Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mt İstanbul] 18 Eylül İftar ve Bayramlaşma Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu akşamki iftar partisinde buluşacak olan herkese afiyet olsun
    Allah oruçlarınızı kabul etsin
    benim yerimede yiyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yerimede yiyin
    Üstad,gözümüz seni aramayacak desek yalan olur.Ama mazeretin var biliyorum.Bir dahaki sefere
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    benim yerimede yiyin
    Senin börek çöreklerini ben yicem Abim Keşke gelebilseydin Artık sizide tanıdım Orda düşünücem kim yok diye Aklıma geliceniz inş Birdahaki Sefere.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aygün abla 1 dlim böreği 5 dilime bölki yetmicek
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin.kibrit kutusu kadar kessen gene yetmez.En az 5 tepsi yapman lazım
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Canım Akşama Kesin 60 motor oluruz Hadi herkez Artçı almasa 100 net İnsan olucak diye düşünüyorum :D senin bi 100 tane yapman lazım bi tanesi 5 gram gelse 5x100 eşittir 5 kilo demek Şimdiden başla yetiştirebilirsin :D
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aygüllllllllll desem yetermi canım
    umarım yeter pek emin degilim

neyse oyalamayın beni

orada görüşürüz sayı çoksa börekleri çıkarmam eve geri getiririm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

benim yerimede yiyin
    amin abicim saolsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım yeter pek emin degilim

neyse oyalamayın beni

orada görüşürüz sayı çoksa börekleri çıkarmam eve geri getiririm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

amin abicim saolsın
    len aygül ben kek istiyorum bak yoksa bebeğini alır tur atarım valla bu sefer son sahibi olur kalırsın

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    börek börek börek börek börek börek

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Arkadaşlar ben halaaa çalışıyom ve en az 1 saat daha buradayım yoksamki gelecektim börekler sarmalar havada uçuyor gemeyi çok isterdim ama yinede bir sürpriz olurda çıkarsam geirim hepsini yemeyin

ARKADAŞLAR YOLDA BİR AKSİLİK ÇIKTI OFİSİME GERİ DÖNDÜM TÜM ARKADAŞLARAIN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIK VE MUTLULUKLAR TEMENNİ EDERİM.SAYGILARIMLA.

Motosikleti
    nexus 250i
    Hayinler, benim istanbuldan uzaklaşmamı beklediniz di mi Aygülün böreklerini yalnız yiyebilmek için bogazınızda kalır inşalah ::angry2::

Olur şey degil millet benim yerimde olmak için can atar Bodrumdayım deniz, güneş, halikarnas, koylarda gezintiler vesayre her şey çok güzel ama genede bu akşam ben yanınızda olmayı isterdim arkadaşlar

şeytan tüyü var bu tükyancıların özletiyorlar kendilerini
    Her söylenene verilecek cevabım varda önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye.

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    ben halaaaaa işteyim Allah kabul etsin doostlar hepsini yiyebilirsiniz.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alper le buluştuk yola çıktık ama 10 dk. sonra eşim aradı..banyoyu su basmış..yoldan döndüm lo

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    Alıntı peoples adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayinler, benim istanbuldan uzaklaşmamı beklediniz di mi Aygülün böreklerini yalnız yiyebilmek için bogazınızda kalır inşalah ::angry2::

Olur şey degil millet benim yerimde olmak için can atar Bodrumdayım deniz, güneş, halikarnas, koylarda gezintiler vesayre her şey çok güzel ama genede bu akşam ben yanınızda olmayı isterdim arkadaşlar

şeytan tüyü var bu tükyancıların özletiyorlar kendilerini
    boşver sen bu serseriler bende gelemeyim die taaa uzaga alkmışlar serseri canım bunlar
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben 22.00 de oradaydım kimsecikler yoktu sahura gelmiştim ta karşıdan

bir taksiciyle az kalsın kapışıyordum, caddebostana sahilden gelirken sağ şeritte giderken şerefsiz sellektörlerle taciz etti beni, yavaş da gitmiyordum, orta parmak yaptım solladı önüme kırdı bende uzunları yakıp kıçında yol boyunca gittim, aynısını köprü üzerinde yoğun trafikte başka bir taksi yapmıştı, motosikletin plakalı bir araç olduğunun farkında değil öküzler galiba, gururlarına yediremiyorlar motorun arkasından sürmeyi ...

ayrıca caddede yarışan yaratıklardan biri aracıyla ayağımın çok yanından geçti, ona da gerekli gazelleri okudum, makas atıyorlardı yüksek süratle, ne olduğunu anlayamadım, bana çarpsaydı ne olurdu diye düşündüm, şerefsiz kaçar giderdi kesin ...

türk milleti neden böyle? ingiltereden 2 hafta önce geldim, orada yaya geçidine yaklaşanlara arabalar durup yol veriyor, hepsi aniden duruyor, korna sesi sellektör vs yok, ayrıca her yer aşırı temiz, ben iş yerime geldim dedim ki biz çöplükte yaşıyoruz, dışarısı da orman, sirk ne derseniz diyin ...medeniyet bambaşka birşey, itirazı olan varsa gitsin gözleriyle görsün ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 AM ----------

herkes aşırı nazik, saygılı, resmen yapay bir cennet yaratmışlar kendi sınırları içinde, o çarkın dönmesi için ırakta afganistanda katliamlar yapıyorlar orası ayrı konu ama o sınırların içine kendini atmış bir sürü hintli, ıraklı, pakistanlı gördüm, iltica edenlere devlet 1000 tl aylık para + ücretsiz ev veriyormuş, bizim türklerde kebapçılarda kaçak çalışarak paraları indrigandi yapıyorlarmış, ayrıca 2. el arabalar çok ucuz, onları perte çıkartıp sigorta şirketini dolandırmak da çok modaymış yurdum insanı işte her yerde kendini belli ediyor, üç kağıtçı olarak biliniyorlar, güvenilmiyor onlara, bir türk lokantasında 20 tl bahşiş vermek zorunda kaldık, yüzde bilmem kaç bahşiş alıyormuş, yazmış güya menüye, o kadar türküz dedik konuştuk adam aldı o parayı acımadı ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 AM ----------

2 gün öncede minbüsçülerle kavga ediyordum, arabadan inip iki kişi saldırdı bana, ikisinin de canına okuyacaktım ama allahtan araya bir sürü kişi girdi, aptalca bir olay olmadı, zor yani adaptasyon yurdum insanına, oruç tutuyor herkes ama bunlar kendini kaybediyor barut gibiler, hem yolu kapatıyorlar, yanyana şeritler arası sohbet edip adamın beynine kanın sıçramasına neden oluyorlar , neyse alışıcaz işte ...

Ne iftardı beee...

Yemekleri yapanın eline sağlık...

Herkese teşekkürler

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Çok güzel bir buluşmaydı,emeği gecen ve gelen tüm arkadaslara tesekkürler..

CANER kardeşim fotoları bekliyoruz

Polo34...Selim abi elden ne gelir ki bugün iftara giderken bizide sıkıştırdılar.Eğitim şart diyecez(!) ama en basiti zaten bu adamlar trafiğe çıkmak için bir eğitimden geçiyor değil mi? ( Haydi gülün millet bende gülüyorum çünkü )

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ingilterede direksiyon sınavında direksiyonu tek elle tutmak, kolunu cam kenarına koymak gibi hareketler sınavdan kalmanıza neden oluyor, bana bu olayı leventteki vespa academy deki motor hocası anlatmıştı ve kendisinin bu sebeplerden orada ehliyet alamadığını söylemişti ... burada motor hocası ehliyet kursunda, dikkat

karşımda yaşar nuri yardırıyor gene nato kafalara, eğitimsiz cahillere, gaza getirdi beni demin aslında alışıcaz işte eskiden olduğu gibi ...

neyse sende iznike gelsene sayıyı artıralım dikkat çeksin bir araç bulunur illa ki ardçı olacağın ...yazalım mı seni de?

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ingilterede direksiyon sınavında direksiyonu tek elle tutmak, kolunu cam kenarına koymak gibi hareketler sınavdan kalmanıza neden oluyor, bana bu olayı leventteki vespa academy deki motor hocası anlatmıştı ve kendisinin bu sebeplerden orada ehliyet alamadığını söylemişti ... burada motor hocası ehliyet kursunda, dikkat

karşımda yaşar nuri yardırıyor gene nato kafalara, eğitimsiz cahillere, gaza getirdi beni demin aslında alışıcaz işte eskiden olduğu gibi ...

neyse sende iznike gelsene sayıyı artıralım dikkat çeksin bir araç bulunur illa ki ardçı olacağın ...yazalım mı seni de?
    Hocam bayramın 1.günü günü anne tarafına ziyarete gitmem gerekiyor.
    2.günde nişanımız var.
    3.Günü bir şey yapmıyorum ama...

ASKON Sinan abiyle de konuştuk bugün bu konuyu o zaman yaparsak bişiler mutlaka seni biri artçı alır gelirsin dedi

yarın bayramın ilk iki günü sakat benim için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:31 AM ----------

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper le buluştuk yola çıktık ama 10 dk. sonra eşim aradı..banyoyu su basmış..yoldan döndüm lo

Çok geçmiş olsun abi
    Alper abi demişti neden gelemediğini; göremedik seni yeni kızınla (motorla) hala

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    salı günü gidicez, bekleriz ...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salı günü gidicez, bekleriz ...
    Hocam nasılsa gidemeyeceğim diye topice bakmamıştım o zaman Serhat'a söyleyeyim bir.Yarın görüşecez en yakın zamanda cevap veririm size

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler