Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[mt-izmir] Farkında Mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

Hayatın kime ne getireceği bilinmez...

Hergün yanımızdan kendi dünyaları ile geçerlerken, gerçek dünyanın sahte sevgileriyle ilgilenmekten farketmiyoruz çoğu zaman onları. Belki de ancak bir motorsikletin trafikte farkedildiği kadar farkındayız onlardan.

Kimler mi?

Zihinsel engelli kardeşlerimizden bahsediyoruz. Kirlenmiş dünyanın kirlenmemiş çok özel çocuklarından...

2 Kasım pazar günü saat 11,00'de Alancak Gündoğdu Meydanında çok özel bir organizasyonda çok özel yolcularımızla toplanıyoruz. İzmir Özel Işık Özel Eğitim Okulunun öğrencilerinden oluşan misafirlerimizi motorsikletlerimize bindirip Alsancak'tan İnciraltı'na kadar götüreceğiz. Hem "özel yolcularımız" için hayatlarında özel bir gün oluşturmak hem de toplumda bu konuya dikkat çekmek için sizleri de konvoyumuza bekliyoruz.

Unutma sensiz bir kişi eksiğiz...

Etkinlik Programı:

Tarih: 2 KASIM 2008 (Pazar)
    Yer: Alsancak Gündoğdu Meydanı (Kordon)
    Saat: 11:00
    İçerik: Zihinsel engelli çocuklar motosikletlerin arkasına alınacak ve ambulans,polis kortejiyle birlikte sahilden Levend Marina'ya kadar düşük hızda gidilecek.

Bu etkiniğe katılacak arkadaşlarımız lütfen "KATILIYORUM" diye bu topicde belirtsinler..Çünkü her katılımcı artçı olarak arkasında bir çocuk taşıyacak..Ve bunun için yanınızda o gün bir artçı KASKI getirmek zorundasınız.

NOT: Bu etkinliğe MD spor klübünün davetlisi olarak katılım göstereceğiz. MD As başkanı Mehmet TAN ın özellikle bizi araması ve izmirli bu gençler için bizlerden de katılımımızı rica etmesi çok hoş ve kibar bir davranıştı. Ben orda olacağım

Katılım Listesi
    1.Wallace
    2.Viper75
    3.Arap Kadri
    4.Umutus
    5.acress
    6.enzo35
    7.chatkut (belirsiz)
    8.baco
    9.cihan_35
    10.wert_35
    11.pierid
    12.stonefree
    13.yurtdas (belirsiz)
    14.alix35
    15. Özer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    Walla Ce şıkkım MÜYEN DİZİM benim

topak için teşekkürler

arkadaşlar bu etkinliğe göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkürler

ben orada olucam
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Eğer ki bir terslik çıkmaz ise bende geleceğim
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla Ce şıkkım MÜYEN DİZİM benim

topak için teşekkürler

arkadaşlar bu etkinliğe göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkürler
    geliyorsun yani di mi?

güzel insan ...çok güzel bi organizasyon.motorum olmadıgı için pek bi katkım olmaz belki ama katılım konusunda ve diğer her konuda çocuklar için maddi manevi elimden geleni yapmaya hazırım.sanada teşşekürler,onları unutturmadıgın için
    ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ

Motosikleti
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ki bir terslik çıkmaz ise bende geleceğim
    kardeşim benim. gelin etkinliğin arkasından da bir atraksiyon yaparız bir yerlere geçeriz.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    aslında gezilerden falan tabiiki daha önemli bir organizasyon ama hali hazırda pazar günü için planlarım vardı...kafamdaki aktiviteleri iptal edebilirsem yeni bir aktivite planlamayıp, evdede oturmayıp 'Farkında' olamaya çalışağım...listeye adımı yazdırmıyorum, gelmeye çalışacağım
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında gezilerden falan tabiiki daha önemli bir organizasyon ama hali hazırda pazar günü için planlarım vardı...kafamdaki aktiviteleri iptal edebilirsem yeni bir aktivite planlamayıp, evdede oturmayıp 'Farkında' olamaya çalışağım...listeye adımı yazdırmıyorum, gelmeye çalışacağım
    tamadır chatkut. bende pazar günü başka işlerdeydim ama bu güzel ve anlamlı iş için planlarımı iptal etmek durumunda kaldım. saat 12.30 gibi etkinlik bitecek. sonrasında belki bir yerlere kaçarız

Alıntı acress adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel insan ...çok güzel bi organizasyon.motorum olmadıgı için pek bi katkım olmaz belki ama katılım konusunda ve diğer her konuda çocuklar için maddi manevi elimden geleni yapmaya hazırım.sanada teşşekürler,onları unutturmadıgın için
    göksucum canım kardeşim varlığın yeter

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    bende katılmak isterim listeye yazabilirsiniz bu güzel davranış ve hatırlatma için sonsuz teşekkür..

Motosikleti
    Katılım Listesi
    1.Wallace
    2.Viper75
    3.Arap Kadri
    4.Umutus
    5.acress
    6.enzo35
    7.chatkut (belirsiz)
    8.
    9.
    10.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok özel bir aktivite, önceden duymuş olsaydım hiç bir yere program yapmayıp kesinlikle katılacağım bir şey, bütün izmirli motorcularla beraber orda olmak isterdim ama katılamayacağım.

orda motor kullanacak her bir motorcu için engelli kardeşlerimiz adına bende kendi çapımda şimdiden teşekkür ederim.

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    çok anlamlı bir organizasyon, sanırım md den 30-40 kişi geliyor 29 Ekim deki gibi bi kortej olacak ve hem gezmiş hem görüşmüş hemde gerçekten toplumsal bir duyarlılık sergilemiş olucaz. Ben artçı alamıyacağım malum motor ufak tehlikeli olabilir ama gelip korteje eşlik etmeye varım.

Görüşmek üzere..
    Bacoman

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de sizi inciraltında karşılarım malum motorum yok :( beni de ekleyin listeyee

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    ben de gelmek isterim yalnız daha yeni yeni motor kullanıyorum. yaklaşık 400 km lik bir tecrübem var. hiç yolculu sürüş yapmadım. umarım ayak uydurabilirim.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    çok anlamlı ve gözel aktevite ama keşke önceden haberim olsaydı hiç kaçırmazdım üyle bir fırsatı deyerlendirmek lazım tabi ama pazar günü başka bir yere davetliyiz gelemiyeceyime özülüyorum katılan arkadaşlarımada teşekür ederim emeyi ve katkısı olan herkese teşekürler

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Alıntı stonefree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de gelmek isterim yalnız daha yeni yeni motor kullanıyorum. yaklaşık 400 km lik bir tecrübem var. hiç yolculu sürüş yapmadım. umarım ayak uydurabilirim.
    dostum artçı almadanda konvoya katılabilirsin orada olup engelli kardeşlerimizi sevindirmek yeterli olacaktır.

Ayrıca eski motorumda gy 200 dü pek memnundum keratadan orada görüşmek üzere
    Bacoman

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok anlamlı ve gözel aktevite ama keşke önceden haberim olsaydı hiç kaçırmazdım üyle bir fırsatı deyerlendirmek lazım tabi ama pazar günü başka bir yere davetliyiz gelemiyeceyime özülüyorum katılan arkadaşlarımada teşekür ederim emeyi ve katkısı olan herkese teşekürler
    kuşadasına gitcen dimi ortak :( yaa erteleseniz başka bi gün yapsanız ne güzel olur...

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende orda olucam ama artçısız çünkü felaket acemiyim bilen bilir
    ama bu muhteşem organizasyonu hayatta kaçırmam kortejde olucam

cihan_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Listeye benide eklerseniz sevinirim. Çok önemli bir şey olmadığı sürece bende gelmek istiyorum.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bizde gelmek isterdik ama 1 hafta önceden davutlar gezisi için sözleştik ama yine böyle aktivite olursa bana sormadan beni listenin başına yazabilirsin isterse fizanda oldun ayrıca bu duyarlılıgın için sana çok teşekkür ederim.heralde çogu arkadaşımızın ya akrabası ya eşi ya dostu veya komşularından bu gibi rahatsızlıkları olan vardır.onlar bu gibi durumları daha iyi anlarlar.Onlar bizim çocuklarımız bizim insanlarımız
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler