Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

16.11.2008 Pazar günü Tamer ve Tüm Motorcular İçin

Motovento
    REKLAM ALANI

Off keşke daha erken görseydim bu topici. Benim okulum Mc. Donalds ın hemen arkasındaki Stfa ATL. Kesin katılırdım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Cadence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off keşke daha erken görseydim bu topici. Benim okulum Mc. Donalds ın hemen arkasındaki Stfa ATL. Kesin katılırdım
    vall bir temsilci gönderdik saat 11 e akdar orda bekledi ama gelen olmayınca döndüler.

Katılım tahminimizden de fazla oldu. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Herşey 4*4 lüktü katlım gösteren ve bizi gebzede ağırlayan tüm dostlara teşekkürler.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Gittik, katıldık ve üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdik. Bizlerin amacı trafikte yer alanların ( yaya, araba, minibüs vs. ) motosiklet sürücülerinin farkında olmaları ve saygı duymaları...

Aramızda olan ya da aramızda olamayıpta kalben bize destek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    evet arkadaşlar. Katılım cidden göz dolduracak cinstendi. Katılan katılmayp da gönülden destekleyen herkese candan teşekkürler.

@cadence madem stfa dasın bana ulaş bir ihtiyacın olursa bakalım çaresine.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Evt müthiş ti 150 ye yakın motor vardı,polisler eşliğinde dolaşıldı ve sonrasında bizi ağırlayan sıcak Gebze Grubuna sonsuz teşekkürler...Bursa'ya da bekliyoruz (ölen arkadaşa Allah'tan rahmet diliyoruz)...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    rc kardeşlerim Bursa iline dahil olan arkadaşlar için konuşuyorum ki ; yarın bir gün bu elim olay ( sizlerden uzak olsun ki !!! ) başınıza geldiğinde asla demeyin ki motorcular elinden geleni yapmıyor...

Akıncı- MK her zaman için bu tip olayları protesto ediyor olacak, bu oluşumun asli amacı motorcu kardeşlerimizin güven içinde sürüş keyfi yaşamalarıdır...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rc kardeşlerim Bursa iline dahil olan arkadaşlar için konuşuyorum ki ; yarın bir gün bu elim olay ( sizlerden uzak olsun ki !!! ) başınıza geldiğinde asla demeyin ki motorcular elinden geleni yapmıyor...

Akıncı- MK her zaman için bu tip olayları protesto ediyor olacak, bu oluşumun asli amacı motorcu kardeşlerimizin güven içinde sürüş keyfi yaşamalarıdır...
    çakabey e çok teşekkür ediyoruz bursa-mt adına ilgilendiği için... kendi adıma katılamadığım için çok üzüldüm...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim annem'de DARICA'lı...

bir yerde hemşehri sayılırız...

kazayı duyunca çok üzüldüm; hepimizin başı sağolsun...

katılamadım,katılamazdım...bende kazaya bulaştım üstelik annemle...

bu gün motorumu daha yeni aldım... yanınızda olamadım ama kalbim sizlerle...

umarım birdahaki görüşme güzel bir sebepten dolayı olur...

herkese selamlar...

Motosikleti
    Büyük geçmiş olsun kardeşim, umarım sizlerde birşey yoktur.

Motorunu çıkarmış olmana sevindim, bundan sonra ki organizasyonlara katılırsın artık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)