Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt (izmir) 5000 Km Yol Yapmaya Hazırlanıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende geçen sene karadenize bir gezi yapmıştım. yardım olması babında linkini veriyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...karadeniz.html

yalnız benim size nacizane tavsiyem çok kalabalık gitmeyin gideceksenizde grubu 5-6 kişilik takımlara bölün sorun çıkmasın.

bu yaz temmuzun 4 ünde bizde adanadan bir grup yola çıkacağız belki oralarda denk gelirse karşılaşırız. şimdiden yolunuz açık olsun.
    kardeşim kesinlikle sana katılıyorum kalabalık düşünmüyoruz 6 en fazla 7 makina yeterli tavsiyen için teşekkürler ayrıca sizin gezinizde süper olmuş fotolara zevkle baktım inşallah oralarda karşılaşırız bir yerde buluşup tanışma fırsatı olur

Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer karadenize sivas yada kayseri uzeri geçecekseniz. tokatın yeşil ilçesi niksarda bekliyrum. bir fincan kahvemi içmeye beklerim musait olrsam bende katılırımm aranıza şimdiden iyi seyirler bana niksarda telefoncu apo derler..
    kardeşim rota çalışmalarını yapıyoruz eğer oradan geçersek mutlaka uğrarızbi kahveni içeriz
    by K@d@k@L

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yzf r-1
    abi rotadan önce bu seferkini kaç gün yapsak acaba?
    :cherry:Kontrolsüz güç güç degildir!..:cherry:

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    aguila abimiz bu karadeniz turuyla sen ilgileniyorsun galiba.tarih belirlemek lazım,otel belirlemek lazım.gidecek masraf falan ayrıntılı şeyler yani.ayrıca benim motor ufak.yani ufa motorla giden olurmu
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Motosikleti
    Alıntı m.r.t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi rotadan önce bu seferkini kaç gün yapsak acaba?
    kardeşim en az 10 en fazla 14 gün sürecek tahminlerime göre detaylı bilgileri ilerki günlerde topic ten takip edebilirsin

Alıntı ahmet_cebesoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aguila abimiz bu karadeniz turuyla sen ilgileniyorsun galiba.tarih belirlemek lazım,otel belirlemek lazım.gidecek masraf falan ayrıntılı şeyler yani.ayrıca benim motor ufak.yani ufa motorla giden olurmu
    arkadaşım bu organizasyon çalışmaları halen devam etmektedir kesin olan temmuz ayı içinde yapılacak en az yağış olan zamanı seçtik konaklama konusuna gelince bu sefer hiç bir şeye bağımlı ve koşturmaca olmaması için 2 gün çadır1 gün otel veya pansiyon düşünüyoruz daha özgürca ve bağımsız hareket etmeyi arzuluyoruz motosiklet konusunu ilerleyen günlerde topic ten takip edebilirsin
    by K@d@k@L

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    merhaba arkadaşlar,biz de ocak ayında türki devletleri gezisi planlamak istedik....herkes fikir yürüttü.bi de arkaya baktık ki!! kimse kalmamış. temmuz'a çok var.ben ank.da yım yazları,trabzon rize den ç.hemşin,ayder yaylası,daha yukarı,çat,elevit,ve trovit denilen yaylada eski de olsa kendime ait evim var..yani bir aksilik olmadığı zaman zaten oralardayım. topiği takip edeceğim.artvin yöresi dahil tek olarak gezdim.merak ettiğiniz bir şey olursa seve seve yardımcı olurum..şimdilik hoşça kalın..

Motosikleti
    Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,biz de ocak ayında türki devletleri gezisi planlamak istedik....herkes fikir yürüttü.bi de arkaya baktık ki!! kimse kalmamış. temmuz'a çok var.ben ank.da yım yazları,trabzon rize den ç.hemşin,ayder yaylası,daha yukarı,çat,elevit,ve trovit denilen yaylada eski de olsa kendime ait evim var..yani bir aksilik olmadığı zaman zaten oralardayım. topiği takip edeceğim.artvin yöresi dahil tek olarak gezdim.merak ettiğiniz bir şey olursa seve seve yardımcı olurum..şimdilik hoşça kalın..
    kardeşim ayder e kesin çıkıp konaklayacağız o tarihlerde orada olursan muhakkak görüşürüz topiği takip etmene sevindim yardımlarını bekleriz saygılar
    by K@d@k@L

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    AGUİLA kardeşim 5 bin lira yetermi acaba benzin konaklama yeme içme masrafları için.seni severim bilirsin KARDEŞİMM
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGUİLA kardeşim 5 bin lira yetermi acaba benzin konaklama yeme içme masrafları için.seni severim bilirsin KARDEŞİMM
    yetmezmiiiii bana bile koltuk çıkarsın o parayla sen al 5000 i gel
    by K@d@k@L

Motosikleti
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim en az 10 en fazla 14 gün sürecek tahminlerime göre detaylı bilgileri ilerki günlerde topic ten takip edebilirsin

arkadaşım bu organizasyon çalışmaları halen devam etmektedir kesin olan temmuz ayı içinde yapılacak en az yağış olan zamanı seçtik konaklama konusuna gelince bu sefer hiç bir şeye bağımlı ve koşturmaca olmaması için 2 gün çadır1 gün otel veya pansiyon düşünüyoruz daha özgürca ve bağımsız hareket etmeyi arzuluyoruz motosiklet konusunu ilerleyen günlerde topic ten takip edebilirsin
    tamam abi takip edelim bence cadır en güzeli zaten

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen sene bizde 3 arkadaş çıkmıştık yola,erzuruma kadar gittikten sonra şirketten gelen bir telefonla 1600 km yapmışken tortumdan geri döndüm,o gece thy uçağıyla erzurumdan izmire,allahtan kendi motorumla gitmemiş pinyon olmuştum pan eurupan a,ama içimde kaldı.... bu seyehati kaç gün planlıyorsunuz? belki bende gelirim,size naçizane tavsiyem imkanınız varsa çadırla vs hiç uğraşmayın,biz boşuna taşıdık yanımızda,bir günde 500-600 km yapınca insan rahat ve temiz bir yatakta uyumak istiyor,çadır kurmaya da takat kalmıyor,üstelik pansiyon ve otel fiyatları pazarlık ederseniz çok uygun rakamlara bulunabiliyor,öğretmenevlerini araştırmanızı tavsiye ederim

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    hadı ızmır mt sızlerı dort gozle beklıyorum ve motorcu arkadsları sızlerı anlatıyorum gelecekler onları karsılayacım dıye onlarda merka edıyorlar onlarıda yanımda eskort olarak getırecm sızler oky hadı baklım

Motosikleti
    bu kasım büyük ihtimal askere gidecegim ve bu yazı doya doya yasamak istiyorum ve en güzel ortam izmir mt de.bunu biliorum.bi kere ayvalıga gittim tadı damagımda kalmıstı

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    motor markası cinsi modeli fark eder mi.. bu birincisi..
    ikinci olarak ta il farkeder mi..
    3 . ve de son sadece katılmak istemek yeterli mi..
    motorum resimde ki motor..
    sonra siz tatilden dönerken yolda karşılaşmayalım dimi..

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Yaylalara tepelere çıkılacaksa enduro motor olması tercih edilir.Model önemli değil.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Alıntı derbici_52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadı ızmır mt sızlerı dort gozle beklıyorum ve motorcu arkadsları sızlerı anlatıyorum gelecekler onları karsılayacım dıye onlarda merka edıyorlar onlarıda yanımda eskort olarak getırecm sızler oky hadı baklım
    gelicez kardeşim bekleeeeeeee biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Alıntı artiiist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor markası cinsi modeli fark eder mi.. bu birincisi..
    ikinci olarak ta il farkeder mi..
    3 . ve de son sadece katılmak istemek yeterli mi..
    motorum resimde ki motor..
    sonra siz tatilden dönerken yolda karşılaşmayalım dimi..
    kardeşim sayıyı sınırlı tutmak gerekiyor şu anda rota üzerinde çalışıyoruz büyük çoğunluğu bitti kısa bir süre sonra rotayı bu topic te açıklıcam motor seçimini katılımcılar netleşince belli olucak şu an kesin dört kişi var onlarla istişare yapıcaz burada açıklıcaz saygılar
    by K@d@k@L

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    kardeşim ben anlamam sayı mayı ben ve +10 o kadar 750 cc den aşagı makinalar da geliyormu geliyorsa bende 600 cc bir makina daha alayım.HONDA 600 AR olurmu 2009 model uyum saglarmı guruba
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    kardeşim sen geliyom de ben seni sırtımda hiç yorulmadan götürürüm kaldıki senin makina karadeniz için yaratılmış....
    by K@d@k@L

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

mirty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kle 500
    bende yaz okulunu ayarlayabilirsem ankaradan katılırım tabii yanınıza gelene kadar yolda kalmazsam
    virago 250

Motosikleti
    ewt ... arkadaşlar günler azalıyor....haziran geldi çattı...rota bu hafta belli olacak...hareket tarihi ..arkadaşlarla istişare yapıyoruz...kesinleşen karar en az 500 rr
    by K@d@k@L

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)