Merhaba Arkadaşlar...

İsmim Armağan Aykın,36 yaşındayım. Özel bir şirkette çalışmaktayım : 3 ay önce Kanuni Seyhan 250 , ilk Motosikletimi aldım.Genel olarak makineden memnunum.İlk etapta biraz para yedi (akü-konjektör & V:S.)
Performansı bence iyi.130-140 ları,hafif rampada da 156 KM hızı gördüm.Amacım hız yapmak değil tabi.3 kuruşa 5 köfte alınamayacağını da , iyi biliyoruım!

Temmuz ayının 16.Perşembe gecesi , sabaha karşı Saaat : 03 - 04 gibi , tek başıma (Çadırımı da yükleyip) bir ihtimal , bayan arkadaşım da eşlik edebilir.Çanakkale-Gelibolu'ya doğru yola çıkacağım.Oradan Gökçeada'ya geçip bir gün çadırda konaklama & bol bol Deniz-Fotoğraf çalışmaları yaptıktan sonra,Assos-Ezine-Ayvacık-Edremit-Burhaniye-Ayvalık-Dikili & İzmir'e kadar gitmeyi Planlıyorum.Yolda kalmaz isem , keyifli olacağına inanıyorum.

Ee tabi , bu arada arkadaşlarım dalga geçiyor:sen Tekirdağ'ı geç 200 Tl Sponsorluk bedeli benden , diğer bir arkadaşımda , Ezineyi geç 200 Tl de benden gibi ,teklifler sunuyorlar.

Varmı Motosikletiyle İstanbul'dan & ya çevre şehirlerden katılmak isteyen arkadaşlar?

Selamlarımla...