Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motosikletleri Fark Edin Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı yamaha46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu etkinliği düzenleyen bir motorsiklet klübümü yoksa derkunt bey in kişisel çabalarımı merak ettim sadece

kusura bakma derkunt abi sadece merak ve bilgi için
    Bu etkinliği ben yada bir başkası organize etmesi etkinliği değerini değiştirmez. Birileri akıl edip bu etkinliği müsadesini alarak yasal yollardan yapılmasını organize etmiş, bizler motosiklete gönül vermiş kişiler olarak bu etkinlikte üzerimize düşeni yapmamız gerek bence. Buda bu etkinliğe katılmaktan ibaret.

Arkadaşım bütün motosiklet klüp, kuruluş, orgazinasyon, topluluk vb. gruplar ile yapılan bir etkinlik. Ben veya bir klüp yada kruluşun tek başına bu orgazinasyonu sahiplenmesi, meselesi değil. Amaç motosiklet adına bir şeyler yapmak MOTOSİKLETLERİ FARK EDİLİR kılmak. Burada ki etkinlikte bir mesaj yazarak seninde bir çaban oldu mesela formda konu güncellendi ve bir kaç kişinin daha haberi oldu.

Bu nedenle cabası geçen herkese motosiklet camiası adına teşekkür ederim. Bu etkinlik tüm motosikler camiasının eseri ben sadece bu etkinlikte sizler gibi bir neferim. :ok:

Bu etkinliği ben yada sen yada şu klüpün yapması ne fark eder önemli olan MOTOSİKLET adına birşeylerin yapılması.

Etkinlik alanında KAFEMİZ e gelir en azından bir çay yada kahve içersiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:23 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın organizatörü vs. si değilim ama yazmadan da edemeyeceğim..

Daha iyi bir fikri olan, buyursun kendisi yapsın..Bunu yapan arkadaşlar kendi ceplerinden paralar vererek 10.000 adet bastırmışlar bu broşürleri..Siz olsanız yaparmıydınız?

İkincisi, bu bir eleştiri başlığı değil, organizasyon başlığı..Organizasyona katılırsınız ya da katılmazsınız..Hepsi bu..

İlgili konu başlığı sitede daha evvelden açılmış ve tartışmalar yapılmıştı..Onu kaçırdıysanız buraya eleştiri yazmanız biraz manasız kalıyor..
    İşte konuyu anlamış bir arkadaş. Etkinlik alanında bir çadırımız olacak yanımızda bize özel fiyattan çay, kahve verecekte bir Kafe bulunmakta. İstiyen gelsin o çadırda çayımızı içerken daha başka neler yapabiliriz tartışalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:28 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yağışlı havalar konusuna bir açıklık getirebilirmiyiz?
    O haftasonu etkinlik gerçekleştirilecek mi yoksa gerçekleştirilmeyecek mi nasıl anlayacağız?

Fikrimce orada organizasyona ön ayak olanlarından 1-2 kişi süreç boyunca her haftasonu dönüşümlü olarak orada bulunursa gelen motorculara bildiriyi hava ne olursa olsun verebilir, gelenler de 2-3 kişi dahi olsa dağıtımı yaparlardı diye düşünüyorum..

Şahsen gökler başıma inmedikçe ben yağmurlu havada da gelebilirim..
    Sevgili Osbourne;
    26 Aralıkta Etkinlik Çadırına geldiğinde bu konuyu görüşelim. Çok yerinde bir fikir. İşte arkadaşlar örnek davranış bu Etkinlik için müsade alınmış bu olay yolunu bulmuş, bu etkinliğe katkınız ne olur onu tartışalım. Eğer başka etkinlik fikirleriniz varsa onları Etkinlik çadırında dile getirin, tartışıp yapıla bilirliğini konuşalım.
    PIAGGIO X8 200 eksi 120 km/h
    Polemik Yok. Sende Kendi Açından Haklısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    @Derkunt

Tabiiki..
    Orada olmaya çalışacağım..Görüşür, konuşuruz..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben bu pazar kalktım ve gelıyordum hazırlığımı yaptım dukkana geldım bır kez daha acayım bılgısayarı konuyu kontrol edeyım dedim ve tarıh kısmını dıkkatli okuyunca gulumsedım ama hazırlığımız oğlumla gezi yapmamıza sebep oldu

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    ben bu haftadan başlıyo sanıp gittim bile , kimseleri göremeyince ayrıldım

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Düşünce çok güzel ve faydalı bir amaca hizmet ediyor, ama bildiriyi beğendiğimi söyleyemem. Agresif bir tutum var yazıda. Unutmayalım ki; anlayışa, şefkate, sevgiye en çok ihtiyacı olanlar saldırgan olanlardır. Bu nedenle; trafikte saldırgan tavırlar içinde gezen dört teker sürücülerine hitap ederken, motorlara da saygılı olmalarını salık vereceksek, bu, daha ılımlı, daha anlayışlı ve daha az suçlayıcı olmalı.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı Maturin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünce çok güzel ve faydalı bir amaca hizmet ediyor, ama bildiriyi beğendiğimi söyleyemem. Agresif bir tutum var yazıda. Unutmayalım ki; anlayışa, şefkate, sevgiye en çok ihtiyacı olanlar saldırgan olanlardır. Bu nedenle; trafikte saldırgan tavırlar içinde gezen dört teker sürücülerine hitap ederken, motorlara da saygılı olmalarını salık vereceksek, bu, daha ılımlı, daha anlayışlı ve daha az suçlayıcı olmalı.
    katılmakla birlikte bu konu broşür dagıtmakla tüm Türkiyeye msj verilmez. yazılı ve görsel basın buna destek olmalı. insanlar motosikleti çogunlukla görmedigi için degil ben bekleyecegime o beklesin anlayışı ile hareket etmekte. bu anlayış devam ettikçe hazırlanan bildiri çok yavan alır. dagıtılan bildiriyi birçok kişi okumadan yere atar.

meclise gidip birkaç vekil ile görüşerek daha yaptırımcı kararlar alınabilir. gerçi şu an gündemde açılım sacılım var herkes ayrı telden çalıyor ama yinede bu konuda bişeler yapılabilir. ilgili kurumlar kurum bazında daha etkin çalışmalar yapabilir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    .....................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 ----------

Alıntı Derkunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İşte konuyu anlamış bir arkadaş. Etkinlik alanında bir çadırımız olacak yanımızda bize özel fiyattan çay, kahve verecekte bir Kafe bulunmakta. İstiyen gelsin o çadırda çayımızı içerken daha başka neler yapabiliriz tartışalım.
    İltifatınız için teşekkürler...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Sevgili Dostlarım;

Bu etkinlik ve dağıtılacak bildiri için müsade alındi. Bunda bir değişiklik yapamayız. Bu etkinliği desteliyelim, etkinliğin hakkinda eleştirilerinizi etkinlik alanında ki etkinlik çadırımızda kayda geçirin ilk bahar aylarında mart sonu nisan başı gibi bu gibi bir etkinlik daha düşünüyoruz. Fikir ve önerilerinizi o etkinlikte değerlendiririz.

Şimdi bu etinlik için yapabileceğimiz, etkinliğe katılımın en üst düzeyde olmasıdır sanırım. İzinler alındi broşürler basıldı onlar üzerine konuşmakta fayda yok. Yaptığınız tenkitler bu form sayfasında kalacak ama etkinlik alanı olan Haldun Taner Sahesinin önündeki etkinlik cadırımıza öneri ve Fikirlerinizi yazacağınız bir defter bulacaksınız oraya yazın ilk bahardaki etkinlikte hayata geçirelim.

Sevgi ve Saygılarımla

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    derkunt abi orada olup elimizden geleni yapacağızinş. etkinlik fazlasıyla amacına ulaşır.
    HAYATLA DALAŞMA :)

Bende kendi internet sitemden duyuracağım bunu.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Etkinlik planlaması ve bildiri hazırlanması sürecine bizzat dahil olmadığım için fikir belirtmekte, tenkitlerimi sunmamda, sanırım kendi adıma bir sakınca yok

Etkinliği tabi ki destekliyorum ve Edirne'den gelebilirsem mutlaka katılacağım. Yukarıda sadece fikrimi belirttim. Etkinlik çadırına gelmediğim taktirde, görüşlerimi ciddiye almayacak mısınız yani? Canınız sağolsun.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ben gelemem.İnşallah hava soğuk olmaz da üşümezsiniz.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    şimdi yok
    allah izin verirse benım pazar gunu iznim var bu pazar yardıma gelebılırım
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    bende gelebilirim inşallah elimden geleni yapmak banada nasip olur
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Motosikleti
    Var
    Etkinlik planlaması ve bildiri hazırlanması sürecine bizzat dahil olmadığım için fikir belirtmekte, tenkitlerimi sunmamda, sanırım kendi adıma bir sakınca yok

Etkinliği tabi ki destekliyorum ve Edirne'den gelebilirsem mutlaka katılacağım. Yukarıda sadece fikrimi belirttim. Etkinlik çadırına gelmediğim taktirde, görüşlerimi ciddiye almayacak mısınız yani? Canınız sağolsun.
    Allah aşkına, Derkunt'un yazdıklarından bunu mu anladın yani?
    Bu akdar alınganlığa gerek yok yahu

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200

Sevgili kardeşim gelebilen dostlarla etkinlik çadırında daha başka neler yapabiliriz onu tartışırız demek istedim. Tabiki her motosikletçi kardeşimizin söz hakkı var ama bu etkinlik için herşey tamamlandı, sadece uygulama yapması kaldı.

Ama daha güzel fikirler illaki olabilir o fikirlerinizi dile getirebileceğiniz bir başlık açarız mesela. Alınganlık yapmayalım bu hepimizin etkinliği ben yada o finanse etmiş olsun fark etmez. Ama artık basılmış olan bildiriler hakkında yok şöyle yazılsaydı yok böyle yapılsaydı demek akıntıya kürek çekmek. Evet bizim aklımıza gelen ve yapabildiğimiz bu.

Dediğim gibi daha güzel ama yapılabilir bir fikriniz varsa bana yada RadyoMoto yöneticilerine iletin değerlendirelim. Mail Adresi: radomoto@gmail.com

Lütfen alıngan olmayın bizler birbirimize CAN BAĞI İLE BAĞLIYIZ yani can kardeşiyiz bizler motorcu olarak. Ben sen yok biz varız olayları öyle yorumlayın dostlarım.

Boyle bir etkinlk icin ugrasanları görmek cok guzel trafikte gercekten bazı sürücüler motorluları hiçe sayıyorlar ...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    güzel bir etkinlik olacak pazar günü oradayım hava güzel olursa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:17 ----------

buarada Derkunt iyi geceler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Derkunt hocam, alınganlık yaptığım yok yahu, ben takılmak için canınız sağolsun dedim Yoksa tabi ki etkinliği desteklediğimi ve düşüncenin ne kadar güzel olduğunu yukarıda belirttim zaten. Tamam, şu dakikadan sonra öneri getirmenin ne kadar doğru olduğu tartışılır, o konuda haklısınız. Ama zaten işler geri dönülmez bir noktayı geçtikten sonra bunun adı öneri değil eleştiri olur. Bu eleştiriler de önceki etkinliklerden çıkardığımız dersler ve sonraki etkinlikler için yapabileceğimiz, düzeltebileceğimiz şeylere yöneliktir. Bu çerçevede belirttim görüşlerimi. İsterim ki; her yönden örnek, görenlerin, dört teker üstündeki trafik canavarlarının bile "helal olsun, bu motorcular hakikatli adamlarmış" dedikleri bir organizasyona imza atalım hep beraber. Yanlış anlaşılma olmasın Biz birbirimize kızmayız, alınmayız

Motosikleti
    Var
    Cumartesi günü, ben sabahtan, eşimde akşam üstü olmak üzere 2 mevcut olarak bulunacağız son durum olarak..

Eşim: Motosikletime asla binmedi, sevmedi..Ancak gelecek..(Fikir vermesi açısından)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler