Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İZMİR AYVALIK SEFERİ ve RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rica ederim.Her zaman beklerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    caostantine emre abi bizleri ağırladığın için ve eğlendirdiğn için çok teşekkürler

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    ya kenan ben ne yaptım ki beni acaip şımartmışın sadece artçıydım :$ saol yinede ayrıca bizi misafir eden arkadaşlar emre ve ebru ikinize de teşekkürler. gerçekten çok güzel bi geziydi

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    İzmir Tayfası (bu arada grubumuzun resmi ismi bu, yeni tanışacak arkadaşlar öğrensin) kısa zamanda epey güzel ilerleme kaydeden bir grup oldu. Aktivitelerimiz çokzevkli ve arkadaşça geçiyor. Grupta bayanların da olması ayrı bir renk katıyor. Seviyeye uyacak motor ve gezi gönüllüsü bay bayan tüm yeni arkadaşların görmesinde fayda var bence

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    cuma sabahı oldukça ters bir günümdü malum izmirde perşembe gecesi oldukça korkutan bir sallantı yaşadık bende bir çok insan gibi dışarda soğukta sabahladım uykusuzluğumdan ötürü işede geç kalmış gayet suratsız ve bedbah bir halde işe geldim ofisten içeri girdim ve biranda dünya başka bir yöne doğru dönmeye başladı costantinim karşımda duruyordu benden çok daha önce ofise gelmiş ve bana süpriz yapmıştı süprizden çok bu benim için bir şoktu
    tabi bu arada canım arkadaşım Egeknn (kenanın) bu olaydaki parmak izi oldukça büyük seninle daha sonra görüşeceğiz bu konuyu kenancığım bu ayrı bir konu
    bizim öncesinde kararlaştırdığımız bu ayvalık gezisini sitedeki dostlarımızla paylaştık doğaly olarak kimsenin bizi yanlız bırakmayacağından ben ekndi adıma emindim çünkü özel dostluklara ve bir aile sahibiz burda
    emreyle bizim yaptığınız bile uyanaraktan biz izmir tayfasından birgün önce ayvalığa gittik hava muhteşemdi doğaya diyecek söz yok zaten sakin şenirden şehir kalabılığından uzak dingin bir ortam bunun keyfini varın siz düşünün artık
    pazar sabahı cengiz abiyi yoran bir telefon trafiği oluşturdum nerdesiniz nerde kaldınız daha gelmiyormusunuz derken bizim grup sitenin kapısında gözüktü

hoş bir çay molasından sonra mangalcı başımız kenan geçti mangalın başına evin içinde hoş bir koşuşturmaca bilinen hoş ve tadında motor sohpetleri erkekler bahçede kendilerini kaptırmışlarken biz bayanlarda mutfakta koşuşturmaca içinde yemeklerimizi hazırladık bunları böyle yazmak güzel ama inanın orada olmayan arkadaşlar çok şey kaçırdıllar çünkü ne hoş sohpetlerin nede o şen gülüşmelirin tadı böyle yazılarak anlaşılmıyor :
    yemeğimizi yedik çaylarımızı yudumladık ortalığı topladık ve düştük izmir yollarına dönüş yoluda geliş yolu kadar keyifli eğlenceli hoş sohpetli bir şekilde son buldu orada olan bizi yanlız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim
    sizlerle olmak çok güzel

seninle olmak ise bambaşka costantinim bundan bahsetmiyorum
    bile

Motosikleti
    şimdilik yok
    sağol stella bizleri çok iyi ağırladınız tekrar teşekkürler

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    abi ben diyorum bu izmir tayfası grubu sadece motor gezisi grubu değil aynı zamanda romantik bir grup olmaya başladı diye eğlence, macera, aşk, komedi ne ararsan var burada

Motosikleti
    şimdilik yok
    ii de aşk zaten vardı yeni olan bişey değil ki..............

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    aşk dünyanın her yerinde var ama bizim grubumuza da uğramsı güzel birşey tabi

Motosikleti
    şimdilik yok
    eğer böle giderse daha çok aşk olur bence................

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    günün lafını ettin karakız

Motosikleti
    şimdilik yok
    sağol ya

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    eh ben bu grubun önümüzdeki bahara kadar halini düşünemiyorum artık

ben aranızda olamadım, deprem dolayısıyla ailecek korkumuzdan manisa spildeydik, bir dahaki gezide inşallah aranızda olacağım, fotoları bekliyoruz

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    stella ve costantin sizlereev saipliğiniz icin tesekkur ederim ayrıca cenğiz abi ye pesimizden kamyonetiyle ğelip verdiği lojistik destek icin bir tesekkur daa varlığıyla benim ğibi bir acemiye samimi bir ğuven verdiği icin.ğeziye elen tum arkadaslar var olun sağ olun .

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Arkadaslar resimlerinizi Şiddetle bekliyoruz burada. Resimsiz gezi istemiyoruz kaybolmayan resimler istiyoruz.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    acık daha merak edin edinde ortadan çattadanak çatlayın bidahaki gezide düşün yollara 2 güne kadar resimler ok.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    İZMİR TAYFASI bir bütündür resimleride ortalığı sarsacak emin olun haberci olarak seçilen DERİN kardeşim işlerinin yoğunluğundan resimleri yetiştiremedi ama iyide oldu herkez biraz daha merak etsin ayvalığı salladık çok inanılmaz müthiş muhteşem bir gezi oldu emeği geçen tüm dost ve akrabalara teşekkürü bir borç biliriz EYLEMLERİMİZ DEVAM EDECEK BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    evet arkadaşlar iyibir geziydi.aliağadan aranızdan ayrıldığım içide ayrıca üzgünüm.ama naparsın çocuğun var derdin var (bu lafım ebru ve emreye).emre bu arada e-mail adresini ver bana

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    sacit dostum sen bundan sonra geziye gideceğimiz yer kaç km ise üzerine 40 km koy kendin için piyade sana az yol yaptırmıyor valla, giderken onu ayvalıktan döndürmek zorunda kaldın, dönerken de neredeyse izmire varacakken geri döndün

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler