Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
76. sayfa BirinciBirinci ... 26667475767778 ... SonuncuSonuncu

[istanbul-mt] yaza merhaba buluşması sabah kahvaltısı & branç

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    sabaha kadar forumda kalmazam geleceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    yatsanıza kalkamıycaksınız sabah

1.lijoluna +1 gelmiyo :(
    2.hasanpinar0537
    3.akileos+1
    4.taytıs
    5.< iLk@yy >
    6.RoMeO
    7.kadir_3483
    vip8..aSuBaYaH
    9.STeReO + artı bir
    10.KyCd
    11.yeŞiLLi
    12.kuyucadısı
    13.H.T.O
    14.erdem860
    15.oglumve ben
    16.ayberk
    17.fatih ERD
    18.hanedan12
    19.siyahatmaca
    20.serserii
    21.tekteker_ramço
    22.osbourne
    23.osmanka2000
    24.kartallı + 1
    25.hell24
    26.pilot
    27.омерчик
    28.mertyagcı
    29.Zargana
    30.Emin arıkoğlu
    31.Boşnak semko
    32.karasahin
    33.brabus
    34.GKN
    35.ninjet
    36.Aparat
    37.pikhacu
    38.keane
    39.avkan65
    40.motoran125
    41.ünaltürkyazı
    42.kemalcolak34
    43.Beko serkan
    44.E-M-R-E
    45.B-A-N-U
    46.dilaver
    47.A.Y.F.E.R
    48.Darkeagle (Muhammed)
    49..........?

Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bizi de yazın....
    serdarın yerine seni yazdım listeye
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    My Kawa..
    bi 50 olamadık iyimi..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    selam arkadaşlar hadi geçmiş olsun bende patladım

bu akşam 22:20 itibariyle avcılar kirazlı caddesi üzerinde genç bir çocugun beni sellektörüme rağmen görmemesiyle birlikte benim top case 'e çarpması bir oldu yaklaşık 40 km/h ile seyrediyordum motor sağa yattı bende yüzüstü sürüklendim 2 dizimde sıyırıklar vr esol elimde sıyrıldı çok şükür pansuman yaptırdım iyiyim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu akşam 22:20 itibariyle avcılar kirazlı caddesi üzerinde genç bir çocugun beni sellektörüme rağmen görmemesiyle birlikte benim top case 'e çarpması bir oldu yaklaşık 40 km/h ile seyrediyordum motor sağa yattı bende yüzüstü sürüklendim 2 dizimde sıyırıklar vr esol elimde sıyrıldı çok şükür pansuman yaptırdım iyiyim
    Çok geçmiş olsun Canerim.. önemli bişi yok inş. ? yayaya mı çarptın? yada o mu sana çarptı?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P

caner geçmiş olsun önemli bişeyin yok dimi?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Canerim.. önemli bişi yok inş. ? yayaya mı çarptın? yada o mu sana çarptı?
    ağzına ... 2 çocuk 14 yaşlarında 2side biri gördü beni durdu dedim dururlar hiç bakmadım bile bastım öndeki çocuk duruyor diye bastım arkasından arkadaşı bi çıktı benim kasaya çarptı işte motorsağa yattı elcik plastiği eridi başka hiçbişi yok ama çok sürüklendik ya ben 20 m kadar sürüklendim motor benden motor en az 50 m ilerimde duruyordu adamlar geldi başıma çocuklar geldi bigüzel patattım tokatı gerizekalıya abiözür falan fişman herneyse işte olay yerinde kask kafamdan çıkmıştı bende sol elimde ve iki dizimde yaralar var olay yerinde abiler geldi işte apartmanlardan toplandılar yardımcı oldular ilk yardımı yaptı sağolsun bitane abi o2li suyla falan temizledi su verdi işte sonra aradım burger ı yardımcı oldular öyle işte 3-4 günlük işim var ya işte sonra iyileşirim

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    caner kardeşim;

geçmiş olsun.... iyi olduğuna çook sevindim.....

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmeyen çürük yumurta olsun...

gelmeyen;

caddebostan'daki TVS APACHE olsun....
    abi artık uyuyalım.Biraz enerji toplayalım o eğlenceye enerji dayanmaz

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner kardeşim;

geçmiş olsun.... iyi olduğuna çook sevindim.....
    eyw ayberk abi iyiyim ya bişiyim yok merak etmeyin sadece 3-4 gün sol elim nedeniyle motor kullanamıcam okadar

Motosikleti
    My Kawa..
    ağzına ... 2 çocuk 14 yaşlarında 2side biri gördü beni durdu dedim dururlar hiç bakmadım bile bastım öndeki çocuk duruyor diye bastım arkasından arkadaşı bi çıktı benim kasaya çarptı işte motorsağa yattı elcik plastiği eridi başka hiçbişi yok ama çok sürüklendik ya ben 20 m kadar sürüklendim motor benden motor en az 50 m ilerimde duruyordu adamlar geldi başıma çocuklar geldi bigüzel patattım tokatı gerizekalıya abiözür falan fişman herneyse işte olay yerinde kask kafamdan çıkmıştı bende sol elimde ve iki dizimde yaralar var olay yerinde abiler geldi işte apartmanlardan toplandılar yardımcı oldular ilk yardımı yaptı sağolsun bitane abi o2li suyla falan temizledi su verdi işte sonra aradım burger ı yardımcı oldular öyle işte 3-4 günlük işim var ya işte sonra iyileşirim
    Kask nası fırladı lan? bağlamadın mı?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    canercamalan geçmiş olsun hoca..görünmez kaza gibi birşey olmuş hatta görünür kaza..

yarın sabah için redbull hazırladım ben onu içip binerim artıkın motora

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Kask nası fırladı lan? bağlamadın mı?
    bağlıydı bağlamadan motora binmem ki ben hatta dalga bile geçmişlerdi ama bi b-ka yaramıyo dandik kask wiwi mi ne işte dizlik takıcam bundan sonra pantolonun altına valla dizlik olsaydı şuanda hiçbişeyim yok gibibişeydi

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda çok sıkma.. ss leri mahçup etme.. senden uzak durmak lazım o zaman.. redbull medbull sakata gelmiyelim..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    canercamalan geçmiş olsun hoca..görünmez kaza gibi birşey olmuş hatta görünür kaza..

eyw kardeşim sağolasın redbull u da içsen mesir macunuda yesen millet bilinçsiz ne yaparsan yap geçende bir kız çocugunu eziyodum 2 tekeride kitledim frene basıp dengemi zor toparladım ama kızın anasına demediğim kalmadı geçmişler yolun kenarında muhabbet ediyolar kız anasının elinden bi fırladı yola 88 çizdim valla yolda aman yani can bu ** bu işin hapsi var cezası var yani yok zatten basmıcam bidaha şehir içi en fazla 40

Motosikleti
    My Kawa..
    bağlıydı bağlamadan motora binmem ki ben hatta dalga bile geçmişlerdi ama bi b-ka yaramıyo dandik kask wiwi mi ne işte dizlik takıcam bundan sonra pantolonun altına valla dizlik olsaydı şuanda hiçbişeyim yok gibibişeydi
    bak yengende kaza geçirdi şimdi dizlik+sırtlık+eldiven aldık.. kendimede eldiven baktım bugün bedeni yoktu.. istedikleri kadar dalga geçsinler, o dalga geçenler hiç düşmemişler demekki.. cuma bende sahilde zaferin motoru yatırdım, dirseğimin üstüne düştüm ama sağolsun montum vardı hiçte bişi olmadı hatta hissetmedim bile.. Aman diyim korumasız asla..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner geçmiş olsun önemli bişeyin yok dimi?
    yok ablacım yok çok şükür iyiyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 AM ----------

bak yengende kaza geçirdi şimdi dizlik+sırtlık+eldiven aldık.. kendimede eldiven baktım bugün bedeni yoktu.. istedikleri kadar dalga geçsinler, o dalga geçenler hiç düşmemişler demekki.. cuma bende sahilde zaferin motoru yatırdım, dirseğimin üstüne düştüm ama sağolsun montum vardı hiçte bişi olmadı hatta hissetmedim bile.. Aman diyim korumasız asla..
    sanada geçmişolsun ya öyle kendi hatanla düşmek ayrı da böyle gerizekalı bilinçsiz malukların yüzünden düşmek kötü oluyor tabi şöyle bir yanı da var en azından beni görenler hakkatten ibret aldı yani ne sürüklendim ama ha 1 sokak boyu sol elim acıyooooooooooo

Abi çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok geçmiş olsun.
    eyw kardeşim eyw bu arada avcıalr burgerking de çalışıyorum kullandığım motor da activa yani çok sağlam motormuş motorda hiçbişi yok ya şaşırdım valla

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bak ivedik mivedik çok izlemişliğim vardır ona göre cevabı yapıştırmiyim şimdi
    ben cevabı verirsin diye yazdım zaten neyse kardeşim yarın görüşürüz artık iyi geceler. .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:05 AM ----------

caner geçmiş olsun kardeşim iyisin inşallah
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
76. sayfa BirinciBirinci ... 26667475767778 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler