Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

[MTİzmir] Canımız uscuk çekti Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 honda cbf 150
    :bekleriz abi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bazılarını siliyorum bazılarını bırakıyorum daha zengin gözüksün diye

Alıntı egekiyilari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :bekleriz abi.
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    O kadar uzum zamandan beri bu kadar güzel bir geziye katılmamıştım ki, anlatmak istesem kelimeler yetmeyecek ..

Sabahın köründe kalktım diyemeyeceğim çünkü teker dönüş saati gayet uygun bir saatti . Amma teker dönüşe 15 dakika kala kalktığımdan biraz paldır küldür bir hazırlanmayla yetişebildim.. KOştur koştur hemen bi sucuk 2 ekmek bi kola kapıp hazırlanıp yola koyulacaktık ki dediler buluşma yeri ŞELL. son çıkan motordan bir öncesi oldum. Bastım tapa gaz ŞELL e. Ama ŞELL de bi terslik olduğunu bir tek motor tutkunu orada ben olunca anladım .. Attım elimi cebe, ama telefon gelmedi.. Koştur koştur gerisin geriye eve.. Aldım teli aradım kArmaçomayı öğrendim "doğru ŞELL" i, vardım hızla ŞELL e.. Gezi başlamadan 30 km yapmıştım bile hemde 15 dk da ..Arkadaşları biraz beklettim sanırsam ama dedim ya gezinin güzelliğine kelimeler yetmez. Bütün bulara deydi valla ..

Sucuklar çok lezzetliydi. Frizbi bulan yaşını almış arkadaşlar sanki bir daha gençleştiler ..

Tekne turu kendi başına muhteşemdi ama gece yatağımda ben hala teknede geziodum sanki ..

Neyse sonuç olarak :

Böyle muhteşem bir gezi için ilk adımı atanların düşüncelerine, geziye birlikte katılan arkadaşların tekerlerine, aramızda olamayıpda hasetlenenlerin kalplerine , mekan ve tekne için Oğuz Çatal abiye, kaptanlık yapan KAPTANIMIZA, motoru bozup da yola heyecan katan Nur a, bol bol resim çekip de paylaşan ve paylaşmayanlara ..... Yani kısacası herkese teşekkürler ...

(Karma çOma, aman mesengerde yakalamiim, alacağım bi sürüüüü foto var )

Motosikleti
    2007 honda cbf 150
    önümüzdeki buluşma günü belli mi?

Motosikleti
    ............
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ELİNE SAGLIK NUR valla bu resim işini becerdin her zaman bu görevi üslen istersen

hazır öğrenmişken Mügenin makinesindekileri yüklüyorum şimdi. Oğuz abi ben zaten resim çekmeyi çok severim,onun için seve seve üstlenirim

arkadaşlar yeni resimler ekledim bilginize..
    [COLOR="Purple"][I][B]Sonuna Dek Çaba
    Gösterin ve Kuşkuya DÜşmeyin ; Hiçbirşey o Kadar Zor Değildir, İnanın Yeter..:cat:[/B][/I][/COLOR]

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı jeynajeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaslar eger kusadasında sucuk yemeye dusenurseniz bekleriz colalar bizden olsun...
    3-4 motor bizde katılırız hem tanısıp hemde keyfli zaman gecerirız..
    herzaman bilgisayarımda bir sucuk resmi bulunduryorum....

Valla güzel bir aktivite olmuş ne diyelim Ammaa o henüz küllenmemiş ateşin üzerine atılan Sucuk malesef yarardan fazla zarar hatta zehir olur Yapmayın etmeyin arkadaşlar biraz sabır gösterin
    Valla süper bir gezi olmuş katılım da bayağı yüksek..Fotoğraflarda bayağı güzel ve iştah açıcı ..inşallah bir dahaki sefer bize de gelmek nasip olur.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    ............
    Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar uzum zamandan beri bu kadar güzel bir geziye katılmamıştım ki, anlatmak istesem kelimeler yetmeyecek ..

Sabahın köründe kalktım diyemeyeceğim çünkü teker dönüş saati gayet uygun bir saatti . Amma teker dönüşe 15 dakika kala kalktığımdan biraz paldır küldür bir hazırlanmayla yetişebildim.. KOştur koştur hemen bi sucuk 2 ekmek bi kola kapıp hazırlanıp yola koyulacaktık ki dediler buluşma yeri ŞELL. son çıkan motordan bir öncesi oldum. Bastım tapa gaz ŞELL e. Ama ŞELL de bi terslik olduğunu bir tek motor tutkunu orada ben olunca anladım .. Attım elimi cebe, ama telefon gelmedi.. Koştur koştur gerisin geriye eve.. Aldım teli aradım kArmaçomayı öğrendim "doğru ŞELL" i, vardım hızla ŞELL e.. Gezi başlamadan 30 km yapmıştım bile hemde 15 dk da ..Arkadaşları biraz beklettim sanırsam ama dedim ya gezinin güzelliğine kelimeler yetmez. Bütün bulara deydi valla ..

Sucuklar çok lezzetliydi. Frizbi bulan yaşını almış arkadaşlar sanki bir daha gençleştiler ..

Tekne turu kendi başına muhteşemdi ama gece yatağımda ben hala teknede geziodum sanki ..

Neyse sonuç olarak :

Böyle muhteşem bir gezi için ilk adımı atanların düşüncelerine, geziye birlikte katılan arkadaşların tekerlerine, aramızda olamayıpda hasetlenenlerin kalplerine , mekan ve tekne için Oğuz Çatal abiye, kaptanlık yapan KAPTANIMIZA, motoru bozup da yola heyecan katan Nur a, bol bol resim çekip de paylaşan ve paylaşmayanlara ..... Yani kısacası herkese teşekkürler ...
    motor benzinden dolayı arıza çıkardı zannedersem..biraz heyecanlı ve gergin oldu benim açımdan.neyse sonradan düzeldide rahat bir nefes aldım

Alıntı wolcanovolki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nur eline sağlık yaptığın kekte çektiğin fotolarda züperdii bidahaki sefere yine isterizzzz....:
    afiyet olsun ne demek..bu kadar kalabalık olacağımızı tahmin edemedim.bir daha ki sefere daha çok getiririm artık
    Gösterin ve Kuşkuya DÜşmeyin ; Hiçbirşey o Kadar Zor Değildir, İnanın Yeter..:cat:[/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı egekiyilari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önümüzdeki buluşma günü belli mi?
    egemen kardeşim 2haftada 1 cuma günleri.sen topic leri takip et ögrenirsin

(ÖZER)abim o alıntı yaptıgın sucuklar bizim uscuklar degil zaten plakadan belli degilmi abi o 09 biz tam 35
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolcanovolki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karmaçoma kardeş sanada çok tşkkürler görüşmek üzere
    tekrar hoşgeldin volkan

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Karma çOma, aman mesengerde yakalamiim, alacağım bi sürüüüü foto var )
    resimlerin mailine gelecek, azzz sooora

Alıntı redmagic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazır öğrenmişken Mügenin makinesindekileri yüklüyorum şimdi. Oğuz abi ben zaten resim çekmeyi çok severim,onun için seve seve üstlenirim

arkadaşlar yeni resimler ekledim bilginize..
    pek hamaratlı çıktın sen walla, keklerin süperdi, riderlıkda çok kısa sürede kendini aştın bence çok iyiydin, resim yüklemeyide hemen kapmışsın,
    tek diyeceğim yükleme yaparken resize image seçeneğinden 640X480 seçeneğini seçmeyi unutma

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla güzel bir aktivite olmuş ne diyelim Ammaa o henüz küllenmemiş ateşin üzerine atılan Sucuk malesef yarardan fazla zarar hatta zehir olur Yapmayın etmeyin arkadaşlar biraz sabır gösterin
    Valla süper bir gezi olmuş katılım da bayağı yüksek..Fotoğraflarda bayağı güzel ve iştah açıcı ..inşallah bir dahaki sefer bize de gelmek nasip olur.
    bizde geziden önce o resimleri görünce kuşadasındaki arkadaşların sucuk pişirme işinde yeterince uzmanlaşmadıklarını düşündük hemmen gidip sucuk nasıl yenir isimli gösterimizi yaptık

özer abicim pazar günü programınızı önceden belirlediğinizi söylemiştiniz, bu yüzden bu gezide beraber olamadık, bi sonrakinde hep beraber daha iyisini yaparız inşallah
    May The Force Be With You

Motosikleti
    ............
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek hamaratlı çıktın sen walla, keklerin süperdi, riderlıkda çok kısa sürede kendini aştın bence çok iyiydin, resim yüklemeyide hemen kapmışsın,
    tek diyeceğim yükleme yaparken resize image seçeneğinden 640X480 seçeneğini seçmeyi unutma
    afiyet olsun.bundan sonraki gezilerde kekler benden.. ama arada yapayımda sonra alışkanlık yapabilir

yüklerken onu dikkate almamıştım.uyarın için sağol arkadaşım.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    vaybe bizimkiler ayılmış vallah

dün bi kaç numune ile başlayan "canımız uscuk çekti" fotoğraf sergisi devam ediyooor.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ooo yeni resimler gelmiş...
    iyi oldu valla millet canlandı sayfalar doluyor
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

arşiv fena olmuş yaa, daha yarısını yükledim.

yetermiii, devammııııı ??

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arşiv fena olmuş yaa, daha yarısını yükledim.

yetermiii, devammııııı ??
    ver çoşkuyu

(kanka benim olduğum resimleri yükle gerisini boşver yorma kendini )
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    piaggio zip 100
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ver çoşkuyu

lütfen benim olduklarımı da yükleyin

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ver çoşkuyu

hayde eller havayaa, şoppe şoppe ,
    geliyo sıcak sıcak parcalar adamım

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    ellerine sağlık mustafa yükle bişi bırakma nevarsa yükle

Motosikleti
    2007 honda cbf 150
    fotograflar geldikçe anlıyoruz dillere destan bi gezi olmuş vallahi

Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen benim olduklarımı da yükleyin
    böcükcüm her yerde objektiflerim seni aradı, topcase'e , aykutun ceplerine falan her yere baktım göremedim seni

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine sağlık mustafa yükle bişi bırakma nevarsa yükle
    bilgisayarımdaki bütün resimleri yükleyecem şimdi ortalık karışacak

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler