Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 29 Kasım 2009 Yalıköy Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı joker312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yıne donus saatını sorucam calısıyorum ogece bu arada aksam geldım o taraftan hava kararınca bıraz soğuk oluyo haberınız olsun
    dönüş saati 15:30 - 16:00 dan yukarı olmaz diye tahmin ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yav tek grup en ideali olur o yolda..Gideceğimiz yollar bomboş olacak çünkü..
    Öbür türlü koordine olması gereken 6 kişi olacak..Sorun olur o da..
    Sen kalabalık sürüşlerde bana güven aga

Tek grup tertemiz gider-geliriz..
    Sürüşe çıkmadan ben bir konuşma yapacağım zaten..
    Sürüş kurallarına uyulursa problem olmayacak

Yav bu arada ben gene bir Edirne yapmayı planlıyorum bu yakında...Cumartesi sabah çıkıp, Pazar akşam dönüşlü..Dehşet yeni yemek yerleri keşfettim oralarda..hehehe..Tatlı su motorcusu olmayan adam lazım bana dolayısıyla sana da haber vereceğim hee
    Eyvallah patron yalnız temde durmam ona göre yolu bulmuşken 260 görmem lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

Ozi işaretleri daha sadeleştirelim millet işaretleri anlamaya çalışırken kaza yapmasın.Birde bozuk yollar var ise önceden dörtlüleri yakarak milleti uyandırmak lazım.

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    herkez ne tür motorsıklet ıle katılacak acaba ekleyebılırmısınız

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Evde hasta yatıyorum, kendimi iyi hissedersem domus gribi mikloplarımla bende gelicem.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    yamaha mt03

;)

bende katılmayı çok isterdim ama o gün izmit e gidicem kuzenime söz verdim de. yolunuz açık olsun bol bol resim çekin ok ..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı joker312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yıne donus saatını sorucam calısıyorum ogece bu arada aksam geldım o taraftan hava kararınca bıraz soğuk oluyo haberınız olsun
    Soğuk konusunda kesnlikle haklısın..En kötü ihtimalle eve yaklaştığımızda hava kararmaya başlamış olur..

Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah patron yalnız temde durmam ona göre yolu bulmuşken 260 görmem lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

Ozi işaretleri daha sadeleştirelim millet işaretleri anlamaya çalışırken kaza yapmasın.Birde bozuk yollar var ise önceden dörtlüleri yakarak milleti uyandırmak lazım.
    Hacım TEM ile işimiz yok diyorum yav
    Rotaya bak hele..
    İşaretler için neden kaza olsun yav..
    Dörtlü flaşörü olmayanlar ne yapsın misal ben

Alıntı euro79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez ne tür motorsıklet ıle katılacak acaba ekleyebılırmısınız
    Neden ki?
    Mesaj yazanların profil bilgilerine bakabilirsin..

Motosikleti
    xvs650 DragStar 2006m
    Kısmetse eşimle beraber geliyoruz, tanışmış oluruz listeye eklermisiniz. Büyükçekmece veya çatalca civarında aranıza katılacağız. Saygılar

Soğuk konusunda kesnlikle haklısın..En kötü ihtimalle eve yaklaştığımızda hava kararmaya başlamış olur..

Neden ki?
    Mesaj yazanların profil bilgilerine bakabilirsin..
    Engin Selam bu rezervasyon konusunda mesaj attım ama gözden kaçtı sanırım siz yalıköyde fafatara daki işletmeciyi aradınızmı yer konusunda sonra sıkıntı yaşamayasınız

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar, meteorolojik güncelleme yapıyorum;

Yarın, Çatalca Bölge'sinde sağanak yağış geçişleri olacağı tahmin ediliyor..Ancak sıcaklıklar bir kaç derece artacak mış..

Dolayısıyla yağmurluklarınızı yanınıza almayı unutmayın..

Haritaya göre bölgede durum bu..

Günlerdir yağmur yağmayan bölgeye Pazar Günü yağmur yağacak ve ertesi gün de hava gene açık..
    Ufak bir şanssızlık..

Gezinin iptal edilme durumu yok..Bilginiz olsun..Sadece yağmurluk alın yanınıza

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Alıntı çakır usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse eşimle beraber geliyoruz, tanışmış oluruz listeye eklermisiniz. Büyükçekmece veya çatalca civarında aranıza katılacağız. Saygılar

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin Selam bu rezervasyon konusunda mesaj attım ama gözden kaçtı sanırım siz yalıköyde fafatara daki işletmeciyi aradınızmı yer konusunda sonra sıkıntı yaşamayasınız
    Selam..Az evvel Tuğushan'la konuştum abi..Şu sıralar mekanla telefonda görüşüyor olmalı..

----- Güncel Liste -----
    01. Tuğushan
    02. Capanord
    03. Osbourne ve kuyucadısı
    04. Anıl & tuğçe
    05. aytekin
    06. Zeytin (fatoş )
    07. Aylin
    08. Mesut (Dayım)
    09. NeQs
    10. Cihan ve eşi
    11. Recep Yeniçeri
    12. Semih ve eşi
    13. Ulaş
    14. Batuhan ve eşi
    15. Tombo
    16. boşnak47
    17. Koho ( Opsiyonludur yarın haber vericek )
    18. RunemagicK
    19. batubay
    20. Alperto
    21. polo34
    22. acemi60
    23. muratcan7
    24. stubborn
    25. aparat
    26. kempes
    27. sametrix
    28. Jagadam
    29. sedat_57 + Reşit19
    30. RaQuEtTe77 (İNŞALLAH)
    31. çakır usta ve eşi
    32. .....................?

Selam..Az evvel Tuğushan'la konuştum abi..Şu sıralar mekanla telefonda görüşüyor olmalı..

.?
    ok o zaman benim sıkıntım şu idi o yüzden uyardım ,dün gideceğiniz yerdeydim ailece, fafataranın sahibi Engin bey le sohbet ettim arkadaşlar program yaptı pazar günü gelecek dedim ,fakat kendisinin sizin geleceğinizden haberi olmadığını söyledi ,mekan uzak olması ,şehir dışında olması ve bayram olması nedeni ile hazırlıklı olmayabilir o kadar yolu gidipte süpriz yaşamamanızı istedim açıkçası ,

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Koho iptal.

Çok fazla sızlanan var yok ben gidebilirmiyim benim motor o yolu yaparmı diye bence sabah erkenden konuşup 2 grup veya 3 grup halinde gitmemiz daha kontrollü ve sağlıklı olacaktır.
    Daha önce de söyledim yol çok uzun ve sarsıcı korkutucu değil. Gelen motorların hepsi o yolu hayli hayli gider. Sıkı giyinin yeter, soğuk olacak.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bencede 2 grup olması cok iyi olur...büyük makinalar ayrı gider 250 cc ve alti ayri gider...2 grubada yolu bilen 2 grup lideri oldumu hiç sorun olmaz...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @Zeytin

Buluşma noktasından hareket etmeden önce grup olayını kararlaştırırız, en sağlıklısı öyle olur sanıyorum.

Bu arada meteoroloji düne kadar yarın için açık hava verirken, şimdi şaibeli tahminler var. Üzerine düşünmek gerekebilir.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Zeytin

Buluşma noktasından hareket etmeden önce grup olayını kararlaştırırız, en sağlıklısı öyle olur sanıyorum.

Bu arada meteoroloji düne kadar yarın için açık hava verirken, şimdi şaibeli tahminler var. Üzerine düşünmek gerekebilir.
    Aytekinim canım,
    Hafif yağmurda ıslanırız biraz nede güzel olur ne dersin:o) " tatlı su motorcuları " değilsek:D
    Sabah yol durumuna göre hareket ederiz... 30 motor gelicekse 3 grup yapmakta fayda var. Neyse sabaha görüşürüz...

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Arkadaşlar gideceğimiz yerin haberi vardı.Sadece kaç kişi olacağımız konusunda net bir durum olmamasından ötürü Kişi sayısını belirtmemiz gerekiyordu.

Engin bey ile görüşüldü..Herhangi bir problem yok Balıklar Yiyeceklre hazırlanıyor Bir problem yok beyler Bayanlar...

gruplaşma konusunda ana fikir,hasdal kışlasında bütün gruplar buluşacak ve tek grup halinde seyir edilecekti...Gideceğimiz güzergah hız yapılacak bir güzergah değildir.Ayrıca hava muhafeleti de hız yapmaya elverişli olmayacağından tek grup halinde ağır ağır gidilecek...Yağmur şiddetini arttırmayacak gibi görünüyor.ama Arttırırsa bir yerde durulup mola verilecektir....
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gideceğimiz yerin haberi vardı.Sadece kaç kişi olacağımız konusunda net bir durum olmamasından ötürü Kişi sayısını belirtmemiz gerekiyordu.

Engin bey ile görüşüldü..Herhangi bir problem yok Balıklar Yiyeceklre hazırlanıyor Bir problem yok beyler Bayanlar...

gruplaşma konusunda ana fikir,hasdal kışlasında bütün gruplar buluşacak ve tek grup halinde seyir edilecekti...Gideceğimiz güzergah hız yapılacak bir güzergah değildir.Ayrıca hava muhafeleti de hız yapmaya elverişli olmayacağından tek grup halinde ağır ağır gidilecek...Yağmur şiddetini arttırmayacak gibi görünüyor.ama Arttırırsa bir yerde durulup mola verilecektir....
    Teşekkür ederim Anılcım nerde kaldın bu cevap için. Sabah görüşürüz canım.

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    yaw internet yok kışlık ev deyiz kartalda o nedenle faal olamadım...Hemen fırsatını buldum yazıverım dedım
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw internet yok kışlık ev deyiz kartalda o nedenle faal olamadım...Hemen fırsatını buldum yazıverım dedım
    Anıl canım aitho ile konuş. Duruma göre hareket edelim.

Motosikleti
    istiorum ama param yok :( Babamın bile cygnusu var
    Gerçekten çok gelmek isterdim ama 2 ay önce ufak bir kaza geçirdim doktorlar bişey yok dediler 1 ay sonra aynı yer tekrarladı emar felan çekildim ön çapraz bağlarım kopmuş 2 hafta sonra ameliyat olucam bacağımın ustune basabiliyodum fakat dün akşam yine aynısı oldu ve şu anda sağ ayağımın ustune basamıyorum dizimdefelaket bir ağrı var ne motoru tutabilirim durduğumda nede arka koltukta bacaklarımı katlayabilirim :(:( ama çokda isterdim gelmeyi 4, leventteyim buluşma yeri burnumun dibi diyebilirim size iyi eğlenceler bu arada herkesin bayramı mubarek olsun
    BeNDe RaCiNG iSTiYoRuM aMa KiMSe eLiNi uZaTMıYo :pale::pale::pale:

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Alıntı zeytin1977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anıl canım aitho ile konuş. Duruma göre hareket edelim.
    konuştum zeytincim Biraz daha başlığı takip edin netlik kazanıcak zaten...Konuşmalar yapılıyor..
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler