Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

[İstanbul MT]Onur Sual kardeşimizin ailesine baş sağlığı ve mezarlık ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    mitinge bir arkadaşla beraber geldim. çok kişi çağırdım ama gelmediler.
    albatros motosiklet klübü üyesi bir abi vardı onun konuşmasını ayrıca takdir ettim bir motorcu olarak.

keşke daha uzun olsaydı daha çok şey anlatılsaydı kürsüde ve motosikletle ilgili daha çok dernek katılımı olsaydı.
    yine de güzeldi. onur arkadaşımızın ruhu şadolsun.

bundan sonra sevindirici vesilelerle toplanmak dileğiyle.

not: istanbul emniyetinin miting dağılırken toplu sürüşe izin vermemesini kınıyorum. sonuçta siyasi bölücü bir propaganda için toplanmadı kimse oraya tek ortak paydamız motosikletti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano sm250
    İYİ olduğumuzu bilmiyolar anlayamadılar hala !!
    yada Trafikte sıkışıklık olmasın diye yaptılar karar veremedim bilen varsa bilgilendirsin lütfen..?
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Başbakanın Geçiş Güzargahında Bulunuyormuş Sahil Yolu Öyle Duymuştum... Oyüzden Grup Şeklinde Çıkarmamışlar..

Motosikleti
    Salcano sm250
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başbakanın Geçiş Güzargahında Bulunuyormuş Sahil Yolu Öyle Duymuştum... Oyüzden Grup Şeklinde Çıkarmamışlar..
    başbakanın görmesi lazımdı aslında inşallah görmüştür yada haberini almıştır..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

Herşey güzeldi öğlen miting için Ömür de toplanmak oradan yaklaşık 1 km boyunda kortej halinde zeytinburnu na gitmek oradan mt olarak Onur un mezar ına ziyarete gitmek ama yinede daha fazla olabilirdik diye içimde ukde kalmadı değil hani....

YANIMIZDA OLAN TÜM DOSTLARA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umuyoruzki bu nedenlerden dolayı tekrar tekrar toplanmak zorunda kalmayız ama şu bilinsinki eğer kalırsakta toplanmasını biliriz heleki kalkıp hasta haliyle tekirdağdan bile katılabilecek yürekler yanımızda olduktan sonra varsın gerisini bizi bu şekilde toplanmak zorunda bırakanlar düşünsün ve şu unutulmasınki başka bir arkadaşlıktır iki teker arkadaşlığı ... Bu arada Alper_tim ilgin için sanada teşekkür ederiz gün boyunca eşimle seni takip etti gözlerimiz yanlış yollara sapmayalım diye hımm unutmadan mezarlık çıkışında kaskı bağla demiştin ya balaklava vardı rahatsız etmişti ondan biraz ileride durup zaten bağlayacaktım ... Hepinizin yüreğine sağlık...

mt adına yakışan bi kalabalık vardı duyarlılık vardı ömürde ilk anlarda ümitsizliğe kapılsamda.. sonra resim yapıştırma manyağı oldum neye ugradığımı şaşırdım..çok güzeldi çok....arkadaşlık budur işte ... motorsiklet kullanıcısı olmasamda herzaman yanınızdayım çünkü kullanan arkadaşlarım çok..trafikte size dikkat eden 1 kişi daha var oda benim bununlada gurur duyuyorum...gelen herkese kendimce çok teşekkür ederim...alpertim e de yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim.......herkesin kendince çok prof olduğunu biliyorum ama pür dikkat arkadaşlar lütfennnnnnnnnnnnnnnn

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    organizasyonu yapan gelen katılan konuşan alkışlayan herkeze teşekkürler..

hasan a ne oldu? kaza demişsiniz?
    GKN MOTORS

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Organizasyonda emeği geçen herkeze çok teşekkürler. Soğuk bi pazar günü zamanını ayırıp katılan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  topic amacına ulaşmıştır burdan devam edebilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ograflari.html
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)