Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[TEKİRDAĞ MT]7 Haziran Pazar Hıdrellez Şenlikleri Muratlı Buluşması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x

İşte Yepyeni Bir ORganizasyonla Yeniden KArşınızdayız; Trakyalılar Olarak Sezonu Bu GEzi İle Açıyoruz.. 31.si Düzenlenen Hıdrellez Şenliklerinde TEkirdağımızın Güzel İlçesi Muratlıda toplanıyoruz...

Saat 13.00 Te Muratlıda Tekirdağ üzerinden GElirseniz; Girişindeki Shell Benzinliği Karsısında, Aynı Şekilde KArıştıran Yönünden GElirseniz İLçe Çıkışında Kalıyor.. CAdde BÜfe Önünde Toparlanıyoruz..

13.45 te Buradan HAreket Ederek Grup Sürüşü EŞliğinde İlçemizi Dolaşıyoruz ve İnanlı ÇEşmesindeki Halk Piknik ALanına Gidiyoruz. Oraya Motorlarımızı ÇEkiyoruz ve Dolaşıyoruz.. ARdından Yeniden Motorlarımıza Atlıyor Ve Grup SÜrüşü ile Tekirdağ YÖnündeki SIrtköy Mevkiinde Ünal REstorantta ÇEvrilen Kuzumuzu Yemeğe Gidiyoruz...
    Ve Harita...

ARdındanda Tekirdağ Rıhtıma AKşam Üstü Çayını İÇmeye Deniz Çay VE Muhabbet fasılına Gidiyoruz...

Tüm DOstlarımızı Bekliyoruz..

Ünal REstorant Fİyat Listesi;

Menü SAbit Fİyatlı Olarak alınmıştır.

Sucuk

Köfte (2 ad Kasap Köfte)

Yogurt

SAlata

Kola (Şişe)

250 gr Kuzu ÇEvirme

Su(Sınırsız)

Meyve

Çay,Kahve Ve İkramlar...

Fiyat;Sadece 15 Lira

(Daha Önceden bir Fiyat KArmaşası Yaşadığımız için Gidip Konuşulup Anlaşıldı)

Bunların harici İstenebilecek İlavelerde Fİyatlar Normalin ALtında Yazılacaktır.MEkanın Fotorafını da Yarın Atıcam

İrtibat Numarası 0538 842 8210 Özer..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi hayırlısı bakalım Çok güzel olacak inşallah.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı bakalım Çok güzel olacak inşallah.
    Onu umut Ediyoruz Halil ihsan..Bu seferde GElmezsen TEkerini Patlatırım

AYRICA GELECEK ARKADAŞLAR GELDİKLERİNİ bELİRTİRLERSE BENDE lİSTE YAPARIM ;)
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    gelemicem malesef fakat özer resimleri özelden de istiyorum kardeşim harika bir gün olucagı kesin şindiden iyi eglen celer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 AM ----------

ayrıuca avatarındaki yanında olan tanıdık geldi bana
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelemicem malesef fakat özer resimleri özelden de istiyorum kardeşim harika bir gün olucagı kesin şindiden iyi eglen celer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 AM ----------

ayrıuca avatarındaki yanında olan tanıdık geldi bana
    Adı Lazım değil baş Harfi Dİlaver

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    pazar günü igne ada tarafında olacagım zamanım olursa katılmak istiyorum, şimdiden iyi eğlenceler
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay sym GTS250
    PY 889

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü igne ada tarafında olacagım zamanım olursa katılmak istiyorum, şimdiden iyi eğlenceler
    Büyük İhtimalle Sen Katıldığında biz Sırtköyde Yemekte Olucaz. Saat14.30 dan sonra.. Tekirdağ Muratlı Yolu Üzerinde Sırtköy Mevkiinde Ünal Restorant Yolun SAğında Göreceksin Zaten.. İrtibat Numaram yukarıda yazıyor.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adı Lazım değil baş Harfi Dİlaver
    namı deger bizim ufaklık
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    YA arkadaşlar ben muratlılıyım ama kımseyi tanımıyorum uzun senelerde gıtmedım tren yolu üzerınde kücük bir okul vardı 2 sınıfımı orda yarı yıl okumuştum ne gunlerdi birdefada rahmetli dedem inanlı ya dereye götürmüştü aslında gelsem cok iyi olur halıl kardeşimide ziyaret ederim . ben şimdiden motorumun bakımlarını yaptırayımda ne olur olmaz belkı pazar günü cıkar gelırım.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA arkadaşlar ben muratlılıyım ama kımseyi tanımıyorum uzun senelerde gıtmedım tren yolu üzerınde kücük bir okul vardı 2 sınıfımı orda yarı yıl okumuştum ne gunlerdi birdefada rahmetli dedem inanlı ya dereye götürmüştü aslında gelsem cok iyi olur halıl kardeşimide ziyaret ederim . ben şimdiden motorumun bakımlarını yaptırayımda ne olur olmaz belkı pazar günü cıkar gelırım.
    Mithatpaşayı diyorsundur
    Kaç doğumlusun bende 2. sınıfa kadar orada okumuştum
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan abi şuan Mithatpaşanın olduğu yer Yavuz Sultan Selim Anaokulu oldu.Mithatpaşa Eski Düz Lisenin oraya taşındı.Yönetmeliğe göre tüm liseler artık Şehir dışında olacakmış.

Megaloman39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Özer im restorant fiyatını çok güzel ayarlamışsın kardeşim tebrıkler.Mağazada olmassam gelecem büyükte konuşmamak gerek (inşaallah gelecem)hem kıştan beri seni görmüyorum senide görmüş olurum.Emre buralardaysan artı burgazdan gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa birlikte yola çıkabiliriz iletmek isterim.Organizasyon için teşekkürler Özer kardeşim.
    İyi birisiyim ama en iyisi ben değilim

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Güzel olur GEl bence.. Doğup büyüdüğün yeri Yeniden Görmüş Olursun.. Cok uzakta değiliz size.. Bende Mithatpaşa Mezunuyum .. Sen Kaç Doğumlusun ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:24 PM ----------

Alıntı Megaloman39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer im restorant fiyatını çok güzel ayarlamışsın kardeşim tebrıkler.Mağazada olmassam gelecem büyükte konuşmamak gerek (inşaallah gelecem)hem kıştan beri seni görmüyorum senide görmüş olurum.Emre buralardaysan artı burgazdan gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa birlikte yola çıkabiliriz iletmek isterim.Organizasyon için teşekkürler Özer kardeşim.
    Abi Umarım Gelirsiniz Özledim Valla.. En son Soğuk Bir Kış aksamında gelmiştim Sende gel ya.. Dragstarın tekerlekleri yol görsün biraz

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    özer konser yarın akşam muratlının neresinde ebru gündeşin sen ordamısın konsere gitçenmi
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Honda Nc700x
    EVet Abi Gidicem.. Muratlı ŞEhir Stadında Yarın Akşama.. 21 de Başlayacak..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar ismim sinan balkan 1972 doğumluyum tanışmak aranızda olmak tabıkı cok güzel olur . ben istanbul da doğdum ama bir yılımı hatta sonraları hep özlediğim o yılı orada yaşadım .işim sünnet kıyafetleri imalatını ve parekende satışımı yapıyorum şu an krizden sonra birazda olsa hareketlerın olduğu bir dönem ve ne yazıkki cmt. pz. genel yoğunluk oluyor.eğer bir formul bulurda yerıme bırını bırakabılırsem muhakkak gelırım ama söz veremıyorum . hayırlısı ne ise o olsun dıyelim motorumun bakımlarını da bu gün yaptırdım hazır yani

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özer yine bizim grup yanlız kalıcak abi benden söylemesi..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun sen yine gel.. sarıyıda al gel özgürün şarj bende bu arada

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az maz ne de olsa üç beş değilmi az olsun öz olsun bali ne diyelim...
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    keşke vaktim müsait olsa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler