Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul MT]Onur Sual kardeşimizin ailesine baş sağlığı ve mezarlık ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar yönetime laf atıp bizleri duyarsız olmakla suçlayan kimseler iki gündür birşey yaazamıyor nedense
    ayrıca hepimizi duyarsızlıkla suçlayanlarında ne kadar duyarlı olduğunu görüyoruz şu an için katılım sayısı 24
    bakalım neler olcak sabırla bekliyorum
    alper topic takip ettiysen şehir dışında olacağımı bildirdim. istanbulda bulunduğum tarihte yapılan her türlü etkinliğide katıldığımı bilirsin.
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper topic takip ettiysen şehir dışında olacağımı bildirdim. istanbulda bulunduğum tarihte yapılan her türlü etkinliğide katıldığımı bilirsin.
    ben senin ist. dışında olcağını okudum sana bişi demedim meraklanma işin olabilir sonuçta
    çoğunluğun cuma günü işleri olması dolayısıyla cenazeye katılamamaları gibi
    ben normal bir günde böyle bir ziyaret için kaç kişi gelcek onu merak ediyorum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dilavercim,burda olsan geleceğini biliyorum. cenazede zaten yanımızdaydın.daha farklı etkinlikler yapılması durumunda onlara katılırsın artık..

Arkadaşlar ayrıca bugün; Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı bizi aradı ve kendilerininde pazar günü bize katılacaklarını söyledi. geçen hafta onurun ailesini yaklaşık 70 motorlu kurye ziyaret ederek başsağlığı dilemişlerdi.

Pazar günü çok kalabalık olacağımızı düşünüyorum. Lütfen mümkün olan herkes katılımda olsun gerekirse yakın illerden dahi katılınabilinir çünkü bu olay gerçekten çok önemli ve katılım sayısının çok olması dikkati daha fazla çekecektir.
    Bu trafik cinayeti yarın hepimizin başına gelebilir bunun için lütfen katılmaya özen gösterelim, motosiklet veya araç farketmez..

bu yapabildiğimiz en büyük eylem olsun...

hepimiz motorcuyuz ve bu olay hepimizin başına gelebilir..

ayrıca kamera ve fotoğraf çekimi yapılacak. Ayrıca Onurun resmi motosikletlere yapıştırılmak üzere herkese dağıtılacak..

Ben ve gökhan(plur) arkadaşımız, Onurun kaza yaptığı yerdeki metrobüs hattının ortalama 1 km civarındaki bariyerlere kısa aralıklarla siyah kurdela bağlamayı düşünüyoruz..

pazar günü yanımızda olacak gerçek motorcu arkadaşlarımızda tanımış olacağız.

Arkadaşlar bugünün yarını var, lütfen klavyeden yazmak kolay ama gerçek anlamda çözüm üretmek istiyorsanız Pazar Günü buluşma yerinde bekliyor olacağım..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    [QUOTE=DARKDIAMOND;1409016]Hasan'cım,geleceğimi bi netleştireyim senide alabilirim.Büyük ihtimalde gideriz.

Tamam Oğuzcuğum haberleşelim netleşince ona göre hareket ederiz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelmeye çalışacagım ama net bişey söylemek için erken...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı Bam Bam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ayrıca bugün; Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı bizi aradı ve kendilerininde pazar günü bize katılacaklarını söyledi. geçen hafta onurun ailesini yaklaşık 70 motorlu kurye ziyaret ederek başsağlığı dilemişlerdi.

Pazar günü çok kalabalık olacağımızı düşünüyorum. Lütfen mümkün olan herkes katılımda olsun gerekirse yakın illerden dahi katılınabilinir çünkü bu olay gerçekten çok önemli ve katılım sayısının çok olması dikkati daha fazla çekecektir.
    Bu trafik cinayeti yarın hepimizin başına gelebilir bunun için lütfen katılmaya özen gösterelim, motosiklet veya araç farketmez..

bu yapabildiğimiz en büyük eylem olsun...

hepimiz motorcuyuz ve bu olay hepimizin başına gelebilir..

ayrıca kamera ve fotoğraf çekimi yapılacak. Ayrıca Onurun resmi motosikletlere yapıştırılmak üzere herkese dağıtılacak..

Ben ve gökhan(plur) arkadaşımız, Onurun kaza yaptığı yerdeki metrobüs hattının ortalama 1 km civarındaki bariyerlere kısa aralıklarla siyah kurdela bağlamayı düşünüyoruz..

pazar günü yanımızda olacak gerçek motorcu arkadaşlarımızda tanımış olacağız.

Arkadaşlar bugünün yarını var, lütfen klavyeden yazmak kolay ama gerçek anlamda çözüm üretmek istiyorsanız Pazar Günü buluşma yerinde bekliyor olacağım..
    arkadaşlar bu kadar büyük bir topluğuğu bir arada bulmak biraz zor olur
    lütfen katılımı en üst düzeyde tutalım

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar zaman birlik zamanı katılımları bekliyoruzzzz
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    GSXR-1000
    anadolu yakasından gelıcek olanlar goztepe koprusunun altında toplanıp beraber gıdelım.

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımın çok olmasıyla beraber sesimizi duyuracağımıza inanıyorum. Bu iş burada kalmamalı, bam bam,ben ve onurun çocukluk arkadaşı polat bu işin peşini bırakmayacağız...
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı safak112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim bir önerim daha var.Anadolu yakasından gelicek olan arkadaslar göztepe koprusu altında bulusalım.Oradan mecidiyekoy yada daha iyi bir noktada avrupa yakasından o yone dogru gıdecek arkadaslar ıle bulusup birlikte gidersek daha iyi olur kanaatindeyim.Malum e-5 biraz tehlıkelı ozellıklede seri hızlanmayan motorlu arkadaslar ıcın.En azından toplu bir sekilde hepberaber gider, yolda giderkende dikkat cekmis oluruz.Ne dersiniz ?
    Ben varim arkadasim, harem kadikoy istikametine dogru, goztepe koprusu alti.

Motosikleti
    GSXR-1000
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varim arkadasim, harem kadikoy istikametine dogru, goztepe koprusu alti.
    tamam dostum.Olmadı cuma aksamı topık acarız yada buradan yazarız toplanma yeri ve saatini.Sayımız az olmasın herkes katılsın.Bu birmizin sorunu değil, hepimizin sorunu !

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende varım...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    gercekten bu gunde yaninizda olmak isterdim ama kismet :(
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    2 hafta önce bende kaza yaptım bi kolum alçıda dolayısıyla motor surecek halde degılım ama awcılara gelebilirim bi aksilik olmazsa bende orda olmak istiorum .
    Drift Religion

Motosikleti
    kanuni racer 200
    herkez gelicem diyo. ama listede 3-5 kişinin adı var

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı greenbull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez gelicem diyo. ama listede 3-5 kişinin adı var
    kesin olmadan bişe demek istemedim
    Drift Religion

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Aynı gün (1 şubat) Kazlıçeşmede "Yollarda ölmek istemiyoruz" mitingi var arkadaşlar.
    Mitinge destek versek ve bu etkinliği 1 hafta ertelesek nasıl olur?

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı gün (1 şubat) Kazlıçeşmede "Yollarda ölmek istemiyoruz" mitingi var arkadaşlar.
    Mitinge destek versek ve bu etkinliği 1 hafta ertelesek nasıl olur?

zaten orada toplanan arkadaşlar onur mezarına gidecekler. sadece buluşma yeri kazlı çeşme olsa daha iyi olur

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    miting kaç saat sürücek gültekin bilgin varmı?
    ayrıca bam bam yukarıda motosikletli kuryeler dernegininde bize katılacagını yazmış? miting ve ziyaret birleştirilicek mi? yoksa bize katılmaktan vazmı geçtiler?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    GSXR-1000
    bencede bölünmektense tek bir yerde olalım.Aynı yerde toplanmak daha mantıklı.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)