Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

29 EKİM CUMARTESİ YALOVA DOYUMDA İFTAR VE TOPLANTI RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sitemizin çok sevgili sakini olan arkadaşlar ve sitemizin sevgili yöneticileri 29 ekim cumartesi günü Yalova Doyum Lokantasında kardeş sitemiz olan Endurocu com daki motorcu arkadaşlarında katılımıyla bir iftar yemeği tertip edilmiştir.Bu iftar yemeğini tertip eden çiğdem arkadaşımız dır.Yalova Doyum lokantasının sahibi Mehmet abide sıkı bir motorcu ve motorcu dostu olup daha önceki gezilerimizden giden arkadaşlar bilirler.mekan iskelenin karşısı bağırsan duyulur.Türkiyenin bir çok yerinden özelliklede istanbul ve civarından bir çok motorsever dostlarımızın bir araya geleceği bu toplantıyı siz haberi olmaya sevgili arkadaşlarımada duyurmak istedim.diğer arkadaşlarlada tanışmak için bence iyi bir fırsat.hepinize selamlar ve sevgiler bende hepinizi çok seviyorum.hoşçakalın.kazasız belasız sürüşler
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    of of hasancım ya şu gezileri yemekleri benim işimin olmadığı aylarda yapmıyonuz yav 2 cumartesi pazar ofiste çalışıyom işleri bitiremedim ben gezi için ofisimde fink atıyom ya neyse işallah vakti olan arkadaşlar katılır benim içinde gezi yapmış olurlar

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    e_erdun, abi sen olmadan gezilerin tadı mı olur ya...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Yahu biraz da doğuya dönün yüzünüzü de biz de gelebilelim. Sakarya'lılar neredesiniz? Koca Ramazan bitti, bir iftar düzenlemediniz.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    Afiyet olsun..Kaymaklı kadayıftanda mutlaka deneyin...Ben daha önce birkaç kez yedim mükemmel..Sırf onun için gidilier oraya...
    Something in the Way..!

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    arkadaşlar hepimize afiyet olsun İZMİR TAYFASI olarak bizde aynı gece yemek düzenledik ayrı yerlerde olsakta gönlümüz sizinle tüm İZMİR TAYFASI adına hepinizin bayramı kutlu olsun motorcu dosttur sonsuza dek öyle kalacak
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    sereye, hocam bu yemeği ben tertip etmedim yalovadaki endurocu kardeş sitemizden Angell77 çiğdem ablamız tertib etti bende belki gitmek isteyenler olur diye bizim buradada bir duyuru yaptım.okadar.hocam ramazan ayı dolu dolu geçti.bir fırsatını bulursam muhakkak geleceğim sevgiler saygılar

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    muhakkak geleceğim sevgiler saygılar
    gelecegiz diyecektin galiba Hasan abi.

Motosikleti
    ODUNCU, evet geleceğiz

Arvasi3, ohhh gez bakalım Hasan abi ne güzel yalavo falan geziyosun abi fırsat olsada bende gelsem ama Ramazanın sonlarıya iftar ziyaretleri daha bitmedi size afiyet olsun...

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Hem bagdat caddesindeki bayrakli gecise katilip hemde Yalovadaki iftara katilabilecek bir formul yok dimi???
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Motosikleti
    alestevardiya, hocam bayraklı geçiş kaçta ben bilmiyorum ama yalovadaki iftar saat 18,de tahminimce.eee ya anadan vaz geçecen yada serden.ikisi birden olmuyor

henuz motorum yok ama arabayla da olsa bursadan atlayip gelebilecegim bir organizasyonmus, yeni kisilerle tanismak guzel olurdu ama tatilde sehir disindayim :(
    one life. live it.

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    yaa yardan ya serden o sozun asli ama neysseeeeee.....

Yaaa bayrakli gecis o zaman naaapiyim yaaaa... Beni secmek zorunda birakmiycaktiniz. Alin iste bayrakli gecis diyorum. Hadi bakalim!!
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Motosikleti
    Sophie, gönüller bir olsun hocam.alestevardiya, olsun arkadaşım oda bizim beraberliğimiz için gerekli bir aktivite gelsende gelmesende gönüllerimiz bir.Herkes bizim kardeşimiz arkadaşımız.

Motosikleti
    evet tren kalkıyor yokmu gelen.arkadaşlar yaz kelebeği olmayalım lütfen gerçek bir motoman olalım çok tecrübeli abiler ve arkadaşlarla tanışmak için güzel bir fırsat

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    Arkadşlar ben sonunda motor aldımiaggio Skipper 150. Yalnız alalı daha 1 hafta olmadı ve her tarafım ağrıyor.Bu benim ilk motorum ve yeni yeni öğreniyorum.Ve motor çok ağır ya...öldüm kardeşim her tarafım hamladı.O kocaman motorları nasıl kullanıyosunuz ya...

Ben de gelmek isterdim ama yarın dinlenmek istiyorum, oraya kadar gelmek yemiyo da diyebiliriz.

Motor sürmek hakkaten zormuş,çok dikkat gerektiriyor...Hemen hayat sigortası yaptırdım.

Ellerim sürekli kirli.....Pis işmiş şu motor sürmek....

Ama çok güzel bişimiş....İkinci motorumu hesaplamaya başladım bile şimdiden...

Bütün motorcu arkadaşları aralarında olan arkadaşlıktan dolayı kutluyorum...
    Heryerde selamlaşmak kendini kocaman bir ailenin bir ferdi gibi hissettiriyor...

Bensiz geçecek iftarınızı kutlarım mı diyim ne diyim....AFİYET OLSUN....

Motosikleti
    heysem, sağol hocam aman dikkat et kaza bela yapma

Motosikleti
    evet arkadaşlar hepinize yalovadan sevgi ve selamlar.Tam yalovaya iftar saatine 10 dakika kala girdik feribot iskelesinin yanındaki Türkpetrolün girişinde lastiğim patladı.neyse motorumu hemen benzinliğe park ettim ve Endurocu dostum XL 200 kullanan ve yalovaya kadar zevkli bir şekilde beraber geldiğimiz arkadaşım Dr inanç artçısı crazy24 ü Doyum lokantasına bırakarak beni almaya geldi.ve Angell 77 çiğdem hanım bizi kapıda karşıladı ve tabiki diğer endurocu dostlarda hepsi hemen hemen eksiksiz tam kadro oradaydılar.kısa bir selamlaşma ve sarılma faslından sonra top patladı ve ezan okundu bizlerde ifatrımızı doyumun o eşsiz yemekleriyle açtık.dostlarımızla hasret giderdik ve dertleştik.Doyumun sahibi motorcu dostu mehmet abimiz deyim yerindeyse allah razı olsun her an bizimle çok ilgilendi.sanki lokantanın sahibi gibi hissettik kendimizi.daha sonra saat 21,de dayımın oğlunun arabası ile gidip motorumun lastiğini tamir ederek yalovadaki evimize gittim ve dayıoğlunu pc yi gasp ederek bu satırları sizlere yazmaya başladım gerçekten harika bir gezi oldu.elen gelmeyen herkese teşekkür ederim.resimleri arkadaşım Dr.inança foruma yüklettirecem merak etmeyin.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    hasancım afiyet olsun gönül isterdi sizinlede olmak ama işlerden dolayı daha yakın olan bağdat cad. Cumhuriyet Bayramı kutlama geçişine katılabildim ancak,
    resimleride bekliyoruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler