Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[Manisa MT] Yine Yeni Yeniden Toplaşması :) 19.12.2008

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kokoreçi gördüm 650 liralık cezayı göze alıp gelicem valla o kadar canım çekti

geçmiş olsun bu arada abi...
    deyerli kardeşim cahtkut haklı o riski alamayız ve aramıza hiç ehliyetsiz almadık şimdiye kadar ama çok istersen sana bir yarım kokoreç getireyim bize hakver

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deyerli kardeşim cahtkut haklı o riski alamayız ve aramıza hiç ehliyetsiz almadık şimdiye kadar ama çok istersen sana bir yarım kokoreç getireyim bize hakver
    biliyorum abi o yüzden ocak ayına kadar bakıp bakıp iç geçiriyorum ne balıklar ne mangallar kaçırmışım ben bide manisada kokoreç kaçırsam çok koymaz merak etmeyin alıştım artık teklifin için ayrıca teşekkür ederim düşünmen yeter size iyi eğlenceler afiyet olsun bu arada...
    Not:29 Ekim konusunda kusura bakmayın gelmesem çok üzülürdüm...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    biliyorum abi o yüzden ocak ayına kadar bakıp bakıp iç geçiriyorum ne balıklar ne mangallar kaçırmışım ben bide manisada kokoreç kaçırsam çok koymaz merak etmeyin alıştım artık teklifin için ayrıca teşekkür ederim düşünmen yeter size iyi eğlenceler afiyet olsun bu arada...
    Not:29 Ekim konusunda kusura bakmayın gelmesem çok üzülürdüm...
    önemli deyil iyiki gelmişsin tanışmış olduk iyikide tanımışız toplantılara gel muhakak bekleriz

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli deyil iyiki gelmişsin tanışmış olduk iyikide tanımışız toplantılara gel muhakak bekleriz
    şu ehliyete A2 yi bi yazdırıyım ocakta hiç merak etmeyin hepsine gelicem...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    şu ehliyete A2 yi bi yazdırıyım ocakta hiç merak etmeyin hepsine gelicem...
    her zaman bekleriz buyur gel

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    abicim şu izmir-mt yol yapmak için sebep arıyormuş manisa-mt toplaşması bahane milletin kurtları kaynamış biti canlanmış bizim haberimiz yokmuş
    yenileri bilmemde (gelince tanışacaz) eskilerden (özer abim mesela ) gelmeyen olursa salça olurum haberiniz olsun....
    ha bide mümkün olan en iyi ekipmanları kuşanın hava şartları çok çetin hele ki sabuncubeli dört mevsimi yaşatır insana
    şimdiden hepinize hayırlı yolculuklar sakin sakin gelin gidin kokoreçler herkese yeter
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Yavv bu saat niye geçimiyor .. Mustafa abi çok geçmiş olsun koko uyarını dikkate alıyorum ama acık ucundan da tattırırık müyen diz abimize

Bu arada izmirden gelen arkadaşlara şimdiden dikkatli ve hayırlı yolculuklar.
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    serkan abi bende arıza var abi babamla şuan sındırgıya gidiyorumm yardımaa oki grsrz kusura bakmayımm manisa mt
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    ARAP KADRİ abicim,,TAŞ gibisin TAŞ,,TAŞI sıksan suyunu çıkarırsıhava şartları olumlu gösteriyor,,akşama görüşmek ümidiyle,,kazasız belasız.
    ==>> SAKALLI <<==

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    şunun şurasında kaç saat kaldıki

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşonun kokoreçine sponsor olamıyon ha
    elbet sıra banada gelir

işte sponsorum bee
    lem maaşı bırkacan kokoreççide bilesin

benzin masrafıma sponsor ol
    ALSANCAKdan alır dönüşde BORNOVA SOKAĞININ girişinde bırakırım
    Sana bi tanker benzin benden ....
    Ama oyuncak

Bornova sokağında mı????
    Asker arkadaşlarımı mı görcem????
    A blessing with the hands

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Dönüş nasıl oldu? Bende toplantı saatlerinde İzmirden memleketim olan Manisaya geldim, arkadaşlarımı görmeye, saat 21'e doğru yağmur damlası geldi kaskıma, yağmur başlamadan İzmire kaçayım dedim ama yola çıkmamla yağmur resmen su gibi boşaldı, 30km yolu sağanak yağışla döndüm,montum su geçirmedi ama önümü göremediğimden kaskın camını açtığım için kask ıslandı, altımda pantalon ve ayakkabı su içinde, kışlık eldivenlerime balık koysanız yaşar...Birşey merak ettim, Manisa yolundan Bornovaya varmak üzereyken 2 tane arkadaşta Manisa'ya gidiyordu, nasıl vardılar bilemiyorum, motorlar racing tarzıydı, herhalde İzmirden gidenlerde mahsur kalmıştır...Ben hayatımda böyle ıslanmadım, yolda gidenler bile bana bakmadan geçemedi, manyak mı bu diye, tabi plaka 45 olunca doğal karşılamışlardır, bu arada kendime değilde motorumun ıslanmasına üzüldüm.
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    selam dostlar ilk eve dönen ben oldum sanırım, hatta duşumu yapıp kahvemide aldım buzlarımın çözülmesini bekliyorum...

Yağmur dindi diye gülen yüzlerle çıktığımız yolda 1-2 dakika sürdükten sonra yağmur bizi şevkatli kollarıyla kucakladı ve eve kadar eşlik etti sağolsun...sabuncu beli çıkışında ceviz büyüklüğüne ulaşan taneler uykumu biraz olsun açtı...kazasız belasız geldik şükür

Emeği geçen bizi ağırlayan sohbetini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkürler...tekrar buluşmak üzere

(not:özer abide varmış evine...eksik yok motor tayfasından )
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    Mondial 150kn
    Yağmur hakikaten bizim man,sadan çıkmamızı bekkliyordu galiba
    Aykut, tam da dediğin gibi şefkatle kucaklandık, hala da o kucağın sıcaklığı üzerimde
    Sağ salim evlere geldikya, şükür ki.

Bizi ağırlayan arkadaşların hepsine çok teşekkürler. arayı açmadan görüşmek üzere

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gitmeside , gelmeside, dostlarla buluşmasıda, ıslanmasıda, sohbetide, mekanıda her bişeyi çok keyifli bir gece oldu.
    ellerimi kurulayıp eve geldiğimi rapor etmek bâbından hemmen bir maj sallayayım dedim,
    gidip kuru bişiler giyeyim şimdi

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    allaha şükür ben vardım sağ salim çok güzel eylendik bizi ağırlayan bütün dostlarımıza kucak dolu saygılar ve sevgiler dünüş sulu oldu biraz ama deydi çorbacıya gitim bi çorba iyi geldi bana .

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Kontak açıp teker çeviren yağmur soğuk demeden bizi kırmayıp ziyaretimize gelen tüm dostlara canı gönülden teşekkürler..Uzun zaman olmuş görüşmeyeli özlemişim herkesi valla. Eve sağsağlim varmanıza sevindim..En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Bu yağmur çamurda yol yapıp gelen, ve muhabbetini esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkürler, beraber nice yollarda gaz açmak ümidiyle, görüşmek üzere..

(M.Ali)

umuut biraz ısalandın gibi
    The World is yours...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontak açıp teker çeviren yağmur soğuk demeden bizi kırmayıp ziyaretimize gelen tüm dostlara canı gönülden teşekkürler..Uzun zaman olmuş görüşmeyeli özlemişim herkesi valla. Eve sağsağlim varmanıza sevindim..En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle
    bizim için de çok güzel oldu sizleri gürmek

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    eh motor tayfası evlerinde

benim sepetli motorumla toplaşmaya iştirak edenlerde evlerinde

bizi ağırlayan dostlar TEŞEKKÜRLER

NOT:
    ah böbreemdeki TAŞ senin yüzünden bu akşam ÖZER abimin arkasından bakarken için için

Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bi tanker benzin benden ....
    Ama oyuncak

Bornova sokağında mı????
    Asker arkadaşlarımı mı görcem????
    lem kandırıkçı PAŞAAA
    BU AKŞAM KAPIYA SERVİS BIRAKDIM SENİ HANİ OYUNCAKDA OLSA Bİ TANKER BENZİNİM HA

evet aslında seni ASKER arkadaşlarınla başbaşa bırakmam lazımdı
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)