Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 27 KASIM PAZAR MEVLANA&TİRE RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    İzmir tayfası

27 kasım pazar günü yani yarın buca mevlana dayız

Buluşma günü..............27 kasım 2005 pazar

Buluşma yeri............... Buca mevkii şirinyere gelmeden NATO önü

Buluşma saati............. 10.30 - 11.00 arası

Hareket saati..............11.00

Gezi yeri.................... Buca Mevlana

Rakılar şirketten muhahahahah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmur yağmazsa gelirim yağarsa beni beklemeyin sizlere iyi eğlenceler yağmur yağmaz sa bana da iyi eğlenceler
    selam ve saygı

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    kanka aşk olsun biz yağmur çamur dinliyomuyuz piyade gurubun çekirdeklerinden dedik ilk kayış atan sen oldun aşk olsun

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar gidilecek yer hakkında biraz bşlgi alabilirmiyiz mümkünse
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    valla gruptakilerin fazla bir bilgisi yok sadece mustafanın var galiba.

Motosikleti
    şimdilik yok
    kimse gelmiomu bu gezi ye yaw hani eller : gelenler bi el kaldırsın bakiim

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karakiz adlı üyeden alıntı
    kimse gelmiomu bu gezi ye yaw hani eller : gelenler bi el kaldırsın bakiim
    Karakız,mekan buca ve izmir manzarasına hakim bir yer olan tıngırtepe denilen tepede,nargilesi müthiş güzel,ortamı sıcak,fiyatları ve servisi de makul,muhtelif yiyecek içecek çeşitleri mevcut

Motosikleti
    şimdilik yok
    eğer beni alabilecek biri olursa ben gelirim arkadaşlar daha kimsede ses yok ama neyse kimse gitmio mu ya

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    evet arkadaşlar niye kimseden ses yok

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    az önce aldığımız bir habere göre yarın yağıştan dolayı toplantı konakta çınar sinemasının karşısındaki EFES pastanesine alınmıştır saat 13 ten itibaren toplanılacaktır umarım herkezin ulaşımı için rahat olur HAYDİ İZMİR TAYFASI KATILIM GÖSTERİN ( eğer sabah yağmur olmazsa bir önceki A planı geçerlidir ) mevlana için buluşma noktası ve saati aynıdır
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    az önce aldığımız bir habere göre yarın yağıştan dolayı toplantı konakta çınar sinemasının karşısındaki EFES pastanesine alınmıştır saat 13 ten itibaren toplanılacaktır umarım herkezin ulaşımı için rahat olur HAYDİ İZMİR TAYFASI KATILIM GÖSTERİN

cenkis abi orası kabandı haberin o

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    az önce aldığımız bir habere göre yarın yağıştan dolayı toplantı konakta çınar sinemasının karşısındaki EFES pastanesine alınmıştır saat 13 ten itibaren toplanılacaktır umarım herkezin ulaşımı için rahat olur HAYDİ İZMİR TAYFASI KATILIM GÖSTERİN

kimse yanlış anlamasın ,sabah kalkarım havaya bakarım,yağmur yağmayacağına kanaat getirirsem ,montumu kaskımı giyer yola koyulurum,1 haftadır neredeyse kontak açmadım yağmurlardan,sürekli kapalı mekanda çalışıyorum,biraz yol yapmam açılmam lazım,niyetim tire'ye gitmek ,
    ama eğer yağmur yağarsa size katılabilirim,hiç olmazsa dostlarımla beraber haftasonumu geçiririm ,ama pastahane ortamı sarmaz beni onu da söyleyeyim,
    saygılar ve sevgiler

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    bence de mustafanın düşüncesi mantıklı. sabah bakarız havaya, yağmur yağmayacak gibi görünürse pazar pazar pastanede tıkınmanın ne gereği var. çıkarız yola. yağarsa da merkezde bir mekan olabilir. ama efes pastanesi kapalı deniyor, garanti bir mekan ismi söylemek lazım..

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hadi karar verin artık.
    Nerede toplanıcaksak belirtin ki şimdi çıksam anca varırım.
    Biliyorsunuz müzmin yaya vaziyetleri var
    Şahsi fikrim; Mevlana iyiydi.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar nato önümü yoksa pastahanemi karar verildimi ben nato öne gidecem pastahane kapalıymış 30 da kadar beklerim bilginiz olsun.
    selam saygı

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    MEVLANAYA KARAR VERİLDİ HAVA AÇILDI SAAT 12 YE KADAR NATO ÖNÜNDE TOPLANILACAK ORADAN 12 15 TE HAREKET EDİLECEK knn cep 05364248180 apv 41 cep 05369281306
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team

İzmir tayfası Mevlana'da

Mevlana gezisi muhteşemdi
    Her yer motorcu kaynıyordu sayamadım zaten
    Elbet bizde motorlanıcaz bir gün
    Mevlana'ya giden ötobüslerde ilginç bir uygulama başlatılmış. Biri durakları transit geçerken sonraki 1 saat sonra durağa uğruyor. Hareket müdürünü buradan tebrik ederim
    Allahtan hava güzeldi

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    apv41 (cengiz abi sanırım) bana özelden mesaj atıp "hadi kalk gel karşıyakadan gelenler olacak takıl onlara tanışalım" demiş. 3 haftadır pazar dahil sabah 8 akşam 8 çalışıyorum. gezileri buluşmaları buradan takip ediyorum, hala uygun zaman bulamadın mı kardeşim diyenler olacaktır ama gerçekten de yok zamanım. 3 haftam akşam 8.30da eve gelip ayayküstü birşeyler atıştırıp yatmakla geçti.
    ama bu p.tesiden itibaren eski düzenime geri dönüyorum. ilk fırsatta...
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

okram, sen ne zaman geldin dostum biz seni ve diğer arkadaşları çok bekledik,hava bildiğin gibi harikaydı,daha sonra saat 14.00 de kalktık ve biraz yol yapalım diye yola koyulduk,tire'ye gittik.
    ah be arkadaşım neden zamanında gelmedin : ,tire ye 14 kişi gittik

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Günümüzü hemen özetleyim.. Havanın nasıl olacağı belli olmadığından topikte bir karışıklık yaşandı. Yağmur yağacak zannedildi. Natonun önünde 12 de toplanabildi herkes. Mevlanaya gittik, egelim arkadaşımız da yeni motoruyla oraya geldi ney eşliğinde 1 saat ruhumuzu dinlendirdikten sonra bu hafada motor grubunu burası kesmez deyip tireye gitmeye karar verdik...

Yola koyulduk ama baktık grubun bir kısmı meydanda yok, biraz bekledikten sonra zaten saat da geç olduğu için biz yolumuza devam ettik, tireye sorunsuzca vardık. O açlıkla orada harika bir tire kebabı menüsü bizi bekliyordu tire kebabı, gözleme ve üzerine de ilk kez gördüğüm nefis karadutlu lor peyniri tatlısı süper gitti doğrusu tam biz yemeğimizi yiyip çaylarımızı içerken grubun geri kalanı geldi. ( EgeKnn,ve artçısı, APV41 ve eşi, red-pepper ve kızkardeşi) sonradan öğrendik tabi neden bu kadar geç kaldıklarını, ve öğrenince yıkıldık gülmekten meğerse red-pepper arkadaşımız benzin almayı unutmuş ve benzini bitmiş, sonra benzin almışlar ama daha sonra da sadece benzini almayı unutmakla kalmamış artçısını da unutmuş gaziemire kadar o şekilde gittikten sonra kenan kardeşimiz kırmızı ışıkta dururken farketmiş, sormuş nerde artçın diye, red- pepper o zaman uyanmış nihayet sonra tekrar geri dönmüşler artçısını almaya (acaba kızkardeşine komplo mu düzenlemiş diye şüphelenmedim değil bu arada ev içinde rekabet falan vardır kimbilir, yoksa insan artçısını yolda unutur mu ya )

Neyse.. sonradan gelenlerin de karınlarını doyurmasını bekledikten sonra mustafa kardeşimin götürdüğü hoş biryerde çay kahve faslı yaptık. orasının atmosferinden midir nedir ama grup nedense gülme krizine tutuldu orada

Ve dönüş zamanı geldi, yola koyulduk. herzamanki gibi piyadeyi tutana aşkolsun, kardeşimizin kadranı 80 de duruyormuş. gruba ricam para toplayalım aramızda arkadaşımıza doğru çalışan bir kadran alalımki bilsin nasıl gitiğini, arada yavaşlaması gerektiğini anlasın

dönüşte kipa önünde toplanıp ayaksütü veda sohbeti yaptıktan sonra elerimize dağıldık. sonuşta karışık başlayıp sonu çok güzel gelen harika bir geziydi.

eylemlerimiz devam edecek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler