Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 27 KASIM PAZAR MEVLANA&TİRE RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı One_Way adlı üyeden alıntı
    meğerse red-pepper arkadaşımız benzin almayı unutmuş ve benzini bitmiş, sonra benzin almışlar ama daha sonra da sadece benzini almayı unutmakla kalmamış artçısını da unutmuş gaziemire kadar o şekilde gittikten sonra kenan kardeşimiz kırmızı ışıkta dururken farketmiş, sormuş nerde artçın diye, red- pepper o zaman uyanmış nihayet sonra tekrar geri dönmüşler artçısını almaya (acaba kızkardeşine komplo mu düzenlemiş diye şüphelenmedim değil bu arada ev içinde rekabet falan vardır kimbilir, yoksa insan artçısını yolda unutur mu ya )
    Abi o ne yaaa Vallaha bende yarıldım burda Vallaha bencede bi komplo olabilir insan artçısının olmadığını nasıl farketmez ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bir gezi bukadar güzel özetlenebilir ellerine sağlık erkan şimdi bir kere daha gözüme girdin ( dikkat et çıkarma ) gezi gerçekten muhteşem güzeldi katılan ve destek veren herkeze sonsuz teşekkürler piyade gerçekten kendini aştı enginlere sığmadı taştı red pepper desen biberi neresine sürdü bilmem yolda tutmak mümkün olmadı ( artçısı bile tutamadı inanın ) arkasından koşarak gidecekti neredeyse en büyük teşekkür ise WWW.MOTOSİKLET.NET e İZMİR TAYFASI gibi bir grubu kurmamızda bize ortam yarattığı için +100000000000000000000000
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkadaşlar artçı unutma olayı sizi güldürmek için yapılmış bir şakaydı. nasıl ii eğlendirdim sizi di mi.
    herkes yukarıda yazılana inanmıştır umarım. aklıma gelen en ii yalan buydu

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    sen yılın makarasına en güçlü aday oldun yıl sonunda kesin ödül alırsın
    CENGOMOTO

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Koşarak katılımın da olabileceğini bilseydimwalla ben de gelirdim Tire'ye
    Cenkis abi sen eskisin bilirsin; Artçı alarmı nirede satılır? kaçadır?
    Trafiğe çıkarken bulundurmak mecburimidir???

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    hehe ben de inandım red-pepper. kardeşin seni uyarmıştır bence, "ben unutulacak kardeşmiyim, karizmayı sıfırlama ve durumu düzelt" diye
    şimdi artık dönsen de kimse inanmaz sana

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    bak okram site yöneticisi aradı demin sitede bol miktarda uydurma hadiseler oluyormuş arkadaşlarını uyar dedi yazılan herşeye inanmasınlar diye benimde aklıma ilk sen geldin senden başlayayım dedim

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    neyse One-Way geziyi ön plana çıkaralım.
    keşke erkenden gitseymişiz, beklediğimden güzel çıktı ama gezemedik doğru düzgün. bence orayı tekrar değerlendirmeliyiz ilk fırsatta

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Redpepper,
    Seni bilmem amma Gaziemir Sarnıç köy'de tanıdığım birinin, köye giderken virajda kapısı açılıp eşini skoda kamyonetinden düşürdüğünü ve yokluğunu evde çay beklemekten bıkınca anlayıp bu hatun nerede diye ararken yolda bulduğunu iyi biliyorum. Sonuç mu???
    Bir kol ve üç kaburga kırığı...

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    evet bu tür yerlere gidecez zaten, aslında daha önce de bahçevan ve önder kamping gibi yerlere gittik, onlar da çok iyiydi, değişik yerler görmekte fayda var. motor gezgincisi için en güzel an, uzun yolculuktan sonra değişik ve daha önce görmediği bir mekana ayak basmaktır bence aynı yerlere tekrar tekrar gitmek monoton olur..

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasılda çeldim aklınızı,pastahanede,postahanede,hastahane de buluşma mı olur böyle güzel havada
    ama gerçekten teşekkür ederim hepinize beni kırmadığınız için,umarım kimse sıkılmamıştır
    bir güne neredeyse 2-3 gün sığdırmış gibi sevindim ,tüm aksiliklere rağmen güzel bir gün geçirdik ,umarım bundan sonra da böyle sağlam ekiplerle yola çıkarız,benzin bitsede,artçı unutulsa da,tafik yoğun olsa da,artçı krizleri yaşansa da,motor bozulsa da beraber oluruz hep böyle

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    mustafa iyi oldu dostum, iyiki önerdin orayı ve iyiki gittik hem yol hem de mekan yeterince tatmin etti

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    PAYTONUM SENİNLE OLSUN dünyanın diğer ucu olsun kankam bu ekip birisinin tırnağı için dünyayı yakar ( cehenneme ne zaman gezi yaparsan ekip senin arkanda ) varmı ötesi orayada gideriz İZMİR TAYFASI yazarız
    CENGOMOTO

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geziye katılan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum,Ayrıca apv41 ve egeknn arkadaşıma ayrıca teşekkür(sebebini onlar bilir var olsunlar) gezi çok güzeldi gayet iyi idi gelmeyen arkadaşlarımız çok şey kaçırdılar.Bu grup söz dinleyen sözü dinlenen olgun ve yapıcı fikirler üreten bir grup tur bu grup u oluşturan her biri ayrı kıymet te olan bu insanlarla birlikte gezilere katılmak bir masa etrafında oturup shbet etmek , yemek yemek bir kahve de oturup çay eşliginde sohbet etmek çok güzel ,önemli olan beraberlik birlik mekanları insanlar güzelleştirir güzel olmayan insanlarla sultan süleymanın saray ında olsan ne kıymeti var?

resimleri bu akşmdan itibaren apv41 e yolluyorum gece çekilen leri biraz aydınlatırsanız iyi olur ben beceremedim.

saygı ve selam

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bu senenin en çetin gezisiydi bence .... daha öncede aksilikler yolda kalanlar olmuştu gerekli destek ve yardımı yapabilmek için elimizden geleni yapmıştık ancak izmir - tire arası 80 km olmasına rağmen 180 km yol yapmış gibi hissettim kendimi en basit örnek olarak aksiliklere ise karabağlardan taa gaziemire kadar redpepper ( çağatay ) arkadaşımızın artçısını almadığını farketmeyerek tekbaşına gelmesi ve benim bunu farkederek kırmızı ışıkta durduğumuzda hatırlatmam ve kendisinin geri dönüp tekrar bıraktığı yerden alıp gelmesi daha neler neler yolda neyseki tire ye öle veya böle vardık köfte ve gözlemeler harikaydı mustafa kardeşimin daveti tabiki kabule değer değerlendirilmesi gereken bir gezi teklifidir her zaman nereye isterse gideriz...

katılım gösteren herkese teşekkür ederizzzz kanaka akşam durum ne vaziyetteydi onu merak ediyorum esas bir ses ver bir haber ver merak ediyorum seni gülgün bizi affeeeettttt

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    gerçekten çok güzel bi geziydi pedpepper olayı bitirdi ve attçısını unuttu mustafa sana da teşekkür ederim hem bizi tire ye götürdün hemde benim rıder ım oldun (arada bi uçma tehlikesi geçirdim ama neyse )katılan herkese teşekkürler
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben ne yazık ki katılamadım çünkü beton dökmekle meşguldum.

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    kankam sen merak etme beni.bana bişey olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    arkadaşlar benide aranıza alır mısınız?...

ismim bahtiyar karşıyakadan, gezileriniz çok zevkli geçiyor anlaşılan, bende böyle bir dostluk - grup ortamında gezmek istiyorum,

bugüne kadar gelip yazıları okuyup kaçıyordum ama anladımki artık yazı yazma zamanı geldi çünkü hoş bir ortam yaratmışsınız. kendinize ve motorunuza ii bakın görüşmek üzere dostlarım......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler