Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

25/10/2009 Malkara Gezisine Var Mısınız??

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı _cns_monero_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuanda crossum var

gsr600 var onu kullanmam yasak

yakındada bıcırım olcak yani seninkinden
    İnşallah Alırsın Gezi Resimlerini Atıcakmısın biraz heyecanlanalım Bu arada Günaydın Güzel Dünyanın Heyecanlı Senaristlerii.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidin oturun evinizde kardeşim ne o her hafta gezi , gez gez nereye kadar
    kıskançççç

Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senin twister 250 in yokmuydu cansu,yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa,bıcır deeeeel cıbır cıbır
    yok ya twister arkadşındı

bıcır bi kere o herkesten farklı benim aşkım bıcırım diyorum ona her gece rüyama giriyo zaten

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Alırsın Gezi Resimlerini Atıcakmısın biraz heyecanlanalım Bu arada Günaydın Güzel Dünyanın Heyecanlı Senaristlerii.
    koycaz tabiki geziyi yapalım bi sanada günaydın
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    kıskançççç

yok ya twister arkadşındı

bıcır bi kere o herkesten farklı benim aşkım bıcırım diyorum ona her gece rüyama giriyo zaten

koycaz tabiki geziyi yapalım bi sanada günaydın
    Rüyana giriyo He Walla bak Ben Ona 3 gün önce Kavuştum tattırdığı Duygular Arasında Seni Ateşlemek gibi olmasın Ama rüyalarına girmicek bir motor değil Bunu Bizzat yaşıyan birisi olarak söylüyorum Kim nederse desin yok bisiklet gibi vs.vs gören 1 daha dönüp bakıyor türkiye şartları için ideal . hem hız hem görünüş manevra benzin sarfiyatı servis ağı vs.vs Dün akşam asker uğurlamaya gittim baktım öndeki asker aracı 120-130 bende kaptırdım ibreye bi baktım yol hafif eğimli 135 Cian Dedim yavaşş Eski motorunun Hemen hemen 2 katı hızla gidiosun Ama bi yandanda Altımdaki 2 tekerli Sevgilim dioki Yol booşsa fizana giderim silkmeden titretmeden inciltmeden.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    eeee kimler gidiyor bir toplanma alanı olacak mı? Yeni egzostumu uzun yolda denemek isterim

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeee kimler gidiyor bir toplanma alanı olacak mı? Yeni egzostumu uzun yolda denemek isterim
    Listeye adlarımızı Yazmaya başalsakmı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Cumartesi gecesi arkadaşlarımla yapacağım atraksiyona göre geleceğim ama gelme şansım şu an için %95

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    nx4 falcon'um oldu eğer pazara kadar elime geçerse sabah 7 gibi istanbuldan gelicem kahvaltımı yapıp geri-istanbul-zincirlikuyuya gelicem..Maksat km olsun.
    Arkadaşlar baltalimanı,istanbul-malkara,lüleburgaz arası Tam 209 km.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nx4 falcon'um oldu eğer pazara kadar elime geçerse sabah 7 gibi istanbuldan gelicem kahvaltımı yapıp geri-istanbul-zincirlikuyuya gelicem..Maksat km olsun.
    Arkadaşlar baltalimanı,istanbul-malkara,lüleburgaz arası Tam 209 km.
    kanki malkara ile ne işin var yahu ? Siz İStanbuldan Sİlivri Kınalı Marmara ereğlisi TEkirdağ Malkara Güzergahından geleceksiniz..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Işte bunu sevdim,silivriden murat abiyi de bekliyoruz onu arıcam ben gelirse ben mehmetle beraber silivriye giderim ordan geliriz biz inşallah hava güzel olur inşallah güzel olur inşallah güzel olur
    Arkadaşlar bu pazar kitap kampanyasıana destek amaçlı araçla zincirlikuda bp deyim, üzgünüm.
    Kitapları taşımak için araç lazımmış.

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Menü : Sabah çorbası, tavuk sis, kasarli kofte, normal kofte, salata,pilav, yogurt, mesrubat : 15 TL
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

Motosikleti
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanki malkara ile ne işin var yahu ? Siz İStanbuldan Sİlivri Kınalı Marmara ereğlisi TEkirdağ Malkara Güzergahından geleceksiniz..
    Toplanıp gideceğimiz hakkında bilgim yoktu dostum..İstanbulda ki kitap yardımın da büyük vazifem var..Günlerdir onun için uğraşıyorum..
    Saat ayarlaması yapamayabilirim.Ve doğal olarak gelemeyebilirimde.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu pazar kitap kampanyasıana destek amaçlı araçla zincirlikuda bp deyim, üzgünüm.
    Kitapları taşımak için araç lazımmış.
    abi mustafa ben,eğer gidemezsem senin yanına gelirim canım abicim,sizin kampanyanız da güzel bu arada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:07 PM ----------

menü : Sabah çorbası, tavuk sis, kasarli kofte, normal kofte, salata, yogurt, mesrubat : 15 tl
    aslında menü de güzelmiş beeee,ağzım sulandı valla,yarın belli olacak bizim iş,bakacaz durumlara göre gelmeye çalışıcam.olmazsa doooooğru murat abimin yanına kitap kampanyasına

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    abi mustafa ben,eğer gidemezsem senin yanına gelirim canım abicim,sizin kampanyanız da güzel bu arada
    satış hee iyi bakalım

murat abicim etkkinliğiniz güzelmiş bilseydim yapmazdım bu geziyi

Motosikleti
    satış hee iyi bakalım

murat abicim etkkinliğiniz güzelmiş bilseydim yapmazdım bu geziyi
    çok çakıştı ikisi yaa..Keşke önceden açsaydın konuyu (:

Motosikleti
    satış hee iyi bakalım

Murat abicim etkkinliğiniz güzelmiş bilseydim yapmazdım bu geziyi
    valla satış değil yaaaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 PM ----------

Eğer satış olsaydı sergen gezisine gelmezdim taaaa istanbuldan 400 km cik

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Musty Sen gelmezsen Ben Nasıl bulucam Len Yolları Biri Alsın Beni.

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ya arkadaşlar satış değil bu güzel şeyler bunlar, bende arkadaşlara destek olmak amaçlı aracımla gidicem hem eşimide alıcam görsün bakalım motorcu arkadaşlarımı ona göre izin alması da daha kolay olur da ilerilerde ,,

Motosikleti
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musty Sen gelmezsen Ben Nasıl bulucam Len Yolları Biri Alsın Beni.
    MERAK ETME MOTORUN YOLU BİLİR,SERGEN E GİDİŞ GÜZERGAHINI GOOGLE EARTH PROGRAMINDAN EZBERLEMİŞTİM MURAT ABİ BİLİR ,Bİ DE TABELALAR SAĞOLSUN

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    MERAK ETME MOTORUN YOLU BİLİR,SERGEN E GİDİŞ GÜZERGAHINI GOOGLE EARTH PROGRAMINDAN EZBERLEMİŞTİM MURAT ABİ BİLİR ,Bİ DE TABELALAR SAĞOLSUN
    Yolları güzel bir şekildegoogle earth tan gçsterinde ona göre aklımızda ? kalmasın

Motosikleti
    artık orası sana kalmış,indirecen programı çalışacan üzerinde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:51 PM ----------

ben silivriye gidene kadar bütün üst geçitleri.ana kavşak ve ayrım yollarını teeek teeeek saymıştım valla,sonuç;sanki her hafta gidiyomuş gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 PM ----------

tabiki de e5 değil,avrupa otoyolundan yani mahmutbey gişeler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler