Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Basında MT--Bursa MT...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Aşağıdaki linkte verilen gezi esnasında Bursa MT Anadolu Ajansına haber olmuştur...
    rcay (anadolu ajansı muhabiri) iş yoğunluğu arasında zahmet edip haber yayınlandığında Bursa sayfasına bilgi mesejı yazmıştır, tekrar teşekkürler kendisine...

Alıntı rcay11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TURİZM POLİSLERİ REHBERLİK YAPIYOR -BİLECİK'E GELEN TURİSTLERE, İL EMNİYET MÜDÜRLÜNCE OLUŞTURULAN TURİZM POLİSLERİ REHBERLİK EDİYOR (FOTOĞRAFLI - GÖRÜNTÜLÜ)

BİLECİK - Bilecik'e gelen turistlere, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan turizm polisleri rehberlik ediyor.
    Bursa'da internette tanışarak bir araya gelen motosikletli 21 kişiden oluşan grup, Bilecik ve ilçelerindeki tarihi ve turistik mekanları ziyaret etti. Pazaryeri, Bozüyük ve Söğüt'te incelemelerde bulunan grup, son olarak Bilecik'teki Şeyh Edebalı Türbesine geldi. Motosikletli turistleri, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Turizm Polisi birimindeki polisler karşıladı.
    Turizm polisi Barış Beyaz, turistlere önce Orhangazi Camisi'ni tanıttı, Şeyh Edebalı Türbesinin yanında bulunan mezarlar hakkında bilgi verdi. Beyaz, Osmanlı Devletinin manevi kurucusu Şeyh Edebalı'nin öz geçmişini de anlattı.
    Turist grubu adına konuşan Özgür Yiğit, ''www.motosiklet.net'' internet sitesinin Bursa bölümünde tanışıp bir araya geldiklerini ve zaman zaman Bursa dışına turistik geziler düzenlediklerini söyledi.
    Bilecik'e motosikletleriyle geldiklerinde ''gel, gör ve git'' anlayışıyla dönmeyi planladıklarını, ancak karşılarında iki polis rehber görünce şaşırdıklarını ifade eden Yiğit, ''Turizm polisinden Bilecik hakkında beklediğimizden daha fazla bilgi aldık. Bunun için yetkililere teşekkür ederiz'' dedi.
    Bölgeye gelen turistlere sadece Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı turizm polislerinin eşlik ederek, rehberlik yaptığı bildirildi.

sevgili arkadaşlarım. sizlere haberim yayınlandığında bildireceğimi söylemiştim. ve Edebalı Türbesinde de söylediğim gibi haberim çektiğim görüntü sayesinde ulusal bültene girdi. umarım televizyon kanalları bu çektiğim görüntüyü kullanmışlardır. oluşturmuş olduğunuz gurubun tamamını taktirle karşılıyorum. çünkü grubun tamamı samimi insanlardan oluşmaktadır. bir daha bilecik'e geldiğinizde yine sizleri görmek isterim. Elektronik Posta adresim: ramazan_cay@hotmail.com
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bende basından topladıklarımı yayınlayayım

http://www.polismerkezi.org/?part=ha...v=oku&id=20047

http://www.memlekethaber.com/default...4%B1yor%20%20-

DAHA YAYINLANIRSA AKTARIRIM
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Evet arkadaşlar bugün yayınlanan ( 23-10-2008 ) Hürriyet gazetesinin Bursa ekinde, yapmış olduğumuz Bilecik gezi haberi yer almakta. Anı olarak saklamak isteyenlere duyrulur...

Hiç heveslenmeyin çünkü fotoğraf kalitesi bozulmasın diye Özgür ve beni resime koymamışlar

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tebrikler Bursa MT

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bugün yayınlanan ( 23-10-2008 ) Hürriyet gazetesinin Bursa ekinde, yapmış olduğumuz Bilecik gezi haberi yer almakta. Anı olarak saklamak isteyenlere duyrulur...

Hiç heveslenmeyin çünkü fotoğraf kalitesi bozulmasın diye Özgür ve beni resime koymamışlar
    evet hatta ben geziye bile gitmedim o derece yani sonra akşam saatlerinde tehlike geçti dediler öyle katıldım geziye

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Haber yapılmaya değer.kültürel,sosyal,tarihi ve tanıtım içerikli doğa harikası bir geziydi... Teşekkürler Bilecik Vali ,Emniyet ve basını,komşunuz Bursa'dan size sevgiler...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    helal olsun hepinize gezileri gazeteye çıkanı ilk kez duydum süper bi his olmalı

two-wheeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTO GUZZI BREVA 750İ

selamlar.

izmit bölgesine gelirseniz haberim olsun.çok keyifli bir gezi yapmışsınız.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı two-wheeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmit bölgesine gelirseniz haberim olsun.çok keyifli bir gezi yapmışsınız.
    Yuvacık gezisine niyetimiz var bu aralar...

ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun hepinize gezileri gazeteye çıkanı ilk kez duydum süper bi his olmalı
    ilk gezimdi benim yoksa hep gazeteye cıkılmıyomu

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    BUrsa şanslı o bakımdan ben istanbul-eskişehir Mt gruplarını Bursa'ya davet ettiğimde....Gittiğimiz KÖY restaurant'ta ünlü İskender Kebabımızı yediğimizde yine haber olmuştuk.Bulursam eğer Bursa Hakimiyet idi yanlış hatırlamıyorsam komple en arka sayfayı bize ayırmışlardı muhteşem idi...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler