakin okuduklarımla eylemler arasındaki farklılık insanların samimiyetlerine olan inancımı baltalıyor.

dün hava ve ortam çok güzeldi teşekkür ederim.
    biz yine gidenin ardından rahmet okumaya devam edelim.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Aşağıda yazanlar habere yapılan yorumlar

Motor kullanmak bir tutku olsa gerek,fakat trafikte motor kullanan arkadaşlara bakıyorum hepsi tutkularını bırakmışlar ecellerini arıyormuş gibi kullanıyorlar.Bence motor kullanan arkadaşlarımız kendilerini fark ettirmek yerine fark yaratmaları gerekmekte bunun için trafikte en sol şeridin ne emniyet şeridi nede motor yolu olmamasına rağmen bu yolları kullanmaktalar, birde dikkat ediyorum bir çok scoter tarzı motor kullanan arkadaşların ehliyetleri yok. (semih meşe)

Bu nasıl ters bir eylem. Hem suçlular, hem güçlüler. Trafiği ve kurallarını hiçe sayan, araç yokmuş gibi gidenler, olmazsa kaldırımdan giden,aniden aracın sağında solunda beliren, en olmaz aralıklardan aynalara çarparak, kapıları çizerek gidenler onlar.
    Aklınızı başınıza alın yahu! Önce şu motoru saygılı ve nizamı ile kullanmasını öğrenin. (H Karabastık)

hadi buyrun burdan yakın imajımız bu işte

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıda yazanlar habere yapılan yorumlar

Motor kullanmak bir tutku olsa gerek,fakat trafikte motor kullanan arkadaşlara bakıyorum hepsi tutkularını bırakmışlar ecellerini arıyormuş gibi kullanıyorlar.Bence motor kullanan arkadaşlarımız kendilerini fark ettirmek yerine fark yaratmaları gerekmekte bunun için trafikte en sol şeridin ne emniyet şeridi nede motor yolu olmamasına rağmen bu yolları kullanmaktalar, birde dikkat ediyorum bir çok scoter tarzı motor kullanan arkadaşların ehliyetleri yok. (semih meşe)

Bu nasıl ters bir eylem. Hem suçlular, hem güçlüler. Trafiği ve kurallarını hiçe sayan, araç yokmuş gibi gidenler, olmazsa kaldırımdan giden,aniden aracın sağında solunda beliren, en olmaz aralıklardan aynalara çarparak, kapıları çizerek gidenler onlar.
    Aklınızı başınıza alın yahu! Önce şu motoru saygılı ve nizamı ile kullanmasını öğrenin. (H Karabastık)

hadi buyrun burdan yakın imajımız bu işte
    Buradan serzenişte bulunmak bir işe yaramaz tabiki karşı fikirler olacak. Biz motorcular olarak yayında olan haberin altına biz motorcuların haklı olduğumuzu gösterecek olumlu mesaj yazarak konuyu güncel tutalım.

Buradan eleştiri değil haberin altına haklı davamızda haklılığımızı dile getirelim.
    İMAJIMIZ BU DİYE OTURMAYALIM AMAÇ BU İMAJI DEĞİŞTİRMEK. O yüzden Haberin altına İmajımızı gerçek yerine taşıyacak yorumlar yaparak varlığımızı gösterelim, Haydi HABERE YORUM YAPMAYA.

Son Hafta Etkinliği 16 - 17 Ocak 2010 Tarihinde Saat: 13:00 - 17:00 arasında olacak Son iki gün hatdi gelin bizlerle olun

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Buradan serzenişte bulunmak bir işe yaramaz tabiki karşı fikirler olacak. Biz motorcular olarak yayında olan haberin altına biz motorcuların haklı olduğumuzu gösterecek olumlu mesaj yazarak konuyu güncel tutalım.

Buradan eleştiri değil haberin altına haklı davamızda haklılığımızı dile getirelim.
    İMAJIMIZ BU DİYE OTURMAYALIM AMAÇ BU İMAJI DEĞİŞTİRMEK. O yüzden Haberin altına İmajımızı gerçek yerine taşıyacak yorumlar yaparak varlığımızı gösterelim, Haydi HABERE YORUM YAPMAYA.

Son Hafta Etkinliği 16 - 17 Ocak 2010 Tarihinde Saat: 13:00 - 17:00 arasında olacak Son iki gün hatdi gelin bizlerle olun
    haklısın abi. bu arada 16 ocakta gelemem ama 17 ocakta hava güzel olursa ve bir problem olmassa orda olacağım yer yine aynı dimi kadıköy meydanı?

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Son Etkinlik Haftamız :

Son Hafta Etkinliği 16 - 17 Ocak 2010 Tarihinde Saat: 13:00 - 17:00 arasında Kadıköy İskele Meydanı Haldun Taner Sahnesi Önünde olacak Son iki gün hatdi gelin bizlerle olun, Etkinlik çadırımızda sizleri bekliyor olucaz.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler