Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[MT İzmir] 6 Kasım "Kitapları Teras'ta Toplayalım" Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooooo beni neden karıştırıyonuz yahu ne cd si ne bebeği Birbirinize ne verirseniz verin ben karışmıyom
    Sen verdin ya lam Cd leri........

Neyse.... Modum gelmeden sıvışalım...Geyiğe döndürmeyelim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    U lar uzamadığı sürece sorun yok

Bardak çekmeyi unutmadım,kalp krizi geçirme riski olanlar okuyarak bile kalp krizi geçirebilir heyecandan diye yazmadım Aramızda yaşlılar var Hesaplar kime kalacak..Aazzz Sonraaa..
    Bu arada bu oyuna en çok bayan arkadaşlarlarıyla katılanları seviyorum,düşürme olasılıkları ikiye katlanıyor Tarık yıllarca ybr ye bindi de bir sene bardak oyunu oynamayınca fz6 almıştı

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    U lar uzamadığı sürece sorun yok

Bardak çekmeyi unutmadım,kalp krizi geçirme riski olanlar okuyarak bile kalp krizi geçirebilir heyecandan diye yazmadım Aramızda yaşlılar var Hesaplar kime kalacak..Aazzz Sonraaa..
    Bu arada bu oyuna en çok bayan arkadaşlarlarıyla katılanları seviyorum,düşürme olasılıkları ikiye katlanıyor Tarık yıllarca ybr ye bindi de bir sene bardak oyunu oynamayınca fz6 almıştı
    Adamı bir kere oynatamadık ya..... Oynamadı abi... Ama fazeri aldı sonunda.... Sattım falan diyor ama ?.... Kesin v-max a gidiyor...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamı bir kere oynatamadık ya..... Oynamadı abi... Ama fazeri aldı sonunda.... Sattım falan diyor ama ?.... Kesin v-max a gidiyor...
    çoktan sattı. bakınıyor ama daha yeni motor bulamadı. ybr yi hala cilalamıyor mu deliriyorum. adamın ybr si ayna gibi mübarek. maşallah diyelim de allah kaza vermesin nazarımız değmesin.

cuma ben gelemiyorum kesinleşti.

Bu gün hava çok güzel,umarım yarın da öyle olur..

Kitap konusunu unutmayalım arkadaşlar,pazartesi en geç kitapları kargolamış olacağız.Daha sonra tekrar görüşme fırsatımız olmayabilir..Getirmek isteyenler getirirse iyi olur..Ya da motosikletle getiremeyenler pazartesiye kadar bana ulaştırırsa yine iş görür..

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün hava çok güzel,umarım yarın da öyle olur..

Kitap konusunu unutmayalım arkadaşlar,pazartesi en geç kitapları kargolamış olacağız.Daha sonra tekrar görüşme fırsatımız olmayabilir..Getirmek isteyenler getirirse iyi olur..Ya da motosikletle getiremeyenler pazartesiye kadar bana ulaştırırsa yine iş görür..
    Daha sonra tekrar görüşme fırsatımız olmayabilir.

bunu anlamadım ama yarın anlayacağım ( yada kamu oyuna açılımının yapılmasını diliyorum )
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    ninja 250 '11
    yarın teras a gelmeden önce buz motora(daha önce hiç gitmedim manavkuyu iş bankasının karşısındaymış) gideceğim lastik bakmak için ama pek te anlamam kalitelisinde fiyatından v.s eğer yarın buluşmadan önce işi olmayan ve bana yardım için gelebilecek olan varsa eğer çok mutlu olurum

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın teras a gelmeden önce buz motora(daha önce hiç gitmedim manavkuyu iş bankasının karşısındaymış) gideceğim lastik bakmak için ama pek te anlamam kalitelisinde fiyatından v.s eğer yarın buluşmadan önce işi olmayan ve bana yardım için gelebilecek olan varsa eğer çok mutlu olurum
    Yerini tarif edebilirim biraz kolay bulman için Bende ordan aldım lastiğimi. Gayet memnun kalacaksın ilgi,alaka ve esnaflığından iş yeri sahibinin

Şİmdi sen nerden gitceksin oraya bilmiyorum ama Adliye tarafından tarif edeyim sana genel bilinen bir yer olduğu için

Adliyenin ordan Bayraklı- Smyrna Meydanı tarafına doğru devam et. Manavkuyu kavşağına geldiğinde dön Manavkuyu istikametine. Fakat orda dönerken kestirme yol var yani virajı içten al Ordan gir çünkü ordaki apartmanların altında olduğu için dükkan cep dediğimiz iç kısımdaki yolda kalıyor Kavşaktan döndüğünde 50 mt ilerde sağda zaten görürsün

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Buz motor istmbulda deilmyd ya izmirededemi var hmde. bornovada
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buz motor istmbulda deilmyd ya izmirededemi var hmde. bornovada
    aynen kardeş izmirdede var..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın ben öğlen gibi buz motorda olacağım. en geç 13 gibi kaçarım diye düşünüyorum. gidersen Necdet abiye Murat hocanın (benim) selamımı söyle

lastik kalitesine gelince Michelin satar. üzerine konuşmaya pek gerek yok. dikkat edeceğin tek konu 2009 üretimi olması ki zaten Necdet abi de eski lastik pek bulunmaz. bende bir ay önce benim er-5 e michelin taktım. pilot active serisi gayet memnunum.

Yerine gelince dediğin gibi Manavkuyu işbankasının tam karşısında. önce işbankasını görürsün sonra yanında çilek mobilyayı. Yolun tam karşı tarafında ise BUZ motor vardır. Zaten kapının önünde tüm heybeti ve temizliği ile parlayan siyah chopperı ve transalpi görürsün

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha sonra tekrar görüşme fırsatımız olmayabilir.

bunu anlamadım ama yarın anlayacağım ( yada kamu oyuna açılımının yapılmasını diliyorum )
    Pazartesiye kadar kitapları toplama amaçlı bir daha görüşemeyebiliriz diye düzelteyim
    Yarış olayına gidicez gerçi ama kitapları yanımızda götür getir yapamayız doğal olarak.O yüzden bugün getirebilen getirsin manasında demiştim.Genel anlamda bir daha görüşücez tabi ki,benden kurtuluş yok

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Tuncer abi, yeni haberim oldu toplantıdan sınavlardan falan bakamadım.Benim eski senelerden kalma ders kitaplarım var onları sana pazartesiye kadar bir şekilde haberleşelimde ulaştırayım.

Motosikleti
    Er 5
    şansa bak gelemiyorum tükkan bana kaldı

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Akşam görüşürüz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Kusura bkmayın arkadaşlar işteki bir aksaklıktan dolayı gelemedim henüz eve girdim ve yorgunluktan geberiyorum tekrardan özür diliyorum...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    güzel bir gece geçirdik, şimdilik toplanan kitaplar tuncer kardeşimde bekleyecek, bir hafta daha toplanması için gerekli çalışmalar yapıldı sayın MOD um gerekli açıklamayı yapacaktır. elinde kitap bulunan arkadaşlar bu hafta içinde ulaştırabilir

geceye gelince; kelimenin tam anlamıyla özlediğimiz harika bir ortamda süper ötesi bir eğlence oldu. resimler mevcut yakında paylaşıma açılır ve gelmeyenler gelemeyenler, ne neler nelerneler daha neler kaçırdığını anlayacaktır
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çok güzel eğlenceli ve kas yapıcı bir geceydi..... Herkese teşekkürler..

Motosikleti
    Er 5
    valla tam gırgır şamata oldu

Güzel bir akşamdı,herkese teşekkürler
    Gece biraz kolum ağrımış olsa da buna değerdi..
    Pek fotoğraf çekmedik,ama çekilen bi kaç taneyi atayım..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler