Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

[MTİzmir] Canımız uscuk çekti Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio zip 100
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böcükcüm her yerde objektiflerim seni aradı, topcase'e , aykutun ceplerine falan her yere baktım göremedim seni
    sevgilim sucuğu duyunca beni evde unuttu işim vardı bu defa gelemedim ama bir sonrakine görüşürüz inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    böcükcüm her yerde objektiflerim seni aradı, topcase'e , aykutun ceplerine falan her yere baktım göremedim seni

bilgisayarımdaki bütün resimleri yükleyecem şimdi ortalık karışacak
    sakınha

Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgilim sucuğu duyunca beni evde unuttu işim vardı bu defa gelemedim ama bir sonrakine görüşürüz inşallah
    bir sucuğa deyişti seni vaybe bu aykuta güvenilmez özgesiz nasılda geçti boğazından o sucuklar be aykut

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı redmagic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor benzinden dolayı arıza çıkardı zannedersem..biraz heyecanlı ve gergin oldu benim açımdan.neyse sonradan düzeldide rahat bir nefes aldım
    Ben bilmem benzinden mi yoksa bozdun mu artık.. . Geçmiş o lsun tekrar. Umarım üzelir bir an önce..

resimlerin mailine gelecek, azzz sooora
    Kardeşim ellerine kollarına yüreğine sağlık. Hem maile gelenler hemde gezide çektiklerin için .

Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen benim olduklarımı da yükleyin
    Böcüküm, ben seni çekmiştim ama arıyom arıyom bulamıyom.. Bi dahakine işallah ..

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla süper bir gezi olmuş katılım da bayağı yüksek..Fotoğraflarda bayağı güzel ve iştah açıcı ..inşallah bir dahaki sefer bize de gelmek nasip olur.
    Ah Özer Abi keşke sizde olsaydınız. Beni şansa Aykut aradı da yoksa haberim olmayacaktı işten güçten. Çok şey kaçırdınız .. Ama bir daha ki sefere daha da güzel olur ..

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    ya arkadaşlar izmir'de bu kadar er-5 olduğunu bilmiyordum gerçekten bende er-5 imle yalnız gezmekten sıkılmıştım aranıza katılmak isterim yer varsa bizede...

bu arada er-5'in sol sinyal kapağına ihtiyacım var olmazsada komple sol sinyal...varmıdır elinde olan satmak isteyen acaba?

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    MUSTAFA kardeşim eline,gözüne,objektifine saglık çok iyi fotolar iyiki gitmişiz BÜLENT kaptanın yanına.

Alıntı redline35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar izmir'de bu kadar er-5 olduğunu bilmiyordum gerçekten bende er-5 imle yalnız gezmekten sıkılmıştım aranıza katılmak isterim yer varsa bizede...

bu arada er-5'in sol sinyal kapağına ihtiyacım var olmazsada komple sol sinyal...varmıdır elinde olan satmak isteyen acaba?
    bizde her daim er 5 bulunur sen kafanı takma buyur gel

Alıntı egekiyilari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotograflar geldikçe anlıyoruz dillere destan bi gezi olmuş vallahi
    EEE bizim geziler orta asya dan bilem duyulur.birgün çocugu bırak annene al hanımını gel be abim daha ne diyelim

BİR İKİ RESİMDE BENDEN

KAPTANIMIZ CAN DOSTUM BÜLENT (BARBOROS TEKNE)

(ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    bizde her daim er 5 bulunur sen kafanı takma buyur gel

teşekkürler inşallah bi dahaki gezide bende varım...

Ben Teşekkür ederim

Dostum, Kardeşim Geziden Memnun kaldığınıza sevindim, Ben birşey yapmadım ki Geziyi güzel yapan Sizin güzelliğiniz Maşallah çok mükemmel bir arkadaşlık ortamınız var Allah bozdurmasın, bunlar neki havalar bir ısınsın daha Milli park koylarına gidicez hem yüzecez hem Dalacaz hatta teknede geceliyecez koylarda, Sizin gibi Dostlara sahip olduğum için esas ben çok Mutluyum iyiki varsınız, Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, Herzaman Beklerim,
    Kazasız,Belasız Yollar herkese

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar süper..
    Yine çok güzel bir gezi olmuş.Emeği geçen herkese teşekkürler

allah içinize sindirsin çok güzel..

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr

bende orjinal sinyaleri bulunuyor er. 5 in grüşelim bir yerde vereyim karabağlarda oturuyorum .

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar süper..
    afyon mt nin gurbetçi ellemanı özledik seni

Motosikleti
    Kawa Er 5,00

Yaw bende şaşırmıştım o kdar er 5 i gezide görünce .. Şaka bir yana hani bizim grubu geçtim de, izmir de er 5 mi türedi anlamadım. Geçen karşıyakada daydım ve alakasız bir mekanın önünde benim er 5 in yanında 3 tane daha vardı.

Bir tanesi gri, bir tanesi boya görmğş mat siyah altın rengi jantlı, biri siyah.

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende orjinal sinyaleri bulunuyor er. 5 in grüşelim bir yerde vereyim karabağlarda oturuyorum .
    Cesi bende talip olabilirim er 5 sinyallerine. Aklında olsun. . Bana da lazım...

Karabağlarda oturuyom diosun ama 20:00 gibi buca da takılıyorum da diyosun heralde. Arkanda artçınla şirinyer civarlarında ..

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ER-5 sinyali bendede var ama vermem kimseye
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Şeytan diyo topla tası tarağı çel kocanın aklını atla motörlere doğğrruuu İzmir'e... Git bir daha gelme buralara Ne trafiği trafik ne insanı insan sankim tek dişi kilmış canavar Offf ooofff ..
    Kıymetini bilin tadıdnı çıkarın süper yaa

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytan diyo topla tası tarağı çel kocanın aklını atla motörlere doğğrruuu İzmir'e... Git bir daha gelme buralara Ne trafiği trafik ne insanı insan sankim tek dişi kilmış canavar Offf ooofff ..
    çok doğru konuşmuşsun......buyurun gelin izmir in havası gibi insanlarıda sıcaktık...ya ben pazar günü urladaydım.....haberim olsa gelridim...inş..birdahakine ...çok güzel resimler....tekerinize sağlık....

Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir BEDELİN söle ??

Motosikleti
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru konuşmuşsun......buyurun gelin izmir in havası gibi insanlarıda sıcaktık...ya ben pazar günü urladaydım.....haberim olsa gelridim...inş..birdahakine ...çok güzel resimler....tekerinize sağlık....
    Bilen bilir ben bilmem beyim bilir Annem Çeşme'de yaşıyor Malum doyduğumuz yerde kalmak durumundayız Allahtan ümit kesilmez inş. bir gün sıcak insanların yaşadığı sıcak şehirde çağdaş bir ortamda yaşamak kısmet olur bize de

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Segelmann35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, Herzaman Beklerim,
    Kazasız,Belasız Yollar herkese
    ya bak bülent abi sonunda teşekkür krizi yaşayacaz, sen bi dur ya biz teşekkür ederiz, konu kapanmıştır
    geçde olsa senin gibi güzel bir insan ile tanıştığımız için çok mutluyuz.

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar süper..
    her şey senin sayende, sen orduevinin barında vatani görevini yaptığın için biz burada huzur içinde yaşayıp geziyoruz , bu yüzden biz sana teşekkür ederis

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkarıyozki zaten
    izmiri bu kadar seven kişi var iken nedense çok az misafir geliyo, bu istanbullular niye bööle uzaktan bakıp bakıp gelmiyolar,
    her zaman sizleride bekleriz (mangal başında sizin büyük cbr'ın pazarlığını yaparız belkide)
    May The Force Be With You

Motosikleti
    ya bak bülent abi sonunda teşekkür krizi yaşayacaz, sen bi dur ya biz teşekkür ederiz, konu kapanmıştır
    geçde olsa senin gibi güzel bir insan ile tanıştığımız için çok mutluyuz.

her şey senin sayende, sen orduevinin barında vatani görevini yaptığın için biz burada huzur içinde yaşayıp geziyoruz , bu yüzden biz sana teşekkür ederis

çıkarıyozki zaten
    izmiri bu kadar seven kişi var iken nedense çok az misafir geliyo, bu istanbullular niye bööle uzaktan bakıp bakıp gelmiyolar,
    her zaman sizleride bekleriz (mangal başında sizin büyük cbr'ın pazarlığını yaparız belkide)
    ben her sene geliyorum ki hem geçen sene de eşimle balayında bile oradaydık zaman buldukça fırsat oldukça geliyoruz işte ben misafir değil ev sahibi olmak istiyorum artık hmm hem ziyaret hem ticaret hadi bakalım birileri bizi mangal diye epey bi kandırdı ama neysee şimdi ismi lazim değil

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana rekabet mi yapıyon batık şirket sinyalin varsa ve satmıcaksan neden bendede var deyip satmıyorsun biara kırıyım senin sinyalleride gör sen hava atmayı

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    cesi toplantıyı aynı yerde yapıyoruz degilmi

arkadaşlar topic aç dediler ama senin <zamanın daha çok sen aç
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler